Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fart akurat nie porównywałbym Barcy do Bayernu, który ma monopol na zawodników w swoim kraju. Są największym klubem w Niemczech i każdy zawodnik z Bundesligi chcę tam trafić, bo nie mają żadnej konkurencji. Lewy, Kimmich, Gnabry, Sule, Hummels, Pavard
0
@Whudi Zatecky jak dla mnie trzyma poziom.
1
@ObiektywnyKibic121 dodałbym jeszcze do tej dwójki Busquetsa. O ile w rozegraniu jest w TOP środkowych pomocników tak przez swoje żółwie tempo biegu każdy go może objechać i stworzyć przewagę.
1
@Michal03 jeśli chcesz tylu młodych w składzie to wywal Messiego, bo taki skład się może sprawdzić tylko wtedy, gdy cała jedenastka będzie zapierdzielać.
0
@Pogba dlaczego niby nie musi jej wnosić?
1
@kryhaa ja mieszkam pod Krakowem i jest prawie 30 w cieniu..
3
@itmustbejoke Wtedy Barca miała 222mln na wzmocnienia, a teraz nie miała ani centa. Gdyby wtedy mądrze to zainwestowali i zamiast kupno Cou i Dembele kupili co najwyżej jednego z nich a reszte wydali na młodych graczy typu Pedri to pewnie teraz byśmy już mieli dublet w kieszeni.
0
@Dawid66 skoro wgl był temat powrotu Neymara to jednak podejrzewam, że jakieś środki na 1-2 sensowne transfery się znajdą.
0
@Dawid66 czyli nie ma co myśleć o jakichś pucharach.
2
@lukas__102 Z Lengletem? Przecież to Pique był w tym meczu katastrofalny, a Busi z de Jongiem zagrali jak karykatury środkowych pomocników.
1
@KORTIS co do bronienia Dembele to wg whoscored wraz z Pedrim byli zawodnikami, którzy mieli we wczorajszym meczu najwięcej odbiorów w meczu, po 3.
6
@Rebe #NIEdlapolitykinaLR
0
@BoreekxD z Twojego komentarza wynika, że zwycięstwo w LM jest zależne przede wszystkim od trenera. Jeśli tak to Zidane jest najlepszym trenerem wszechczasów chyba.
0
@mr_robot ale jest to średnia wieku podstawowej jedenastki, która wychodziła w meczach czy ogólnie całej kadry pierwszego zespołu?
0
@Barca1992 wystarczy pomyśleć czemu tak jest. W teorii ludzie zaszczepieni nadal mogą mieć wirusa, ale nie będą go ciężko przechodzić, czyli nie będą wymagać hospitalizacji.
0
ja tam w kościach czuje, że Atleti przegra z RSSS, które będzie gryzło trawę. Sociedad musi wygrywać by obronić miejsce gwarantujące udział w Lidze Europy.
2
@ElmaXeen równie dobrze wystarczyło wygrać w sobote z Atleti i to Barca byłaby teraz na czele ligi. Wystarczyło wygrać tylko JEDEN z czterech meczów z drużynami z Madrytu, ale po prostu jesteśmy za słabi na mistrza.
0
@bodziu11arret tylko że Leo odejdzie za rok czy dwa i kto wtedy będzie robił różnice? Aktualnie poza Dembele nie ma kogoś takiego.
0
@cat_r37 Trincao dostawał więcej szans niż Dembele na początku sezonu i nic z tego nie wynikało. Portugalczyk to taka marna podróbka Robbena, tylko lewa nogą i tyle.
0
@Arnold1234 Messi po niestrzelonym karnym z PSG też powinien poleciec na pysk?
0
Ale wczoraj po interwencji ter Stegena to pajacowal strasznie.
0
@Encore to czemu nie wymieniłeś Leo jako słaby punkt? Chyba po nim każdy powinien spodziewać się czegos więcej..
0
@tomek8756 Andrzej jest najmniej winny całej tej sytuacji z rządzącymi. Sam chciałby odciąć się od Jarka ale to po prostu nie możliwe.
0
@Encore dlaczego Alba dzisiaj słabo? Przecież on stwarzał głównie zagrożenie. To on dośrodkował do Dembele i Araujo który był na minimalnym spalonym.
0
@Ghotti jakby nie patrzeć tak. Wygrana z Sevilla przy równoczesnej wygranej Realu daje bilans na 0. Wygrana z Realem daje bilans +3.
1
Nigdy nie myślałem że to powiem ale po prostu Realowi najbardziej należy się majster w tym sezonie. Atleti mieli wielką przewagę ale sfrajerzyli, Barca zdobył tylko 1 pkt z drużynami z Madrytu, a Real mimo ogromnej ilości kontuzji jest nadal się trzyma w czubie.
0
@tbas trzej bardzo doświadczeni zawodnicy, a teraz co mamy? Starszego niż wtedy Busiego, de Jonga który pół sezonu szukał formy i Pedriego który pierwszy sezon gra w poważnej piłce.
0
@AdamS9882 choćby zainicjował akcja po której miał szans na gola. A co zrobili Messi, Griezmann i reszta przez cały mecz?
0
@Jakchcesz chłop wchodzi na ostatnie 20min i robi więcej niż większość ale pasuje się przyjebac co? :)
0
@Ratamahatta o kim mowa tak wgl?