Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Khajio większych bredni niż to że Atletico jest biegniejsze od BVB dawno nie czytałem. Porównaj sobie transfery czy wynagrodzenia jednych i drugich, sprawdź ile kasy dostają od swoich lig, sponsorów itp
0
@chavez nie napisałem, że nie miał. Po prostu dla mnie był to jego największy sukces w trenerskiej karierze patrząc na to z jakim klubem to osiągnął.
2
@MesQueUnClub96 a kojarzysz żebyś tak namiętnie jak wspomniane przez Ciebie mecze, oglądał jakiś pojedynek typu Celta Viga - Cadiz?
0
Czytałem, że Jose Mourinho jest najbogatszym "bezrobotnym" i wyciągnął już z odszkodowań za zwolnienia ponad 100mln funtów. Z tej też okazji przypomniałem sobie o jego największym osiągnięciu, czyli wygraniu LM z Porto. Okazuję się, że był to sezon 2003/2004. By wyobrazić sobie jak odległe to czasy wystarczy spojrzeć, że w tej edycji Ligi Mistrzów w półfinale zameldowało się... Deportivo La Coruna występujące obecnie na trzecim poziomie rozgrywkowym. Dodać można, że Hiszpanie reprezentowały wtedy, oprócz wspomnianego Deportivo, Real Madryt, Real Sociedad i Celta Vigo, które również wyszły ze swoich grup do 1/16.
0
@lukaszbarca15 ja tam jestem kibicem Barcelony i liczę, że to Barca będzie lać wszystkich a nie na odwrót. Kibicem sie jest, a nie bywa.
0
@Korek365 no Ty byś tak pewnie zrobił.
0
@michal26 ale dalej będziesz oglądał te mecze, bo SL zastąpi LM dla tych 20 drużyn a nie wszystkie rozgrywki. Nie ma szans by Tebas wywalił 3 najlepsze zespoły z ligi. To samo tyczy się Anglii i Włoch.
0
@lukaszbarca15 no cóż, to może trzeba zastanowić się nad leczeniem jakimś o ile nie jest za późno. Szczerze współczuję.
1
@Khajio BVB nie będzie miało większych możliwości finansowych od Realu, Barcy, Juve czy City więc na jakiej podstawie mieliby zaproponować lepsze kontrakty? Prawie nikt nie będzie siedział w BVB przez kolejne 3-4 lata, gdy pojawi się 2,3 lub nawet 4krotnie wyższa oferta z innego klubu.
0
@Mroziu a skąd wiesz, że Ajax czy Lisy nie będą grać skoro 5 dodatkowych drużyn będzie zapraszane co roku do ligi.
0
@lukaszbarca15 dobrze, ale już nie płacz. Mam tylko nadzieję, że nie wpadałeś w depresję po tym jak Cadiz wygrał 2-1 z nami a później było 1-1.
0
@Korek365 od razu powiedz, że nie można kupowac produktów marki Adidas i nigdy nie wolno zakupić i jeździć samochodami marki Audi czy Volkswagen, bo są to sponsorzy Realu Madryt.
0
@michal26 ja tam wolę oglądać nawet 6 razy w roku mecz Barcy z Realem niż po 2 mecze Barcy z Pilznem, Dynamo Kijów czy Ferencvaros czy jakoś tak.
5
@Barca1992 SL wpompuje w piłkę ogromne pieniądze, kluby będą mieć kasę na transfery, a raczej nie będą ściągać zawodników od siebie tylko z mniejszych klubów. Mniejsze kluby zamiast 30mln za takiego Pedriego to będą krzyczeć 40-50mln i kasa z SL będzie krążyć cały czas po całym rynku.
3
@Nihas dlaczego mecz Juve City ma być codziennością skoro zmierza się 2 razy w roku + ewentualnie w następnej fazie 1 lub 2 mecze?
Lepiej oglądać takie mecze jak Barca Getafe w czwartek o 22?
13
@Pogba to jest najlepszy argument. Ktoś jest przeciw, ale sam nie wie czemu jest przeciw więc napisze, że go będą nudzić mecze najlepszych drużyn :D
1
@JarekS chyba znowu czegoś nie rozumiesz. Piszę o tym, że nie ważne czy to będzie sparing czy finał mistrzostw świata to postronni kibice będą oglądać swój klub/zawodnika bez względu na to. To piszesz, ze się mylę iii... piszesz że wolą oglądać Barce z Kijowem niż finał LM.
Dla Amerykanów liczy się prestiż i tu wygrywa Liga Mistrzów. Dlatego też United jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w USA. Z całą pewnością to przez LM :)
Niby siedzisz w sponsoringu, a nie wiesz że odpowiednia reklama jest kluczem do sukcesu, jeśli chodzi o nowe projekty.
0
@damianex10 nie ma co myśleć nad kwotami. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że bardziej opłaca się przegrać niż wygrać w finale LM. Zawodnicy tyle bonusów mają, że zwycięstwo w finale się po prostu nie opłaca.
Nie liczę oczywiście prestiżu z racji wygrania LM.
2
@taris Wuja Brzęczek
0
@JarekS "USA czy połowie Azji mecze SL traktowane by były jak zwykłe sparingi" ale to nie chodzi o to czy to mecz towarzyski czy też o mistrzostwo świata. Chodzi o to, by taki mieszkaniec USA czy Azji wykupił abonament i oglądał Super Ligę, nie ważne jaki stosunek do tego by miał. Na pewno prędzej wykupi dostęp do Super Ligi, gdzie co tydzień będzie mógł oglądać pojedynki największych klubów niż dostęp do jakiejkolwiek innej ligi. Nawet Liga Mistrzów nie zapewnia takiego komfortu oglądania meczów na najwyższym poziomie, bo na dobrą sprawę tam rozgrywki zaczynają być ciekawe dopiero od ćwierćfinałów.
Skoro Arsenal, którym rządzi Kroenke, posiadający drużyny w NHL, NBA, MLS i NFL, wszedł w skład tej Super Ligi to jednak uważam, że Amerykanie są gotowi na Super Ligę.
0
@Tridente2015 ale to nie są rozgrywki Pereza. On jest prezesem, bo ktoś nim musiał być, a Perez był najbardziej zaangażowany w ten projekt. Na ten moment są to rozgrywki 12 zespołów założycielskich, w tym Barcy.
Wracając jeszcze do Pucharu Europy i PZP. Są to odległe czasy kiedy pieniądz nie był tak ważny. Teraz jeśli nie masz pieniędzy to się nie liczysz.
0
@Encore W tej chwili ogląda 62 316 osób
1
@Tridente2015 ale tu trzeba patrzeć w przyszłość a nie w przeszłość. Z resztą między tymi dwoma turniejami, które wymieniłeś nie było aż tak dużej różnicy. Teraz w Super Lidze będzie grała zdecydowana większość najmocniejszych europejskich klubów i to będzie najbardziej dochodowy i prestiżowy turniej.
Barcelona aktualnie jest najbardziej wartościowym klubem piłkarskim, ale brak dołączenia do SL bardzo szybko ten stan zmieni.
4
Jeśli FIFA i UEFA nie dogadają się z władzami Super Ligi to te dwie pierwsze instytucje możemy powoli żegnać. To Super Liga z Perezem na czele ma teraz wszystkie najlepsze karty w swojej talii. Największe marki, najwięksi sponsorzy, telewizje itd będą lecieć do Pereza niczym ćmy do światła, bo to tam będzie szansa na największy zarobek. To w SL będzie największa kasa do wyciągnięcia.
Jeśli FIFA i UEFA chcą nadal funkcjonować to powinni czym prędzej spotkać się z Perezem i ustalić jakiś kompromis, pomóc mu w tworzeniu czegoś wielkiego, a nie w tym przeszkadzać. Ich czas już się kończy i powinni się z tym pogodzić.
Teraz nadszedł czas SUPER LIGI!
Osobiście jestem za powstaniem tej ligi, bo powoli nudzi mnie oglądanie jak Barca gra z jakimiś słabiakami, którzy murują się w dziesięciu na 20 metrze od bramki. Którzy zamiast grać w piłkę to przeszkadzają drugiej drużynie w tym. Wolę piłkę nożną na najwyższym poziomie i im więcej meczów między drużynami z TOPu tym lepiej.
0
@Gosciuu @A_Gomesinho_21 dlatego napisałem "chyba każdy", bo jednak dalej z tyłu głowy ten Bartek siedzi ;) czarna owca w stadzie zawsze sie musi zdarzyć ;)
0
@A_Gomesinho_21 trochę to śmieszne co napisałeś, bo jakby nie patrzeć to każdy z tych klubów to marka warta setki milionów ojro i chyba każdy z nich zna się doskonale na biznesie :)
2
@Pilka_jest_okragla czyli dla Was hasło "Więcej niż klub" ogranicza się do pieniędzy. Inne rzeczy się nie liczą.
1
@mextexperu dlaczego remis bramkowy jest wyżej oceniony niż bezbramkowy? xD
23
Nie rozumiem ludzi, którzy piszą że mają nadzieję iż socios będą przeciwko. Przecież jeśli ta SuperLiga wypali (a są na to bardzo duże szanse) to jeśli Barca nie dołączy do tych rozgrywek to przestanie znaczyć cokolwiek w poważnej piłce. Marka Barcelony będzie lecieć na łeb, bo większość kibiców na całym świecie będzie śledzić poczynania najlepszych klubów w SuperLidze, a nie mecze Barcy z Getafe w lidze hiszpańskiej. Pieniędzy też będzie o wiele mniej w klubie, bo sponsorzy będą głównie inwestować w kluby z SL. Najlepsi zawodnicy nie będą chętni dołączyć do klubów z poza SL, bo to w SL będą największe pieniądze i prestiż.
0
@DonMatteo901 kogo i dlaczego nazywasz "dzbanem"?