0

@Rewolucja123 12 to bardzo dużo. Tutaj pewnie chodzi o przechwyty i mogą też zaliczać do tego sytuacje gdzie zawodnik przeciwnika wybija piłkę głową a ta leci pod nogi Pedriego.
Edit. Mogą to zaliczać a nie muszą. To tylko moje domysły

1

@albi rywale też go nie widzieli i dlatego 12 odbiorów miał na koncie :)
I tak jeszcze pół żartem pół serio, większość tutaj woli 12 nieudanych prób zagrania prostopadłej przez Puiga niż 12 odbiorów Pedriego.

5

@Murazor wydaje mi się że to co innego jak zawodnik ma jeszcze kilka lat ważnego kontraktu w porównaniu do Garcii który w lecie będzie wolnym graczem.

0

@JarekS no masz rację :)

6

@A_Gomesinho_21 tylko fan Realu/hejter Barcelony powie, że są porównywalne. Barca na ten moment ma bardziej perspektywiczną kadrę. Dembele, Fati, Araujo, Pedri, Dest, de Jong, Puig. W Realu tylko Valverde i Mendy są moim zdaniem na odpowiednim poziomie z młodszych zawodników.

2

@BarcaInfo jak zwykle trafnie to ujęli.

0

@TheNekro94 a jesteś w stanie polecić jakieś specjale? Pacześ, Lotek, Giza, Szumowski, Zola, Ruciński - tych już mam raczej "oglądniętych" w całości, a na pewno zdecydowana większość.

5

@BarcaInfo oby za 10 meczów można było pisać, że wystąpił w 20 kolejnych, a za 20, że w 30 kolejnych itd.

0

Stand Up.
Panowie i Panie, kogo polecacie z polskich standuperów? Ewentualnie, ktore specjale przypadły Wam do gustu?

6

@Kapsel12 a czy to takie ważne? Mogą grać w tym Betisie tak samo dobrze jak Firpo.

4

@JaroCoach nie umniejszam w żaden sposób Atleti, ale mają bardzo dużo szczęścia w tym sezonie, czego niestety nie możemy powiedzieć o Barcy. Zacznijmy od tego, że dostali w prezencie Suareza, któremu nagle zachciało się grać a przez 2 ostatnie sezony w Barcy wyglądał tak jakby grał za karę. Dodajmy do tego mecze, w których Atleti zdobywało pkt mimo, że jednak nie prezentowali się dobrze (Eibar, Alaves) lub tak jak choćby z Barcą czy Valencią kiedy to przeciwnicy sami te punkty oddawali.
Ale jak to mówią szczęście sprzyja lepszym i jeśli chodziłoby o Real to przyznam że miałbym ból dupy o to. O Atleti nie mam.

3

@sergio5 nawet pamiętam fale hejtu jaka się tu wylała w stronę zarządu o to że go nie kupili :)

13

Araujo z Umtitim wczoraj świetny mecz rozegrali. Także Pique jak wróci to jedynie na "9" może pograć, sam z resztą mówił że chciałbym tam zagrać :)
A teraz tak bardziej poważnie to trochę martwi mnie, że sędziowie nie gwiżdżą karnych dla Barcy i to mając do dyspozycji VAR. Ostatnio 2 karne na Trincao a wczoraj, moim zdaniem, ewidentny faul w polu karnym Muniaina na Dembele. Szkoda że sędziowie w Hiszpanii są bezkarni.

2

@Avatarr 2 setki wystawił ale tego lepiej nie widzieć. To kto zrobił więcej z przodu od niego?

0

@barcelonaLM obrońca zrobił ruch do Martina, Leo zauważył że robi się miejsce więc spróbował. Niestety nie wyszło

0

@RosjaninBut ten komentarz można zgłosić jako prowokacje?

3

@Rewolucja123 jak mogłeś nie widzieć świetnej piłki Antka do Leo która powinna skończyć się asysta? Oglądasz mecz na pewno?

1

@Jakchcesz on inteligencja nadrabia pewne braki które ma.

0

@sintesox a to nie Antek podał do Leo jak wyszedł sam na sam jakoś na początku meczu?

0

@skakun95 mieliśmy więcej goli bo Leo grał swoje, a teraz gra jak gra a i skuteczność fatalna. Jeśli grałby Leo i Luis to mielibyśmy 1 zawodnika mniej do bronienia niż teraz więc i rywale mieliby więcej sytuacji a przy naszej obronie wiesz jakby się to kończyło.

2

@mikokarla Mingueza to nie ten poziom, przynajmniej na ten moment. Z piłką przy nodze wygląda bardzo słabo.

0

@skakun95 mając Suareza raczej nic by to nie zmieniło. Tracimy mnóstwo bramek a jakby jeszcze Suarez grał to tych bramek pewnie tracili byśmy o wiele więcej.

4

@lukbed232 PSG ma Neya i Mbappe i wcześniej kończą udział w LM niż ta "słaba" Barca z Leo

2

@Martucha26 Puig jest dużo słabszy od Pedriego.

0

@Davvd ja mam takie odczucie, że Barca dalej tkwi w tym swoim stylu sprzed 10 lat, tyle że teraz nie ma piłkarzy do takiej gry. Jeżeli nie potrafiło się dobrać zawodników pod styl gry, to teraz trzeba zmienić styl gry na taki który będzie odpowiadał zawodnikom których mamy. Ale to dopiero jak odejdzie Leo, Busi, Alba i Pique.

3

@LeoMessi1994 co to jest 500zł w dzisiejszych czasach..

0

@Rewolucja123 na maturze dostałbyś za to 0 pkt.. nieładnie

0

@Rewolucja123 o Xavi. Opowiesz co nieco o nim jak mu idzie, jakiego ustawienia używa, taktyki itp? Nie mam czasu śledzić jego kariery, więc może uchylisz rąbka tajemnicy.

0

Wylosujemy Alcoyano :D

0

@VenoM czy na prawdę mam Cię uczyć podstaw? Czy podstawy znasz, ale na siłę bronisz Puiga? Piłkę jest szybsza od każdego zawodnika, a holowanie piłki w szerz przez Puiga spowalnia, a nie napędza akcję. Nie masz komu podać do przodu to przegrywasz piłkę na drugą stronę, a nie holujesz i dajesz przez to przeciwnikowi czas na przesunięcie się i dobre ustawienie. Nie ganię go za zaangażowanie i wolę walki, ale za pchanie na siłę wszystkiego do przodu.
@cules100pro skoro próbuje i żadna z tych prób nie kończy się dobrze to albo nie potrafi dobrze podać albo źle wybiera moment podania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?