Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@don'T.R.I.P.e jak można spieprzyć tyle okazji
0
@DanielOOL chyba najsłabszy
0
@jedrek7000 -Riki to napędził więcej akcji przeciwnikowi swoimi stratami niż Barcy
- w czym Ilaix przypomina Ci Yaya Toure?
- Trincao był wybrany najlepszym młodym zawodnikiem ligi portugalskiej więc nie trzeba było być geniusze żeby opchnac go za 31mln. Później dawali Barcy nawet 50
0
@Avatarr 10 razy poprawia piłkę zanim poda, biega po całym boisku zamiast pilnować swojej strefy, podania dramat
0
@macio_944 gdyby Puig nie tracił tyłu piłek i szybciej podawał to i napastnik byłby bardziej widoczny
0
@Janiama oglądałem Araujo w kilku meczach Barcy B i w każdym z nich prezentował o wiele wyższy poziom niż reszta.
0
@Witekk10 a ja się obawiam, że wyjście tak eksperymentalnym składem, bez zgrania, na nawierzchni której nie znają, z przeciwnikiem który będzie wypluwał płuca może nie skończyć się za dobrze. Atleti czy Real wystawiło pół rezerwowy skład i odpadli, a Wy chcecie wystawić rezerwowych i graczy z 3 ligi.
0
@VamosGirl "Trzeba zmienić strategię transferową klubu, szukać młodych za małe miliony." czyli nie ma co być topowym klubem, lepiej być Ajaxem Amsterdam albo RB Lipsk.
1
@4Fabregas4 "Nie, nie przez Griezmanna strzelił w okienko, ale przez Griezmanna po prostu strzelił, a do tego strzału nie powinniśmy dopuścić." - mam tylko jedno pytanie. Od kiedy napastnika przeciwników ma blokować nasz napastnik?
0
@mroofkoi4t raczej tego nie zablokują bo jeśli wypłacasz pieniądze to oni nic nie tracą a zyskuje te 30% wpłaty od pracodawcy plus podatek który zapłacisz.
Także widzisz jak jest, na razie jest to opłacalne moim zdaniem i ja osobiście bym się z tego na ten moment nie wycofywał. Wolałbym co rok czy 2 lata rezygnować z tego i później wstąpić na nowo. Co drugi rok z tego uzbierasz na całkiem fajne wakacje dla siebie :)
6
@NaFazieHitman za jakiś czas będą musieli Historie ze szkół wycofać, bo jak można uczyć o tym, że kobiety nic nie znaczyły i nie miały żadnych praw.
A tak poważnie to powinni wszystkie feministki jak leci wysłać na jakieś misje wojskowe, bo dlaczego to mężczyźni tylko mają walczyć.
0
@Katalończyk 99 ale znowu z młodzieżą pracować za bardzo nie potrafi.
0
@cules100pro nie. Nam jest potrzebny typowy DM, który będzie w stanie sam ogarnąć pomoc od strony defensywnej, czyli odebrać piłkę i podać do pomocnika ustawionego wyżej.
0
@monsterrize to za mecze z Romą, Live czy Bayernem nikt nie powinien otrzymać pieniędzy.
0
@Comentateiro Koeman? Serio? To już bardziej Zidane pasuje do tego opisu od Rudego
5
Mam nadzieję, że z Bilbao wygramy jedną bramką, ewentualnie drugą strzelimy końcem meczu. Mam nadzieję, że Barca będzie grać na czas. Mam nadzieję, że Barca doprowadzi tych pseudograjków do białej gorączki. Mam nadzieję, że karma wróci.
0
@pax "Araujo nie krył nikogo, a zostawił swóch Minguezie" wskażesz mi kogo tak na prawde w tej sytuacji krył Mingueza w końcu? Bo piszesz, że miał dwóch, a dla mnie nie przeszkodził żadnemu z nich, a co więcej wyszedł ze swojej strefy dzięki czemu Williams mógł tam otrzymać piłkę.
"Busquets był na lewym pivocie, biegł do zawodnika z piłka gdy zobaczył że strefa jest nie obstawiona, ale nawet podanie Muniina było w lewo a nie w prawo, czyli Busquets nawet nie miał szans przejąc tego podania." - tak był bliżej lewej strony, natomiast miał wystarczająco dużo czasu, by przesunąć się na środek, szczególnie że na lewej był też Brajt a de Jong z Pjaniciem byli ustawieni wyżej. Nie chodzi o przecięcie podania, a o doskok do Muniaina. Przez to, że Busi nie zdążył do niego doskoczyć, Mingueza zdecydował się wyjść do przodu w kierunku Ikera co dla mnie jest fatalną decyzją. Oscar jeśli nie zdecydował się wyjść do Muniaina od razu to powinien był zostać w swojej strefie, bo za obszar gdzie wbiegał Muniain odpowiedzialni bylu Busi i Araujo.
0
@pax Araujo można by było obarczać winą za stratę bramki gdyby wyszedł do Williamsa, a ten odegrałby do Muniaina, który miałby wolną przestrzeń. Urugwajczyk natomiast został w swojej strefie za którą odpowiadał i to nie jego wina, że Mingueza dostał zaćmienia i nie wiedział gdzie gra. Oscar w tej akcji wyglądał jak tyczka, którą wbija się w ziemie i jeśli w nią nie wbiegniesz to Ci nie przeszkodzi. Drugim w kolejności winowajcą tej bramki jest Busquets, który nie zdążył do Muniaina, którego początkowo krył nie kto inny jak Mingueza. Araujo mógł stać trochę bliżej Iniakiego, choć to znowu Mingueza powinien był zablokować ten strzał gdyby tylko wracał na pozycji w odpowiednim tempie, a nie truchtem.
0
@juliacicha "Uderz w stół, a nożyce się odezwą".
Pisałem nie raz, ani nie dwa. Odpowiedź dostałem raz i to w formie jaką opisałem powyżej. Komentarzy pod ocenami zawsze jest sporo i to takich, gdzie użytkownicy o wiele trafniej oceniają danego zawodnika dodając odpowiednią argumentacje. Jednak oceniający prawie nigdy nie odpowiadają na nie. Pytanie dlaczego?
0
@AlexDark00 a to ta strona ich zdradziła? Z kim?
0
@Eoren "Tam można dyskutować z autorami" - szczerze powiedziawszy nie zauważyłem, by autorzy ocen byli skłonni do dialogu. Raz mi się zdarzyło, że ktoś odpowiedział, ale uważał się za wszechwiedzącego i nieomylnego więc rozmowa nie miała sensu.
@buddy kilka lat temu można było nawet porozmawiać z redaktorami pod artykułem, teraz chyba już tylko licza się $$$.
0
@AlexDark00 "chcą odejść i cierpią z tego powodu" to po co odchodzą? Nikt ich do niczego nie zmusza, chcą tu być to niech będą, nie chcą to droga wolna.
57
Dorośli (chyba) ludzie, a zachowują się jak dzieci. "Usuwam konto, bo nie powiem kto coś mi zrobił i jestem obrażony". "Mamo nie pójdę do przedszkola, bo nie lubię tego czy tego".
Ale jak to mówią każdy mężczyzna ma coś z dziecka. Ja lubię czasami oglądnąć jakiś dobry film animowany, inni obrazić się o nic i usunąć w kąt.
Każdemu kto usuwa konto lub ma taki zamiar życzę jak najlepiej w prawdziwym życiu i mam nadzieję, że nie będziecie robić z mordy cholewy jak Janiama i już tu nie wrócicie.
0
@koksik2700 skoro biedowali to swoje przeszli. Teraz nie biedują i nie musza sprzątać śmieci.
"A wiekszosc pilkarzy jednak nie grzeszy rozumem." - no a Ty tych "głupków" oglądasz i między innymi dzięki Tobie zarabiają tyle ile zarabiają.
0
@marcin62 trzeba było spać dalej i wysiąść jak autobus będzie wracał :)
13
Antek 2 bramki i ocena 6.
Dembele udział przy obu bramkach, do tego świetna kontra, która mogła zamknąć mecz i praca w defensywie. Do tego 10 strat. I dostaję 4 tak samo jak Leo, który miał udział przy jednej bramce i posłał fajne dośrodkowanie do de Jonga, ale moim zdaniem to Leo popsuł kontre Dembele źle zagrywając do de Jonga, do tego 18 strat i czerwona kartka, która będzie mieć konsekwencje w przyszłości.
1
@Rewolucja123 winisz de Jonga za utratę dwóch z trzech straconych bramek po czym piszesz, że miał pozytywny występ xD
2
@Tollusiek Wskaż mi przynajmniej JEDNĄ taką bramkę Leo, gdzie z takiej pozycji huknął z powietrza prawą nogą i strzelił. Mówimy o najlepszym zawodniku na świecie.
8
Ja ta pizda w żółtym ma kartki..
0
@ProMILs to wyłącz i po problemie