Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@XTobiX możliwe, że Mbappe przyjdzie, ale na razie to Francuz gra na dwa fronty więc też nie można zakładać tego za pewnik. I najlepsze w tym wszystkim jest to, że Real może powtórzyć błąd Barcelony. Naściągać gwiazd do ataku, a nie wzmocnić obrony i linii środkowej, a to w tych formacjach Real ma większe problemy.
0
@normasubiektywna a komu się kończą kontrakty z tych zawodników?
0
@XTobiX no i tak im dobrze idzie że dostają od drużyny z Mołdawii. Świetny przykład
1
@_Specjalista tak samo jak Moriba?
2
@Kismeth a ja myślałem że Coutinho przyszedł do nas dużo wcześniej niż Koeman
1
@XTobiX zawsze mógł grać Lenglet, Umtiti i Pjanic
2
@formentera2017 no wcale nie miał wyboru. Inny trener postawiłby na Lengleta i Umtitiego a nie Garcię czy Araujo. Zostawiłby też Pjanicia zamiast dać szansę Gaviemu czy Nico
1
@Qaz123 i co z tego że Koeman jest drugi sezon w Barcy jak dostał praktycznie nowa drużynę. Tak ciężko Ci to zrozumieć? Koeman spędził rok z drużyną i co z tego jak teraz co mecz musi wystawiać w pierwszym składzie z 5 zawodników którzy w poprzednim sezonie nie grali albo leczyli kontuzje. Ile razy w zeszłym sezonie miał dostępnych takich zawodników jak Depay, L de Jong, Ansu, Cou, Demir, Gavi, Nico czy Garcia? Dziwić się że z przodu gra się nie klei jak goście trenują ze sobą od max 2 miesięcy
0
@Qaz123 tyle że Koeman nie ma takiego komfortu że może sobie ściągnąć do zespołu kogo chce.
0
@Qaz123 pozbycie się Suareza to w głównej mierze pomysł Bartka. Koeman miał za niego dostać Depaya ale nie było kasy. Z resztą pozbyliśmy się Leo i Antka by ratować finanse więc nie ma szans by Luisa mogli zatrzymać
0
@Przemas8411 zawodnik 4 lata starszy i podatny na kontuzje, który stracił pół sezonu to lepszy transfer? Wymadrzacie się razem z @MessiIniestaRonnie bo gość teraz strzela, a jakby przyszedł do Barcy i wypadł na pół roku to ciekawe co byście pisali. A na Cavaniego to nas nie było stać.
Aaa i to Koeman wg Was nie chciał Griezmanna w zespole? Messiego też pewnie on nie chciał?
1
@Pawel1985 brawo! Jak nie podpisze to i tak poczeka do końca roku by odejść za darmo, więc co to za różnica czy odejdzie zdrowy czy z kontuzją?
1
@SzahMatt Cou jak do nas przychodził był młodszy od Sterlinga. To apropo tego że łatwo się go sprzeda jak nie wypali :)
0
@Przemas8411 a kogo mieli sprowadzic zamiast niego? Może Ty umiesz odpowiedzieć bo każdy się czepia ale żaden nie potrafi wytłumaczyć tego
0
@fcbarcafan19 PSG czy Real też tracą punkty z "potęgami", ale oni mają dużo słabszy skład niż Barca...
1
@Przemas8411 ani piłkarzy na odpowiednim poziomie
2
@DamianBarcaCule to sobie sprawdź jakie wyniki notował w lutym.
0
@Qaz123 ile meczów u Koemana zagrał Suarez z Fatim?
Ile meczów na najwyższym poziomie zaliczył Pedri zanim zaczął grać u Koemana?
Jak Griezmann radzi sobie aktualnie u potężnego Simeone?
Jakie sukcesy na ten moment ma Depay?
3
Trochę dzisiaj wypiłem, ale na trzeźwo pewnie też bym nie zrozumiał. Tebas mówi że Serie A może dogonić PL czyli bic się o miano najlepszej ligi świata, po czym mówi że tam od 20 lat tracą kasę?
0
@PatrykBarca czyli teraz wyszło na jaw że go hejtujesz bo nie bierze winy na siebie tylko mówi kto popełnił błąd w meczu. Może rzeczywiście gdyby wziął winę na siebie to byśmy zaczęli grać pięknie i wygrywać
17
Czyli Pedri musi wygrać ta nagrodę U21 bo jako jedyny z tej dziesiątki znalazł się też w TOP30
0
@Rewolucja123 Ani ja, ani Ty nie wiemy jakie są założenia przed meczem i czy to Koeman źle dobiera taktykę czy zawodnicy nie wypełniają należycie swoich zadań.
Pewnie Ty też krytykowałeś Koemana za to że powiedział po meczu z Atleti, że Nico nie wrócił za Lemarem. Koeman powiedział, że powinni wracać za pomocnikami przeciwnika, Nico tego nie zrobił a najwidoczniej takie miał zadanie. Było też widać, że Araujo jest odpowiedzialny za szybszego Felixa, a Pique za wolniejszego, ale bardziej doświadczonego Suareza. Pique był spóźniony w swoich interwencjach i tak padła druga bramka.
Co do przykładu z meczu z Benficą to tutaj się zgodzę, że Koeman popełnił duży błąd i prawdopodobnie się pogubił w tym meczu za co trzeba mieć do niego pretensję. Tyle, że Koeman jest hejtowany za każdą decyzję.
Zagrał Pedrim po kontuzji, później nabawił się kolejnego urazu - hejt na Koemana
Nie wpuścił z Atleti Alby po kontuzji - hejt na Koemana.
Także nie mówcie że ktoś na was pluję, jeśli w rzeczywistości pada deszcz :)
0
@Azi nie stracił, sam chciał się ich pozbyć, bo "mieli zły wpływ na młodszych zawodników".
@Adi123456789 z tym drugim sezonem nie zamierzam się powtarzać, bo tylko ignoranci nie zauważą jakich zawodników Koeman miał dostępnych w zeszłym sezonie, a jakich ma w tym.
A ośmieszasz to się co najwyżej Ty, bo pewnie po 1-1 z Lyonem też byś pisał, że pewnie nie awansujemy dalej, tak jak teraz piszesz, że z grupy nie wyjdziemy.
@Survier tu się zgodzę. Wtedy był dobry moment na zwolnienie Koemana, ale teraz gość dostał zupełnie inną drużynę i poprzedni sezon należy oddzielić grubą kreską od poprzedniego.
0
@Rewolucja123 Koeman na ten moment testuje różne ustawienia i szuka najlepszego rozwiązania. Graliśmy już kilkoma ustawieniami 433, 352 czy 532 jak kto woli, 4231 i 442 też się przydarzyło.
To niestety nie działa jak w fifie, że zawodnicy z jednego klubu są więc mają zgranie. Świetnym przykładem jest tutaj United i CR. Jeden nowy zawodnik, a drużyna już nie wie jak ma pressować o czym ostatnio mówił chyba Ferdinand (jeśli nie pomyliłem). W PSG też nie wiedzą (jeszcze) jak grać z Leo, by pokazał najlepszą wersje. A Koeman musi grać kilkoma nowymi zawodnikami, cały aktualny atak Barcy został sprowadzony w ostatnim okienku.
0
@Azi w jaki sposób niby? To, że nie rozumiesz pewnych rzeczyto już nie moja wina.
1
@bartekvisca ciężko oczekiwać lepszej gry z gorszymi zawodnikami.
Gdybyś miał firmę i zwolnił najlepszych pracowników, kilku bardzo dobrych poszło na L4, a w ich miejsce zatrudnił "świeżaków" to spodziewałbyś się, że firma zacznie lepiej funkcjonować?
1
@chavez pewnie taki, że Barca nie zarejestrowałaby nikogo nowego.
No chyba, że Tebas strzeliłby sobie w oba kolana i nie dopuścił Barcy do gry w LL.
0
Jestem ciekawy ilu aktualnych hejterów Koemana wyrzucałoby Pepa Guardiole w jego pierwszym sezonie, a dokładniej na początku sezonu gdy przegrał z Wisłą Kraków, następnie przegrał z Numancią i zremisował 1-1 z Racingiem?
Bo tego, że hejtowaliby go wszyscy ci krytycy po poniższych meczach to jestem pewien.
14-02-2009 Real Betis 2 - 2 Barcelona Primera Division
21-02-2009 Barcelona 1 - 2 Espanyol Primera Division
24-02-2009 Lyon 1 - 1 Barcelona Champions League Pl..
01-03-2009 Atletico Madrid 4 - 3 Barcelona Primera Division
04-03-2009 Mallorca 1 - 1 Barcelona Copa del Rey
I nie ośmieszajcie się proszę komentarzami, że Barca wtedy ładnie grała, a nie to co teraz, bo i tak byście pisali, że taktyka tysiąca podań gówno daje skoro wygrać nie potrafimy.
0
@PatrykBarca 1,5 roku??? Czy my przypadkiem już w zeszłym sezonie nie mieliśmy w składzie Leo Messiego czy nawet Griezmanna? Czy w zeszłym sezonie za nich grali już Depay, L. de Jong i Demir?
Dołóż do tego Erica, Gaviego, Nico i masz pół składu nowego. Jaki progres Ty chciałeś teraz zobaczyć względem poprzedniego sezonu?
No kur*a beka, skład osłabiony, pół wyjściowego składu nowe, a ten mi pierdzieli o jakimś progresie xD
I dla sprostowania to po meczu z Wisłą przyszła jeszcze przegraną z potężną Numancią i remis u siebie z Racingiem.
0
@Arkon bo ludzie w większości to idioci podatni na manipulacje innych. Sami najwyraźniej nie umieją myśleć więc wolą słuchać co powiedzą media.