1

@Erykulus "Przy czwartej go nawet nie było w okolicy (co samo w sobie jest już błędem)" - ale o kim mówisz? Chyba nie o Pique, którego wtedy już chyba na boisku nie było.

0

@FCBesia Raiola nie tak dawno mówił zupełnie coś innego o Haalandzie. No, ale pewnie jesteś spowiednikiem tych "monsterów" więc wiesz lepiej :)

0

@Herato Real chyba 4 razy z rzędu (lub 4 w ciągu 5 lat) odpadał na tym etapie, ze 2 razy z Lyonem o ile kojarze dobrze, by niedługo później wygrać 4xLM w 5 sezonów.

0

@SonBarcaGoku z tym prime trafiłeś w "dychę", zastanawiałem się jak to ująć, bo chodziło głównie o ten moment kariery, bo forma jak wspominałeś jest nie najlepsza.
Nie do końca zgodzę się z opisem Dembele, bo to że gówno wychodzi z jego akcji to raczej wina nie tyle jego co ustawienia z przodu. Dembele mija przeciwnika na boku, a w polu karnym jest 1, max 2 zawodników Barcy na min. 6 obrońców.

0

@Encore Leo to GOAT, natomiast jeśli nie ma swojego dnia (a to zdarza się dość często teraz) to jednak jestem zdania, że więcej przeszkadza niż daje drużynie. Wiadomo, że w ciągu 5min może wygrać mecz praktycznie sam, ale jeśli tego nie zrobi to po meczu można pisać, że nie biegał, nie walczył, tracił i psuł na potęgę. Próbował, ale nic to nie dało.

0

@FDJ Puig pokazuje się z dobrej strony jak trzeba atakować. Z Betisem czy Rayo w PK gdy grał od pierwszej minuty to był jednym z najsłabszych na boisku, z Alaves było lepiej jednak wszyscy zawodnicy Barcy zagrali dobrze. Dużo lepsze wrażenie sprawia, gdy wchodzi z ławki na podmęczonego rywala.

0

@dafik85 wozu*

0

@NaFazieHitman @pax tak z ciekawości zapytam co dokładnie powinien zrobić Koeman, by zaskoczyć przeciwników w tych dwóch meczach? Pytam, bo mi osobiście oprócz posadzenia Leo na ławcę i wprowadzenia zawodnika, który by biegał to nic innego do głowy nie przychodzi.

2

Czy serio ktoś na tej stronie się łudził, że będziemy grać jak równy z równym z TOPowymi drużynami? Niby jak? Przecież aktualnie mamy najsłabszą kadrę od.. w sumie sam nie wiem kiedy. Do tego wiele problemów z finansami, zarządem, kontuzjami etc. Kadra jest niezgrana, brakuję boiskowej chemii między zawodnikami, z resztą ciężko się tego nauczyć w kilka miesięcy.
Jakiś miesiąc temu dodałem post, w którym wypisałem wyjściową "11" wraz z opisem gdzie byli dokładnie rok wcześniej. I tak wyjawił się obraz drużyny złożonej w sporej części z zawodników niedoświadczonych, którzy nie są ograni w poważnej piłce oraz już zawodników podstarzałych. Dest, Mingueza, Pedri, Puig, Araujo, Fati, Trincao to zawodnicy z potencjałem, ale nie jest to TOP na ten moment. Busi, Alba, Pique i Leo to zawodnicy, którzy najlepsze lata mają już za sobą. Barca to połączenie młodości z doświadczeniem, znajdą się tacy co powiedzą że to najlepsza kombinacja, jednak tak na prawdę pierwsi swoje najlepsze lata mają przed sobą, a Ci drudzy już za. Zawodników w swoim prime mamy co najwyżej kilku, MaTS, de Jong i ewentualnie Dembele, Griez. To zdecydowanie za mało, by osiągnąć jakikolwiek większy sukces.

0

@Azi to chyba Wawrzyniak :D

0

@leonek160 Mamy lepszą kadrę? Pod jakim względem? Zarobków?
Leo, Pique, Busi, Alba swój prime mają już dawno za sobą. Dest, Pedri, Puig, Trincao, Araujo to młodzi zawodnicy, którzy w topowej piłce grają pierwszy sezon. Dembele stracił 3 ostatnie sezony, Fati, Cou kontuzjowani. Lenglet, Umtiti, Pjanić, Brajt - tu nie trzeba dużo pisać. I zostaje nam MaTS, de Jong i Griez którzy są w odpowiednim wieku i mają doświadczenie w grze na najwyższym poziomie.

0

@betonito masz rację, komentarz pisałem tylko 4fun, bo już nie mogę się doczekać tego widowiska :) trochę zluzować atmosferę pasuję ;)

0

@Messibestplayerintheworld podejrzewam też, że Leo ma więcej prób, strat i nieudanych dryblingów niż jakikolwiek inny zawodnik :)

0

@ranger3120 może spróbuj na BetFan? Ja założyłem bo fajne promocje mają np. do 100zł pierwszy zakład bez ryzyka (zwracają kasę w razie przegranej a nie jakieś punkty, których wypłacić nie możesz) i sobie postawiłem kilka meczyków za tą stóweczkę, siadło i kilka stów do przodu a resztę przewaliłem ;)

2

Szkoda, że ten Neymar nie gra. Nie dlatego, że jego grę fajnie się ogląda. Chodzi o to, że La Rambla nabrała pewności, że ten mecz wygramy, mimo tego że jeszcze tydzień temu większość wieszczyło porażkę Blaugrany. A nie od dziś wiadomo, że Barca gra odwrotnie do tego czego oczekuję od niej La Rambla :)

7

@KacperVEB no tak, bo Alaba to przeciętny gość i nie wiadomo jakim cudem gra w TOP klubie tak długo. Co innego pozostali zawodnicy, których wymieniłeś. Zapowiadają się tak rewelacyjnie jak Militao.

0

@masq to tak samo jakbyś sobie wyobraził pojedynek biegowy Verattiego z Dembele.

0

@Mroziu bo sobie radzę i nie spamuje forum o nielegalne źródło transmisji.

1

@mariosss20 słaby grajek, biega tak wolno jak Busi. Reszta jest nieważna

1

@LuisSalvano to co byś Ty zrobił w takiej sytuacji? Jakby szejk chciał to mógłby bez problemu "zakończyć" profesjonalną karierę Verattiego.

1

@Azi patrząc na to, że Umtiti zawalił obie bramki z Sevillą to strach pomyśleć co będzie z PSG

0

@Mroziu na strimsach, natomiast mecz ligowy to nie mecz w LM i podejrzewam, że będzie tam dzisiaj ciężko coś oglądnąć w dobrej jakości.

1

Do osób, które spamują o jakieś strony, żeby sobie pooglądać w spokoju mecz. Nie macie w domu żadnej TV satelitarnej? Może wystarczy tam zadzwonić (choć teraz już za późno) i w dobrych pieniądzach będziecie mieć te kanały sportowe. Ja przedłużałem z 1,5 roku temu abonament w Cyfrowym Polsacie i zapytałem o kanały sportowe. Za dodatkowo 10zł/msc dali mi Eleveny i Polsaty Sport Premium.

1

@Ansufati123 Polsat Sport Premium

17

@Fanas7 odbudujmy klub na Suarezie! To musi się udać!

3

@zibiku stoperzy nie muszą zagrać meczu życia. Wystarczy, że zagrają na poziomie, który prezentowali w Barcy we wcześniejszych sezonach.

0

@endriuuu2 ale Ajax ogrywał Real 2 lata temu..

1

@Sulimo dorsz z warzywami i kaszą gryczaną w sosie pomidorowo-paprykowym.
Smacznego ;)

3

@Karol_VeB bo łatwo się nabijać z kogoś, gdy samemu w życiu się jeszcze nic nie osiągnęło.

1

@Borneo ostatnio miałem kilka spraw do załatwienia w Krakowie i jak tak patrzyłem sobie po ludziach to tak z 1/3 osób, które widziałem nie miały założonej maseczki. Są też tacy co maseczkę mają, ale zakrywają sobie nią co najwyżej brodę.
Do tych osób jednak nikt pretensji nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?