3

@NaFazieHitman zwykłym użytkownik jak wszyscy tutaj. No chyba że masz się za kogoś lepszego w Internecie :)

2

@LuisSalvano może mały układ. Jeśli Neymar wrócił w najbliższym okienku do Barcy to ja przechodzę w stan hibernacji na tej stronie i nie napisze nic. Jeśli zaś nie przyjdzie to zrobisz to Ty. Pasuje taki układ? :)

2

@Granto w końcu jakiś głos rozsądku. Niestety tu większość ceni sobie wyżej efektowny drybling od strzelonej bramki.

0

@Pilka_jest_okragla no i Barca kiedyś kupiła 4 bardzo dobrych zawodników za taką kwotę. Dembele, Griezmann i Coutinho.

0

@pres ale w takim razie Barcelona ma tak samo. Dużo płacą Messiemu i Griezmannowi. Sporo też ma FdJ, ale reszta ma już "standardowe kwoty".

0

@Ghotti mówisz o artykule z FootballLeaks, gdzie pisali o jakichś 400mln w ciągu 4 sezonow, w których zawarli wszelki możliwe premie, bonusy itp?
Tu raczej chodzi o "podstawę", którą ma w kontrakcie.

0

@Rust_Cohle "to tak samo odejmij Neymara i Mbappe z PSG to juz totalnie mniej niz wy beda mieli" to tak samo odejmuję z listy płac tych dwóch, tak samo jak odejmuję Leo i Antka z listy płac Barcy i różnica się zmniejsza o 50mln.
Coś jeszcze chcesz napisać?

0

@Bykunn myślałem, że 1/4 z 530mln to 132,5mln a nie 70,5.

0

@pres Sam Messi pobiera przeszło 70mln. Dołóżmy do tego pensję Griezmanna (ponad 45mln) i już się robi 1/3 tego co płacą PSG czy MU.

0

@Kengo patrząc jak ta Ukrainka biegnie to ja nie jestem pewny czy by pierwsza przy piłce była :D

0

@El Madridista. nie liczy się marka tylko to kto jest bardziej decydujący, a tu Neymar nie ma podjazdu do Mbappe. Z resztą we Francji bardziej cenią Francuza niż Brazylijczyka, a wiadomo kto przyznaje Złotą Piłkę.

1

@mati10333 jeśli miałbym na kogoś postawić pieniądze to byłoby to City. Po prostu żaden inny klub mnie nie przekonuje tym co grają w tym sezonie. Real i Live grają słabo, PSG by już nie było gdyby Lewy mógł grać, Chelsea też się "ślizga". Nie zmienia to faktu, że wygrać może każdy bo zostały tylko 3 mecze.

9

@Matelel nie ma szans. Dostanie ją Mbappe i jest to bardziej niż pewne. Ma lepsze statystyki, nie wypada na pół sezonu i co najważniejsze jest Francuzem.

4

@Norkusik tutaj pewnie nie jeden użytkownik subskrybuje kanał tego pajaca.

6

Ciężkie życie ma Neymar. Chciał być w blasku słońca, a przechodzi z cienia w cień.

1

@Shroud nie spał pewnie wkurzony po tych meczach, bo wiedział że sobie ponarzekać nie będzie mógł. To, że Barca jest w finale CdR nie jest ważne ;)

0

@Mathew86 szkoda tylko, że nie ma szans na wygranie ZP, bo każdy wie że to Ymbape to zgarnie jeśli PSG wygra LM.

0

@JohnnyBarca podzielam zdanie @Objectivo. Natomiast usunięcie tego przepisu moim zdaniem jeszcze bardziej popsułoby widowisko, szczególnie pierwszy mecz. Goście by się murowali, bo po co mieli by strzelić bramkę skoro nic to nie daję. Lepiej grać defensywnie i nie stracić, by później wszystko rozstrzygnąć na własnym boisku.

0

@wroner gazeta odnosi się do wczorajszego meczu, a nie dwumeczu.
Już nawet nie będę mówił, ze Dembele za zmarnowanie JEDNEJ setki z The Reds był tu linczowany, a tu Neymar za zmarnowanie przynajmniej TRZECH jest chwalony :D

0

@FCBparasiempre przykład Munira pokazuję dobitnie jaki przeskok jest między futbolem młodzieżowym a seniorami.

0

@Bananowysong ciężko się z tym nie zgodzi co napisałeś, ale jednak brakuje nam innych rzeczy, które w moim odczuciu są ważniejsze. Brakuje topowego obrońcy, przez co musimy grać na 3 ŚO kosztem kogoś z przodu. Brakuje nam ŚPD, bo Busi z całym szacunkiem za wszystko co zrobił, ale na ten moment w meczach z topem nie istnieje. Brakuje nam kreatora gry w środku pola, bo Pedri może być topowym maestro Barcy, ale za 2-3 sezony najwcześniej. Brakuje też prawdziwego napastnika, egzekutora, który będzie potrafił wykończyć czy stworzyć coś ze słabej pozycji jak Lewy, Haaland czy Suarez kilak sezonów temu.
Dla mnie powyższe aspekty są o wiele ważniejsze od Neymara.

0

@wroner "1. PSG cierpiało ? Mnie sie tam podoba taki rodzaj cierpienia." czyli jednak ładna gra jest dla Ciebie ważniejsza od wyniku? :)

2

@David_Beckham Astra Zeneca :D

0

@Bobo25 @Quavosk @donleoJR wydaje mi się jednak że przede wszystkim liczy się ilość bramek zdobytych na koniec i w obu przypadkach rezultat jest taki sam. Brak goli :D

5

Dembele marnujacy setki - co za dzban i nieudacznik
Ney z Mbappe marnujacy setki - ależ oni są wspaniali
Logic :D

0

@lukas10 @Janas11224 tak, za rok może przyjść za darmo jeśli tak bardzo tego chce. Teraz cena to przynajmniej 50mln (mniej więcej tyle za Dembele powinna otrzymać Barca).

0

Wynik byłby pewnie jeszcze lepszy, gdyby nie kontuzja Fatiego.
Z drugiej strony pewnie byłby sporo gorszy, gdyby nikt nie miał kontuzji.
:D

2

Prawie 30 lat na karku. W ciągu ostatnich 3,5 roku - 467 dni kontuzji, 82 mecze opuszczone. Do tego spora różnica poziomów między ligą francuską, a hiszpańską.
Widzę go u nas tylko jeśli miałby przyjść za darmo.

0

@itmustbejoke skoro piszesz jako pewni, ze Suarez strzeliłby 20 bramek to tak samo mogę uznać za pewnik, że nic by nam nie pomógł skoro Atleti jest praktycznie w tej samej sytuacji co my z wyjątkiem tego, że Barca gra w finale CdR, a Atleti odpadli z jakimś 3ligowcem

0

@LeoMessi1994 raz w tramwaju widziałem transa z bliska i miałem straszną bekę z niego/niej. To chyba tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?