Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak tak czytam komentarze, że Bilbao powinno nie wychodzić z własnego pola karnego to myślę że ta dzisiejsza młodzież to w dupie była i gówno widziała.
7
Alba od bohatera do zera...
0
@macio_944 a mi się wydaje że od Antka i wycofania Dembele się zaczęło
0
@Keson większość nawet prawidłowo kozłować nie umie, a kopnąć piłkę umie prawie każdy a to wystarczy żeby być już ekspertem :)
1
@deyna2018 to o tych mnichach co latali na śmiesznym smoku i walczyli o jakieś artefakty? :)
2
@blazeq nie ma za co :)
Ja tam lubię artykuły o rezerwach, bo przynajmniej wiem na kogo ewentualnie można liczyć w przyszłości.
2
"W efekcie już w 25. minucie Barça B powinna wyrównać, a dwie minuty później dopięła swego." Coś tu chyba autorowi nie pyklo, bo ciężko wyrównać jedna akcja gdy się przegrywa 3-0 :)
0
@michal26 a co się tam stało bo nie oglądam?
21
Oj chyba Arthur się nie bardzo lubi z Ronaldo. Tu mówi że ma kilka swoich osób i to możliwe że ze względu na język się z nimi lepiej dogaduje a jednak w Brazylii językiem urzędowym jest portugalski.
0
@JarekS dlaczego transfer Haalanda jest niemożliwy? Przez finanse? Zawsze można próbować dogadać się z BVB na opcję wypożyczenia z obowiązkiem kupna po sezonie czy rozłożeniem płatności na kilka rat.
0
@Lub567 a możesz rozwinąć ta myśl bo nawet nie wiem o co Ci teraz chodzi. Ja piszę że zagral 3 piłki na setki a Ty że nie grał na napadzie...
0
@Naturopata okej. Ja myślę że jednak wybitny nie będzie i tego TOP poziomu nie osiągnie. Mbappe potrzebuje troche miejsca żeby móc pokazać swoje atuty a jednak w LL o to miejsce bardzo ciężko. Natomiast zobaczymy jak będzie o ile się zjawi w lidze hiszpańskiej :)
0
@ArturS przecież Antek w tym meczu miał asystę a oprócz tego po jego podaniach mieliśmy dwie setki. Nie przesadzaj juz.
0
@kejdzi to de Jong za niestrzelenie karnego i sprokurowanie jedenastki nie powinien mieć wyżej niż 5
Edit. Zapomniałem o tej setce która zmarnował także nie wiem czy nawet 5 by się uzbierało
1
@zadafcb patrzę na komentarze powyżej i żałuję że jest coś takiego jak sarkazm. Gdyby nie to z łatwością można by było większość idiotów wyłapać.
0
@Naturopata to co sądzisz o ewentualnym transferze Mbappe do Realu? Nie pytam o realizm tego transferu, a o to czy będzie jednym z najlepszych w LL.
0
@zibiku z tym, że Dembele od czasu do czasu jak grał to cos dawał drużynie jak choćby SPH po fantastycznej bramce. Belg nie daje dosłownie nic.
0
@JarekS Dembele przejął w poprzednim meczu rolę Messiego i zdecydowana większość ataków Barcy była przeprowadzana przez Francuza, natomiast on musiał też wracać do obrony. Nie może dziwić to, że był wykończony.
0
@Herbert a po co mieli zmieniać prawo skoro wcześniej nie było takiej potrzeby?
1
@Mroziu no Mingueza nie jest jakimś rewelacyjnym obrońcą, przynajmniej na ten moment. Tyle, że Garcia też nim nie jest i zdarzało mu się popełniać sporo prostych błędów. To nie jest zawodnik, który z miejsca podniesie jakość naszej obrony, bo na ten moment nawet Umtiti byłby od niego wyżej w hierarchii. Gdyby był "bardzo dobrym obrońcą" to Guardiola nie odstawiłby go ot tak z miejsca.
8
@Mroziu jest Araujo i Mingueza na miejsce Garcii więc na dobrą sprawę po co mamy kupować kogoś za 50mln? My przede wszystkim potrzebujemy N, ŚPD i LO
0
@pax z ręką to wina de Jonga bo z tego co pamiętam to gdy gracz Realu kopnął piłkę to FdJ już zaczął dziwnie "kombinować" tą swoją lewa ręka i ułożył ja nienaturalnie.
Natomiast z tym sam na sam którego nie wykorzystał to za zwlekanie że strzałem należy się minus natomiast jego wejście i późniejsza nawijka obrońcy na pewno na plus. I tą sytuację ocenilbym na zero.
0
@joloskyy dlaczego? Ostatnio była tu ankieta z pytaniem kto jest najlepszym zawodnikiem Barcy (nie licząc Leo)? Ta ankieta też nie miała sensu?
4
@Coutinho007 o tym to nawet zapomniałem, a w sumie 1,5pkt za to w dół poszło. Chyba uznałem podświadomie, że napisał to w formie żartu a nie na prawdę ;)
0
@Veysel "To najlepszy bramkarz w historii Barcy" aż zapytałem La Rambli czy ktoś jeszcze tak uważa, bo on pewnie nawet w TOP 5 by nie był.
0
Witam La Ramble,
Mam pytanie. Czy uważacie, że Victor Valdes to najlepszy bramkarz w historii Barcelony? Nie uwzględniając MAtSa. Jeśli nie to którzy GK byli lepsi?
Powiem szczerze, że ja pamiętam VV bardziej z tego, że kibice zarzucali iż broni tylko dlatego, że w Realu gra Casillas więc musimy mieć wychowanka na bramce.
16
@Rewolucja123 przyczepie się do kilku rzeczy:
51:49 - minus za brak strzału, natomiast czemu nie dałeś plusa za świetne wyjście na pozycje i drybling w polu karnym, gdzie położył rywala?
61:46 - nie wiem jak możesz tutaj ocenić to na minus. Pedri nie jest sprinterem więc sam na sam by nie wyszedł, a skończyło by się tak że zostałby zepchnięty do linii końcowej. De Jong bardzo dobrze zrobił, że nie zagrał do Pedriego.
Czemu nie wspominasz, że FdJ miał 3 udane dryblingi co było drugim wynikiem w Barcy po Dembele (6)?
Truchty do obrony zawsze śmieszą. Wszyscy powinni sprintem wracać we własne pole karne, a później dostajemy bramkę bo przeciwnik wycofał piłkę przed szesnastkę. Za to można ganić Frankiego jeśli bliżej bramki było przynajmniej pięciu przeciwników, bo za tego piątego odpowiada on. Za czterech odpowiada czwórka obrońców i Busi, który był jako najbardziej defensywny pomocnik. Wtedy de Jong pilnuje gościa, ktory wchodzi ze środka.
1
@mroofkoi4t tamtego artykułu nie znalazłem, ale tutaj jest to dość fajnie i obiektywnie opisane.
https://subiektywnieofinansach.pl/to-nie-jest-porazka-to-jest-katastrofa-sa-najnowsze-szacunki-uczestnictwa-pracownikow-w-ppk/
0
@mroofkoi4t nie wiem czy to znajdę, ale poszukam w wolnej chwili. Jeśli chcieliby zmienić to, że nie można tego wypłacić w dowolnym momencie to musieliby wprowadzić odpowiednią ustawę, a o tym każdy by sie dowiedział wcześniej. Wtedy rezygnuje, wypłacam środki i kończe z PPK.
1
@Veysel co z tego, że to gość niezrównoważony psychicznie i gdyby był dłużej w Juvenilu to by takiemu Moribie zaszkodził w karierze lub ten by po prostu odszedł za to że rzucał go po różnych pozycjach a nie wystawiał na tej której grać powinien. Ważne że drze ryja, bo tzn że się nadaję tak?