Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ferdas_rawa Mingueza z tego co pamiętam to grał na PO w Barcy B w meczach o awans do Segunda. Innych meczy nie oglądałem więc się wypowiadał nie będę, ale jakieś doświadczenie na pewno ma. Można wziąć kogoś z Barcy B, ale podejrzewam że poziomu wielkiego nie prezentują skoro nie są powoływani.
I fajnie, że za EV grali Pique z Lengletem, tylko czemu teraz Pikej nie gra? A no tak, kontuzja. Araujo, Alba, Roberto, Umtiti - oni też byli/są kontuzjowani i jak Ty chcesz grać bez zmian? No chyba, że to wina Koemana że kontuzje się przytrafiają.
Gra na 3 ŚO jak najbardziej logiczna i zrozumiała, a dla mnie nawet chyba najlepsza z możliwych w tamtym momencie. Na wahadłach szybcy boczni obrońcy, trzech ŚO zabezpiecza tyły i nie musimy grać pseudo skrzydłowymi jak Antek, Cou czy Pedri, którzy na skrzydle grają dno. A z nominalnych skrzydłowych był tylko Konrad, który najwidoczniej nie przekonuje i Trincao, który jest słaby.
Busi akurat wczoraj zagrał dobrze, choć nie jest to zawodnik na miarę Barcy w tym momencie i w formie którą prezentuję.
0
@jeyx77x strzał z główki to wina Pedriego, a nie ciężka sytuacja. Miał wystarczająco dużo czasu by dobrze się ustawić do strzału, ale chyba źle sobie to obliczył. Na ten moment daje więcej drużynie niż Antek czy Cou natomiast musi na pewno poprawić skuteczność (jak wszyscy w Barcy aktualnie) i nabrać trochę krzepy, bo te jego dłuższe podania czy strzały to słabe trochę są. Jak to mówią, piłka płacze a nie leci.
0
@Avatarr jak się meczu nie oglądało to można pisać, że Luis w formie :)
1
@Comentateiro z Dembele się zgodzę, że wczoraj Koeman powinien go raczej ustawić na LS, bo tam było pusto. Natomiast trochę dziwi mnie ta krytyka i mam wrażenie, że patrzysz tylko przez pryzmat wyniku a nie samej gry. Pedri wczoraj miał obowiązek wykorzystać obie sytuacje, które miał. Dembele czy Leo też swoje sytuacje mieli i tylko przy lepszej skuteczności do przerwy byłoby z 4-0.
I teraz powiedz szczerze, napisałbyś wtedy że Koeman "stąpa po bardzo kruchym lodzie"?
0
A co do reszty Twojej wypowiedzi. Piszesz o trzech ŚO, ale chyba meczu nie oglądałeś skoro nie widziałeś, że Mingueza grał na PO. Z resztą mamy 3.5 ŚO jak to napisałeś i nie powinniśmy ryzykować ich zdrowia więc lepiej było zostawić na boisku JEDYNEGO zdrowego prawego obrońcę? Dziwna logika.
0
@ferdas_rawa "rycerzy Koemana"?? Trzeba być upośledzonym umysłowo żeby przypisywać winę trenerowi za to, że tacy zawodnicy jak Leo, Pedri, Dembele czy wcześniej Brajt, Antek nie potrafią wykorzystać sytuacji jakie mają. Gdyby Barca nie miała żadnych sytuacji to wtedy można przyczepić się o złą taktykę czy skład, ale wczoraj to oni mogli 5 bramek na spokojnie wsadzić.
0
Dembele na LS to nieporozumienie, tam jest pięciu naszych a na prawej tylko Dest.
0
Kto to gra za Leo w tym spotkaniu? Nie wierzę że on aż tak by się pomylił
0
@BaroPodertos mi się wydaje że Koeman musiał tak grac bo nie miał żadnego skrzydłowego w kadrze, nie licząc młokosa Konrada.
0
@Dalhi tyle że Brajt to mierny defensor, a z Leo w składzie przyda się ktoś kto w tej obronie popracuje zamiast Argentyńczyka
2
@FutbolToMagia to chyba dwunastka
0
@SzahMatt to jak bardzo śmieszni są pozostali napastnicy z Messim na czele?
1
@Rewolucja123 czyli wg Ciebie lepiej by było jakby wszedł i nie pokazywal się na pozycji xD Ty weź skończ z ocenianiem bo się guano znasz
0
@MeMyselfAndI o których sytuacjach piszesz?
0
@mekston to co Messi też ma karnych nie strzelać?
1
@preemo Antek to wielka zagadka. Dryblingu nie ma, skuteczności też nie (mam nadzieję że ta się pojawi). Z drugiej strony daje sporo ruchu z przodu, gry bez piłki, tworzy miejsce innym, w defensywie też pracuje jak mało który napastnik. W dotychczasowych meczach, w których grał on a nie było Leo to prezentował się dobrze. Zobaczymy jak będzie dzisiaj.
0
@Felipe_PL niby kogo byś pozyskał? Mam tylko nadzieję że nie jesteś kolejnym który napiszę Sancho xD
0
@Pawelec7 gdyby mi ktoś powiedział że gram na poziomie Busiego to bym się nie obraził.
0
@DanielOOL ale wiesz że on nie musi powiedzieć że odchodzi. Wystarczy że nie potwierdzi tego że zostanie.
Z drugiej strony Leo nie jest na tyle głupi by deklarować się na tym etapie sezonu
4
@FC1899Barca "Gdyby Leo w 2014 roku poprowadził Argentyne do wygrania Mistrzostwa Świata" czyli Argentyna nie wygrała JEDNEGO meczu i przez to Messi jest uważany przez Ciebie i wielu innych za dużo słabszego niż jest rzeczywiście.
2
@jedrek7000 Neymar melanż robi
2
A ja bym go wziął, bo jeśli serio przyjdzie za 5mln to na tym transferze nie da się stracić. Nawet jak nie wypali to jednak znajdzie się drużyna która by go kupiła, a może jednak się miło zaskoczymy i gość będzie wymiatał.
0
@Sulimo jaki Kevin?
2
@denis9401 z drugiej strony jeśli ma zły dzień to Barca bardzo dużo traci przez to bo zdecydowana większość akcji przechodzi przez Leo.
0
@Toretto jeśli się nie mylę to Valladolid zaczęło groźniej atakować po wejściu Samu i Busiego, z czego ta najgroźniejsza akcja była zaraz po zmianie gdzie jeszcze wprowadzeni zawodnicy dobrze się nie ustawili. I też pytanie czy to oni byli tak słabo czy Barca nie pozwoliła im grać? Bo wcześniej chyba z nikim nie przegrali aż tak wyraźnie jak wczoraj
3
Może ta gra na trzech ŚO to częściowe rozwiązanie problemów Barcy w obronie? Często bywało że jeden z ŚO wychodził wysoko i jeśli popełniał błąd to rywale mieli przewagę co kończyło się strata bramki. Teraz w takim wypadku zawsze zostaje dwóch obrońców, no i Araujo to sprinter w porównaniu z Pique którego tylko doświadczenie ratowało w takich sytuacjach.
0
@DaPi moim zdaniem Ibra dużo daje temu zespołowi. Nie tylko pod względem sportowym ale też mentalnym.
1
@Piotr,1985 no i co ważne, końcówka meczu a ten dalej sprinty sadzi jakby to był początek
0
@Gomess jakby nie patrzeć to gościa o głowę wyższego i kilkanaście kg cięższego by raczej nie przepchal, i główki nie wygrał :)
6
@Rewolucja123 już pomijając to podanie do przeciwnika we własnym polu karnym, chyba widziałeś że gra Barcy siadła. Wchodzi świeży zawodnik do pomocy i zamiast jeszcze docisnąć przeciwnika to oni siedli na nas. Busi za dużo stoi w miejscu, nie pokazuje się do gry, nie wychodzi do podań po zagraniu piłki i w dodatku niektórzy piłkarze szybciej biegają tyłem niż Busi biega normalnie. No ale niektórzy powiedzą że miał tylko jeden błąd ale przecież 2 dobre piłki zagrał.