Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Erykulus "Przy czwartej go nawet nie było w okolicy (co samo w sobie jest już błędem)" - ale o kim mówisz? Chyba nie o Pique, którego wtedy już chyba na boisku nie było.
0
@FCBesia Raiola nie tak dawno mówił zupełnie coś innego o Haalandzie. No, ale pewnie jesteś spowiednikiem tych "monsterów" więc wiesz lepiej :)
0
@Herato Real chyba 4 razy z rzędu (lub 4 w ciągu 5 lat) odpadał na tym etapie, ze 2 razy z Lyonem o ile kojarze dobrze, by niedługo później wygrać 4xLM w 5 sezonów.
0
@SonBarcaGoku z tym prime trafiłeś w "dychę", zastanawiałem się jak to ująć, bo chodziło głównie o ten moment kariery, bo forma jak wspominałeś jest nie najlepsza.
Nie do końca zgodzę się z opisem Dembele, bo to że gówno wychodzi z jego akcji to raczej wina nie tyle jego co ustawienia z przodu. Dembele mija przeciwnika na boku, a w polu karnym jest 1, max 2 zawodników Barcy na min. 6 obrońców.
0
@Encore Leo to GOAT, natomiast jeśli nie ma swojego dnia (a to zdarza się dość często teraz) to jednak jestem zdania, że więcej przeszkadza niż daje drużynie. Wiadomo, że w ciągu 5min może wygrać mecz praktycznie sam, ale jeśli tego nie zrobi to po meczu można pisać, że nie biegał, nie walczył, tracił i psuł na potęgę. Próbował, ale nic to nie dało.
0
@FDJ Puig pokazuje się z dobrej strony jak trzeba atakować. Z Betisem czy Rayo w PK gdy grał od pierwszej minuty to był jednym z najsłabszych na boisku, z Alaves było lepiej jednak wszyscy zawodnicy Barcy zagrali dobrze. Dużo lepsze wrażenie sprawia, gdy wchodzi z ławki na podmęczonego rywala.
0
@dafik85 wozu*
0
@NaFazieHitman @pax tak z ciekawości zapytam co dokładnie powinien zrobić Koeman, by zaskoczyć przeciwników w tych dwóch meczach? Pytam, bo mi osobiście oprócz posadzenia Leo na ławcę i wprowadzenia zawodnika, który by biegał to nic innego do głowy nie przychodzi.
2
Czy serio ktoś na tej stronie się łudził, że będziemy grać jak równy z równym z TOPowymi drużynami? Niby jak? Przecież aktualnie mamy najsłabszą kadrę od.. w sumie sam nie wiem kiedy. Do tego wiele problemów z finansami, zarządem, kontuzjami etc. Kadra jest niezgrana, brakuję boiskowej chemii między zawodnikami, z resztą ciężko się tego nauczyć w kilka miesięcy.
Jakiś miesiąc temu dodałem post, w którym wypisałem wyjściową "11" wraz z opisem gdzie byli dokładnie rok wcześniej. I tak wyjawił się obraz drużyny złożonej w sporej części z zawodników niedoświadczonych, którzy nie są ograni w poważnej piłce oraz już zawodników podstarzałych. Dest, Mingueza, Pedri, Puig, Araujo, Fati, Trincao to zawodnicy z potencjałem, ale nie jest to TOP na ten moment. Busi, Alba, Pique i Leo to zawodnicy, którzy najlepsze lata mają już za sobą. Barca to połączenie młodości z doświadczeniem, znajdą się tacy co powiedzą że to najlepsza kombinacja, jednak tak na prawdę pierwsi swoje najlepsze lata mają przed sobą, a Ci drudzy już za. Zawodników w swoim prime mamy co najwyżej kilku, MaTS, de Jong i ewentualnie Dembele, Griez. To zdecydowanie za mało, by osiągnąć jakikolwiek większy sukces.
0
@Azi to chyba Wawrzyniak :D
0
@leonek160 Mamy lepszą kadrę? Pod jakim względem? Zarobków?
Leo, Pique, Busi, Alba swój prime mają już dawno za sobą. Dest, Pedri, Puig, Trincao, Araujo to młodzi zawodnicy, którzy w topowej piłce grają pierwszy sezon. Dembele stracił 3 ostatnie sezony, Fati, Cou kontuzjowani. Lenglet, Umtiti, Pjanić, Brajt - tu nie trzeba dużo pisać. I zostaje nam MaTS, de Jong i Griez którzy są w odpowiednim wieku i mają doświadczenie w grze na najwyższym poziomie.
0
@betonito masz rację, komentarz pisałem tylko 4fun, bo już nie mogę się doczekać tego widowiska :) trochę zluzować atmosferę pasuję ;)
0
@Messibestplayerintheworld podejrzewam też, że Leo ma więcej prób, strat i nieudanych dryblingów niż jakikolwiek inny zawodnik :)
0
@ranger3120 może spróbuj na BetFan? Ja założyłem bo fajne promocje mają np. do 100zł pierwszy zakład bez ryzyka (zwracają kasę w razie przegranej a nie jakieś punkty, których wypłacić nie możesz) i sobie postawiłem kilka meczyków za tą stóweczkę, siadło i kilka stów do przodu a resztę przewaliłem ;)
2
Szkoda, że ten Neymar nie gra. Nie dlatego, że jego grę fajnie się ogląda. Chodzi o to, że La Rambla nabrała pewności, że ten mecz wygramy, mimo tego że jeszcze tydzień temu większość wieszczyło porażkę Blaugrany. A nie od dziś wiadomo, że Barca gra odwrotnie do tego czego oczekuję od niej La Rambla :)
7
@KacperVEB no tak, bo Alaba to przeciętny gość i nie wiadomo jakim cudem gra w TOP klubie tak długo. Co innego pozostali zawodnicy, których wymieniłeś. Zapowiadają się tak rewelacyjnie jak Militao.
0
@masq to tak samo jakbyś sobie wyobraził pojedynek biegowy Verattiego z Dembele.
0
@Mroziu bo sobie radzę i nie spamuje forum o nielegalne źródło transmisji.
1
@mariosss20 słaby grajek, biega tak wolno jak Busi. Reszta jest nieważna
1
@LuisSalvano to co byś Ty zrobił w takiej sytuacji? Jakby szejk chciał to mógłby bez problemu "zakończyć" profesjonalną karierę Verattiego.
1
@Azi patrząc na to, że Umtiti zawalił obie bramki z Sevillą to strach pomyśleć co będzie z PSG
0
@Mroziu na strimsach, natomiast mecz ligowy to nie mecz w LM i podejrzewam, że będzie tam dzisiaj ciężko coś oglądnąć w dobrej jakości.
1
Do osób, które spamują o jakieś strony, żeby sobie pooglądać w spokoju mecz. Nie macie w domu żadnej TV satelitarnej? Może wystarczy tam zadzwonić (choć teraz już za późno) i w dobrych pieniądzach będziecie mieć te kanały sportowe. Ja przedłużałem z 1,5 roku temu abonament w Cyfrowym Polsacie i zapytałem o kanały sportowe. Za dodatkowo 10zł/msc dali mi Eleveny i Polsaty Sport Premium.
1
@Ansufati123 Polsat Sport Premium
17
@Fanas7 odbudujmy klub na Suarezie! To musi się udać!
3
@zibiku stoperzy nie muszą zagrać meczu życia. Wystarczy, że zagrają na poziomie, który prezentowali w Barcy we wcześniejszych sezonach.
0
@endriuuu2 ale Ajax ogrywał Real 2 lata temu..
1
@Sulimo dorsz z warzywami i kaszą gryczaną w sosie pomidorowo-paprykowym.
Smacznego ;)
3
@Karol_VeB bo łatwo się nabijać z kogoś, gdy samemu w życiu się jeszcze nic nie osiągnęło.
1
@Borneo ostatnio miałem kilka spraw do załatwienia w Krakowie i jak tak patrzyłem sobie po ludziach to tak z 1/3 osób, które widziałem nie miały założonej maseczki. Są też tacy co maseczkę mają, ale zakrywają sobie nią co najwyżej brodę.
Do tych osób jednak nikt pretensji nie ma.