0

@MeMyselfAndI profesjonaliści, ale też ludzie. Prawie 3/4 sezonu za nami i to bardzo intensywnego sezonu. Jeśli chcą coś ugrać to muszą rotować składem, nie da się grać co 3 dni na ogromnej intensywności ta sama jedenastka. A Real nie ma jakiejś szerokie ławki by w każdym meczu grać z taką samą jakością.

1

@Gall Griezmann pobiera coś ok 45mln brutto, czyli ponad 20 mln netto. Wątpię czy ktoś da Haalandowi taka kase

0

@dux Ibra grał bardzo dobrze tylko nie mógł pogodzić się z tym że będzie w cieniu Leo.

0

@MeMyselfAndI jedyny Twój kontrargument jest taki, że zarobią trochę kasy xD

0

@Yosemite tylko teraz trzeba sobie sprawdzić jakimi kadrami dysponują wszystkie te zespoły. Np taki Real ma dość starą kadrę i żeby móc rywalizować w Europie za te kilka lat będą musieli wydać dużo pieniążków na transfery.
Odnośnie Live dodam jeszcze, że nie szaleli na rynku i teraz widać efekty. Kilka kontuzji i sezon w dupę. A w następnym prawdopodobnie Ligę Mistrzów będą oglądać w TV. The Reds nie są dobrze zarządzani moim zdaniem.

5

@BarcaInfo Ansu ma sezon z głowy. Miejmy nadzieję, że w nowym sezonie będzie już dostępny i gotowy na 100%.

5

@Barca1992 moja przyszła teściowa mieszka w Niemczech i tam w sklepach innych niż spożywcze, żeby zrobić zakupy musisz się umówić na konkretny termin, a na zakupy masz 15min.

2

@kryhaa większość zawodników to by tyczek na treningu tak nie minęła jak Leo rywali na boisku.

1

@Felipe_PL a później będziesz płakał, czemu gramy bez skrzydłowych..
Inna sprawa jest taka, że nawet jak Dembele nie wyszedł ostatni mecz to i tak swoim ustawieniem w znacznym stopniu przyczynił się do bramek Leo i Antka z dystansu.

0

@Wilczeq a ja bym chciał żeby trafili na Porto, a dopiero odpadli w półfinale. Im dłużej będą grać co 3 dni tym większa szansa, że w lidze nic nie zrobią.

0

@AmigoBlancos też wierzyłem w remontade z PSG, tak samo jak Ty na to że Real wygra LM. Natomiast Real LM nie wygra jeśli nadal będą grać tak jak do tej pory. Dla kibica Barcy to w sumie dobrze, by Real odpadł np dopiero w półfinale, bo wtedy jest o wiele większa szansa, że odpadną z rywalizacji o majstra.

0

@Jarema1987 jesteś pewny, że ta trójka obniżyłaby swoje dochody o jakieś 95%?

0

@Dankhog dlaczego odpadnie? Jak będzie remis w el clasico a Atleti przegra np z Sevilla a później z Barca to Barca będzie pierwszą z taką samą ilością pkt jak Atleti, a Real 2 pkt za ta dwójka. Oczywiście wszystkie inne mecze po drodze wszystkie te drużyny wygrają

0

@arasz1819 @Huberc1kk za młodzi na ironię jesteście najwidoczniej :)

2

Nie jestem fanem koszykówki, ale że w proponowanych na YT wyświetliła mi się taka pozycja to postanowiłem się podzielić. Pewnie nie tylko ja o tym nie wiedziałem, a wynik ten jest imponujące.


0

@Huberc1kk no dokładnie. Jakby mieli tyle kontuzji co my to pewnie z 28000 minut by uzbierali. ZZ wie jak promować młodzież.

0

@ESTADISTICAS no i co to zmienia. Koeman na młodych nie stawia tylko muszą grać, bo kontuzje. Inne drużyny nie mają kontuzji więc młodzi nie grają.

2

@lucca87 Rangers czarny koń tych rozgrywek :)

0

@FajfusLodowy skoro teraz, gdy Leo jest w formie zapewnia nam 3 pkt to tak samo można powiedzieć, że gdy nie był w formie to te punkty traciliśmy przez niego?

0

@Coutinho007 a to Real ma jakąś niesamowitą obronę, że odnosisz się do nich?

0

chłopakowi brakuje pewności siebie i chłodnej głowy więc może ten turniej trochę go podbuduje. Z drugiej strony każdy oczekuję, że będzie tam błyszczał więc zobaczymy jak u niego z psychiką.

0

@Ying Real wygrał z nami oraz z wygrał z Atleti i z nimi zremisował także potracili punkty z teoretycznie słabszymi drużynami. Z Ronaldo pewnie notowaliby lepsze wyniki i mieli więcej pkt. Vini czy kontuzjowany ciągle Hazard nie mają podjazdu do Portugalczyka.

1

@DarekFCBnaZawsze gdyby CR grał w tym sezonie w Realu to biali pewnie by teraz byli na prostej drodze do mistrzostwa.

0

@sendesara no, ale Ty wiesz że jeśli ogółem strzałów jest więcej to przy równej ilości strzałów zza pola karnego, procent będzie niższy?

12

@wojopancer wolę rozmowę z człowiekiem, który wie o czym mówi, nie ważne jak.

66

"Po moim strzale Ter Stegen mnie dotknął." przecież on nawet w piłkę nie trafił

3

@Pilka_jest_okragla w sensie że biega wszędzie bez sensu?

1

@Barca1922 a to przepraszam, macie tylko jedną cyfrę inną w nicku i przez to pomyłka :) musisz wybaczyć ;)

3

@adambądkowski93 @Barca1922 rzeczywiście macie się czym chwalić.

0

@wojopancer ciekawe gdzie te wszystkie osoby z La Rambli co tak bardzo chciały Sancho i pisały jaki to on jest super profesjonalny i wgl, a Dembele nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?