0

@Yakoob a nie pomyślałeś, że Gignac ma jakąś supermoc i dotykiem paraliżuje swoje ofiary? ;)

3

#Ciekawostka
W sobotnim meczu League One (3ci poziom rozgrywkowy w Anglii) w meczu Sunderland - Doncester zakończonym wynikiem 4-1, wszystkie 4 bramki dla Sunderlandu strzelił Charlie Wyke. Przy wszystkich bramkach asystował mu Aiden McGeady.

11

"Można powiedzieć, że arbitrzy się mylą, oni pierwsi akceptują krytykę." - szkoda, że poziom akceptacji tej krytyki jest taki, iż mają ją w dupie. Mogą się mylić, bo ich szef zamiast ich zdegradować to ich będzie bronił jeszcze.

1

@Azi "A co ma do rzeczy co było wcześniej?" no chyba to, że to był faul. Podejrzewam, że Lahoz właśnie to gwizdnął, a nie "powalenie" na ziemie.

2

@MesQueUnClub_87 z tego co kojarzę to wprowadzili to razem z przepisem o tym, że "piątkę" można rozegrać we własnym polu karnym, zawodnik atakujący musi stać metr od muru gdy jest wolny itp. To chyba weszło od sezonu 19/20.

4

@Azi szkoda tylko, że filmik który zamieszczasz nie jest od początku akcji. Tam widać, że Suso najpierw blokuję Albę lewą ręką o czym napisał @NaFazieHitman. Następnie prawą ręką (delikatnie czy nie) ściąga Albę, który dodał też coś od siebie jak większość piłkarzy aktualnie kopiących w piłkę.

14

@MesQueUnClub_87 każde dotknięcie piłki ręką przez zawodnika drużyny atakującej powoduję przerwanie gry i odgwizdanie rzutu wolnego dla drużyny przeciwnej.
Jakoś tak brzmi ten przepis po ostatnich zmianach.

0

@jogas88 sprawdź na YT. Ja widziałem bramkę i wydawało mi się, że Lewy był na spalonym minimalnym, ale sędziowie po konsultacji z VAR bramkę uznał.

3

@Lucassito cóż to za huragan musiał być w Klasyku że Ramos w drugą stronę się przewrócił

0

@tn.divine wygrał mecz, co więcej można zrobić?

0

@FafitFCB jakie wałki?

0

@tn.divine tak samo pisałeś jak ten "jeden destrukcyjny element" rzucił dwie piłki dzięki, którym mogliśmy wczoraj zagrać z Sevillą?

0

@Headliner9 albo normalnie 433 z Firpo na PO i Oscarem na nominalnej pozycji

0

@GeneralXavi "La Rambla stanie się jedyną ostoją wolności słowa i internetu." - kiedy to nastąpi, bo na razie to cenzura że hoho tutaj :)

2

@Lati piłka otarła się o rękę obrońcy Betisu. Gdyby nie to to podejrzewam, że piłka znów zatrzymała by się na poprzeczce lub przeleciała tuż nad bramką.

0

@Em_DzeJ ŚO nie biegają aż tyle, szczególnie w Barcy więc Araujo da radę. Mnie to cieszy bo jak Pique wróci to będzie grał co najwyżej za któregoś z Francuzów.

3

@wonsz_w_pomidorach @Elisan12
skoro tu wg Was był karny to czemu w pierwszej akcji z poniższego filmiku karnego nie odgwizdał na Trincao?


2

@Mathew86 Pedriego to może porównywać co najwyżej do Puiga, niech pogra kilka sezonów w TOPie to sięzobaczy.
Mniej więcej takie odpowiedzi dostałem jak zapytałem jakiś miesiąc może dwa temu kto lepszy: Araujo czy de Ligt.

0

@Zoker polecam sobie sprawdzić powtórki raz jeszcze, najlepiej na tempie x0.25 i wtedy zobaczysz jak pięknie gracz Granady zanurkował.
"zahaczenie jego nogi, którą sprytnie przeciwnik postawił przed piłkę." - jeśli zrobisz jak mówię to zobaczysz, że Dest nie miał kontaktu ze stopą przeciwnika. To była zwykła walka bark w bark, którą zawodnik Granady przegrał.

2

@maroon jak dla mnie Legii nie przebili. Ajax zagra tylko bez niego co najwyżej, a Legia odpadła bo wpuściła gościa na 5min co grać nie powinien :)

11

@Kapitan_SW przykro to się robi jak się czyta tu komentarze obrażające Busiego, który zrobił o wiele więcej dla Barcy niż Bale dla Realu.

0

@Zoker przykro mi, że nie potrafisz udowodnić swoich racji w żaden sposób, więc zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko.

0

@Zoker prześledziłem powtórkę z 20 razy i nie widzę tu żadnego karnego. Gracz Granady wszedł w kontakt z Destem z myślą o upadku i przy walce bark w bark (Dest ma rękę przy ciele i nie wykonuję ruchy, który sugerowałby popchnięcie) po prostu upadł. Co więcej nie widziałem na żadnym ujęciu kamery by Dest zahaczył o jego nogi. Masz może jakiś screen, gdzie to widać?

1

@tbas ja jestem krytyczny co do Puiga, jednak za ten mecz trzeba go pochwalić. Za wcześniejsze występy byłem w mniejszości, której jego gra się nie podobała.

1

@Zoker co jest faulem? To, że gość zanurkował przed Destem? Czy to, że mu nogi nagle sparaliżowało na co Dest nie miał wpływu? No chyba, że to dotknięcie Desta w magiczny sposób odebrało siły temu nurkowi i padł jak rażony piorunem.

0

@Barcza223 @Zoker a od kiedy piłka nożna stała się sportem bezkontaktowym?

9

Jak wcześniej krytykowałem Puiga za słabą grę tak za wczorajszy mecz mogę go tylko pochwalić. Nie holował niepotrzebnie piłki, nie podejmował zbędnego ryzyka, dobrze przerzucał ciężar gry z jednej strony na drugą. W końcu zagrał jak profesjonalny piłkarz, a nie junior. Potencjał ma bardzo duży, jednak musi "dorosnąć" do futbolu na takim poziomie. Wczoraj odnalazł się w tym chaosie i zaliczył występ na spory plus. Oby tak dalej.

0

@333tricampeones333 a co takiego zrobił oprócz tej jednej akcji? Nawet na wolne pole nie umie dobrze wyjść przez co nie ma jak mu podać

2

@doc na razie to oni sobie nie radzą z drewnianymi płotami we Francji :)

0

@Nocturno a w jakim regionie te działki, bo cena dość wysoka jednak spotkałem i droższe działki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?