0

@fart akurat nie porównywałbym Barcy do Bayernu, który ma monopol na zawodników w swoim kraju. Są największym klubem w Niemczech i każdy zawodnik z Bundesligi chcę tam trafić, bo nie mają żadnej konkurencji. Lewy, Kimmich, Gnabry, Sule, Hummels, Pavard

0

@Whudi Zatecky jak dla mnie trzyma poziom.

1

@ObiektywnyKibic121 dodałbym jeszcze do tej dwójki Busquetsa. O ile w rozegraniu jest w TOP środkowych pomocników tak przez swoje żółwie tempo biegu każdy go może objechać i stworzyć przewagę.

1

@Michal03 jeśli chcesz tylu młodych w składzie to wywal Messiego, bo taki skład się może sprawdzić tylko wtedy, gdy cała jedenastka będzie zapierdzielać.

0

@Pogba dlaczego niby nie musi jej wnosić?

1

@kryhaa ja mieszkam pod Krakowem i jest prawie 30 w cieniu..

3

@itmustbejoke Wtedy Barca miała 222mln na wzmocnienia, a teraz nie miała ani centa. Gdyby wtedy mądrze to zainwestowali i zamiast kupno Cou i Dembele kupili co najwyżej jednego z nich a reszte wydali na młodych graczy typu Pedri to pewnie teraz byśmy już mieli dublet w kieszeni.

0

@Dawid66 skoro wgl był temat powrotu Neymara to jednak podejrzewam, że jakieś środki na 1-2 sensowne transfery się znajdą.

0

@Dawid66 czyli nie ma co myśleć o jakichś pucharach.

2

@lukas__102 Z Lengletem? Przecież to Pique był w tym meczu katastrofalny, a Busi z de Jongiem zagrali jak karykatury środkowych pomocników.

1

@KORTIS co do bronienia Dembele to wg whoscored wraz z Pedrim byli zawodnikami, którzy mieli we wczorajszym meczu najwięcej odbiorów w meczu, po 3.

6

@Rebe #NIEdlapolitykinaLR

0

@BoreekxD z Twojego komentarza wynika, że zwycięstwo w LM jest zależne przede wszystkim od trenera. Jeśli tak to Zidane jest najlepszym trenerem wszechczasów chyba.

0

@mr_robot ale jest to średnia wieku podstawowej jedenastki, która wychodziła w meczach czy ogólnie całej kadry pierwszego zespołu?

0

@Barca1992 wystarczy pomyśleć czemu tak jest. W teorii ludzie zaszczepieni nadal mogą mieć wirusa, ale nie będą go ciężko przechodzić, czyli nie będą wymagać hospitalizacji.

0

ja tam w kościach czuje, że Atleti przegra z RSSS, które będzie gryzło trawę. Sociedad musi wygrywać by obronić miejsce gwarantujące udział w Lidze Europy.

2

@ElmaXeen równie dobrze wystarczyło wygrać w sobote z Atleti i to Barca byłaby teraz na czele ligi. Wystarczyło wygrać tylko JEDEN z czterech meczów z drużynami z Madrytu, ale po prostu jesteśmy za słabi na mistrza.

0

@bodziu11arret tylko że Leo odejdzie za rok czy dwa i kto wtedy będzie robił różnice? Aktualnie poza Dembele nie ma kogoś takiego.

0

@cat_r37 Trincao dostawał więcej szans niż Dembele na początku sezonu i nic z tego nie wynikało. Portugalczyk to taka marna podróbka Robbena, tylko lewa nogą i tyle.

0

@Arnold1234 Messi po niestrzelonym karnym z PSG też powinien poleciec na pysk?

0

Ale wczoraj po interwencji ter Stegena to pajacowal strasznie.

0

@Encore to czemu nie wymieniłeś Leo jako słaby punkt? Chyba po nim każdy powinien spodziewać się czegos więcej..

0

@tomek8756 Andrzej jest najmniej winny całej tej sytuacji z rządzącymi. Sam chciałby odciąć się od Jarka ale to po prostu nie możliwe.

0

@Encore dlaczego Alba dzisiaj słabo? Przecież on stwarzał głównie zagrożenie. To on dośrodkował do Dembele i Araujo który był na minimalnym spalonym.

0

@Ghotti jakby nie patrzeć tak. Wygrana z Sevilla przy równoczesnej wygranej Realu daje bilans na 0. Wygrana z Realem daje bilans +3.

1

Nigdy nie myślałem że to powiem ale po prostu Realowi najbardziej należy się majster w tym sezonie. Atleti mieli wielką przewagę ale sfrajerzyli, Barca zdobył tylko 1 pkt z drużynami z Madrytu, a Real mimo ogromnej ilości kontuzji jest nadal się trzyma w czubie.

0

@tbas trzej bardzo doświadczeni zawodnicy, a teraz co mamy? Starszego niż wtedy Busiego, de Jonga który pół sezonu szukał formy i Pedriego który pierwszy sezon gra w poważnej piłce.

0

@AdamS9882 choćby zainicjował akcja po której miał szans na gola. A co zrobili Messi, Griezmann i reszta przez cały mecz?

0

@Jakchcesz chłop wchodzi na ostatnie 20min i robi więcej niż większość ale pasuje się przyjebac co? :)

0

@Ratamahatta o kim mowa tak wgl?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?