Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MeMyselfAndI profesjonaliści, ale też ludzie. Prawie 3/4 sezonu za nami i to bardzo intensywnego sezonu. Jeśli chcą coś ugrać to muszą rotować składem, nie da się grać co 3 dni na ogromnej intensywności ta sama jedenastka. A Real nie ma jakiejś szerokie ławki by w każdym meczu grać z taką samą jakością.
1
@Gall Griezmann pobiera coś ok 45mln brutto, czyli ponad 20 mln netto. Wątpię czy ktoś da Haalandowi taka kase
0
@dux Ibra grał bardzo dobrze tylko nie mógł pogodzić się z tym że będzie w cieniu Leo.
0
@MeMyselfAndI jedyny Twój kontrargument jest taki, że zarobią trochę kasy xD
0
@Yosemite tylko teraz trzeba sobie sprawdzić jakimi kadrami dysponują wszystkie te zespoły. Np taki Real ma dość starą kadrę i żeby móc rywalizować w Europie za te kilka lat będą musieli wydać dużo pieniążków na transfery.
Odnośnie Live dodam jeszcze, że nie szaleli na rynku i teraz widać efekty. Kilka kontuzji i sezon w dupę. A w następnym prawdopodobnie Ligę Mistrzów będą oglądać w TV. The Reds nie są dobrze zarządzani moim zdaniem.
5
@BarcaInfo Ansu ma sezon z głowy. Miejmy nadzieję, że w nowym sezonie będzie już dostępny i gotowy na 100%.
5
@Barca1992 moja przyszła teściowa mieszka w Niemczech i tam w sklepach innych niż spożywcze, żeby zrobić zakupy musisz się umówić na konkretny termin, a na zakupy masz 15min.
2
@kryhaa większość zawodników to by tyczek na treningu tak nie minęła jak Leo rywali na boisku.
1
@Felipe_PL a później będziesz płakał, czemu gramy bez skrzydłowych..
Inna sprawa jest taka, że nawet jak Dembele nie wyszedł ostatni mecz to i tak swoim ustawieniem w znacznym stopniu przyczynił się do bramek Leo i Antka z dystansu.
0
@Wilczeq a ja bym chciał żeby trafili na Porto, a dopiero odpadli w półfinale. Im dłużej będą grać co 3 dni tym większa szansa, że w lidze nic nie zrobią.
0
@AmigoBlancos też wierzyłem w remontade z PSG, tak samo jak Ty na to że Real wygra LM. Natomiast Real LM nie wygra jeśli nadal będą grać tak jak do tej pory. Dla kibica Barcy to w sumie dobrze, by Real odpadł np dopiero w półfinale, bo wtedy jest o wiele większa szansa, że odpadną z rywalizacji o majstra.
0
@Jarema1987 jesteś pewny, że ta trójka obniżyłaby swoje dochody o jakieś 95%?
0
@Dankhog dlaczego odpadnie? Jak będzie remis w el clasico a Atleti przegra np z Sevilla a później z Barca to Barca będzie pierwszą z taką samą ilością pkt jak Atleti, a Real 2 pkt za ta dwójka. Oczywiście wszystkie inne mecze po drodze wszystkie te drużyny wygrają
0
@arasz1819 @Huberc1kk za młodzi na ironię jesteście najwidoczniej :)
2
Nie jestem fanem koszykówki, ale że w proponowanych na YT wyświetliła mi się taka pozycja to postanowiłem się podzielić. Pewnie nie tylko ja o tym nie wiedziałem, a wynik ten jest imponujące.
0
@Huberc1kk no dokładnie. Jakby mieli tyle kontuzji co my to pewnie z 28000 minut by uzbierali. ZZ wie jak promować młodzież.
0
@ESTADISTICAS no i co to zmienia. Koeman na młodych nie stawia tylko muszą grać, bo kontuzje. Inne drużyny nie mają kontuzji więc młodzi nie grają.
2
@lucca87 Rangers czarny koń tych rozgrywek :)
0
@FajfusLodowy skoro teraz, gdy Leo jest w formie zapewnia nam 3 pkt to tak samo można powiedzieć, że gdy nie był w formie to te punkty traciliśmy przez niego?
0
@Coutinho007 a to Real ma jakąś niesamowitą obronę, że odnosisz się do nich?
0
chłopakowi brakuje pewności siebie i chłodnej głowy więc może ten turniej trochę go podbuduje. Z drugiej strony każdy oczekuję, że będzie tam błyszczał więc zobaczymy jak u niego z psychiką.
0
@Ying Real wygrał z nami oraz z wygrał z Atleti i z nimi zremisował także potracili punkty z teoretycznie słabszymi drużynami. Z Ronaldo pewnie notowaliby lepsze wyniki i mieli więcej pkt. Vini czy kontuzjowany ciągle Hazard nie mają podjazdu do Portugalczyka.
1
@DarekFCBnaZawsze gdyby CR grał w tym sezonie w Realu to biali pewnie by teraz byli na prostej drodze do mistrzostwa.
0
@sendesara no, ale Ty wiesz że jeśli ogółem strzałów jest więcej to przy równej ilości strzałów zza pola karnego, procent będzie niższy?
12
@wojopancer wolę rozmowę z człowiekiem, który wie o czym mówi, nie ważne jak.
66
"Po moim strzale Ter Stegen mnie dotknął." przecież on nawet w piłkę nie trafił
3
@Pilka_jest_okragla w sensie że biega wszędzie bez sensu?
1
@Barca1922 a to przepraszam, macie tylko jedną cyfrę inną w nicku i przez to pomyłka :) musisz wybaczyć ;)
3
@adambądkowski93 @Barca1922 rzeczywiście macie się czym chwalić.
0
@wojopancer ciekawe gdzie te wszystkie osoby z La Rambli co tak bardzo chciały Sancho i pisały jaki to on jest super profesjonalny i wgl, a Dembele nie.