1

@FutbolToMagia dobra, nie ma sensu z Tobą dyskutować skoro twierdzisz, że założeń taktycznych uczy się w trakcie meczu.. najwidoczniej WSZYSCY trenerzy się mylą, gdy przygotowują taktykę przed meczem.

2

@korn234 cieszmy się, że sędzia się zlitował i gwizdnął faul jak Oyarzabal mu piłkę odebrał w polu karnym, bo mogłoby się to źle skończyć.

2

@Gaz "starał sie zawsze wykonać podanie w strone bramki rywala (co było cięzkie bo nasi już raczej nie robili ruchu do piłki)" i właśnie taka gra to dla mnie minus. Chłopaki mieli w nogach ponad 90min więc wymaganie od nich by biegali jak gość wchodzący na dogrywkę jest słabe. Pomocnik powinien umiejętnie regulować tempo gry i moim zdaniem Puig nie do końca to potrafi.

3

@Janiama ja po prostu odnoszę wrażenie, że on uważa się za lepszego niż jest na prawdę. Chcę być zawsze pod grą przez co bardzo często dubluje pozycje innych zostawiając tym samym inną strefę pustą. Brakuje mi też u niego fajnych przerzutów do skrzydłowych, co moim zdaniem jest bardzo ważne w dzisiejszej piłce.

0

@Murazor oczywiście, że powinien, natomiast jeśli Leo nie wychodziło w kilku meczach i nikt nie miał o to pretensji to czemu nagle są pretensje do kogoś innego kto zagrał tak samo.
"Leo nawet na hamulcowym sporo daje." - a czy Dembele wczoraj nie dawał dużo? Gość był wykończony, bo na dobrą sprawę był jedynym gościem, który potrafił zrobić różnicę. W sumie tylko on grał praktycznie cały czas 1v2, a i tak kilka fajnych akcji zrobił (dośrodkowanie do Alby, zejście do lewej i strzał minimalnie obok słupka czy nawinięcie i zmarnowana setka w polu karnym).
Ja każdego oceniam 1 do 1 bez względu na wiek, renome czy zasługi.

0

@FutbolToMagia może dla Ciebie, dla mnie nie jest. Fajnie wygląda z piłką przy nodze, fajnie też współpracuje na małej przestrzeni, ale taktycznie ma bardzo dużo braków, chce być wszędzie przez co strefa w której powinien być jest pusta. Podejmuje bezmyślne decyzję jak choćby wczoraj z pressingiem, gdzie większość miała w nogach ponad 90min gry i nie mieli szans doskoczyć do rywala, przez powstała dziura w środku. Powinien też podziękować sędziemu, że się zlitował i odgwizdał faul na nim jak Oyarzabal odebrał mu piłkę w okolicy pola karnego. Często też na siłę gra piłkę do przodu mimo, że nie ma miejsca. No i fizycznie to dalej junior, już nie chodzi o posturę, a o brak umiejętności posłania silnej piłki na kilkadziesiąt metrów, by przerzucić ciężar gry.

1

@Rhaan @dawidw4 Panowie sprawdzcie sobie jeszcze raz to zagranie, bo mi też się tak wydawało początkowo, jednak po zobaczeniu powtórek na YT zmieniłem zdanie. FdJ biegł i w momencie dośrodkowania ta ręka nie pracowała normalnie.

0

@Murazor ojj na początku tego sezonu Leo podejmował bardzo słabe decyzję i notował bardzo dużo głupich strat, gdzie nawet pojedynki 1v1 przegrywał bardzo często. Tyle, że jest to Leo i nikt nie pisał że podejmował złe decyzje tylko, że jako jedyny próbował coś robić.

1

@mientusek1407 kadrę mamy perspektywiczną i jeśli tylko się ze sobą zgrają lepiej to wierzę, że wrócimy na odpowiednie tory. Natomiast co do zawodników, których trzeba sprzedać to ja zdecydowanie w pierwszej kolejności pozbył bym się Trincao. O ile taki Antek jest pod formą i nie gra dobrze to jednak niejednokrotnie było widać, że grać potrafi i wiele daje drużynie. Portugalczyk dostał już sporo szans i nie pokazał dosłownie nic.

5

@BarcaInfo zdecydowany MVP wczorajszego meczu

0

@LucasW123 o Messim też tak piszesz po meczu jak się kiwa między trzema i traci?

4

@Katalonbar a dziwisz się? Zdecydowana większość ataków przechodziła przez niego, a do tego brał czynny udział w pressingu i grze obronnej.

0

@zibiku nie rozumiem tego jak 99% użytkowników tutaj tak się podnieca Puigiem.

0

@FutbolToMagia i przez 3 lata nie poczynił żadnego progresu?

2

@Naturopata chyba na konsoli

0

@arraco a kogo miał wpuścić? Grają najlepsi a zmiany na dogrywkę się przydadzą

0

@szymon6847 mamy problemy kadrowe w obronie więc niech chłopak gra jak najwięcej.

0

@Catalanian1991 jechać nie jada, ale jednak ofensywnie Mindueza wnosi bardzo mało.

0

@messi564 to podaj link do statystyk

2

@messi564 skąd te statystyki? Jak zaczął kiwać między trzema to stracił

4

Nie mamy kasy na topowa 9 więc chcą ściągnąć doświadczonego napastnika który grać potrafi. Jednak są tacy co wolą grać Brejtem następny sezon

0

@Survier ja jednak obstawiam 433 z Dembele na LS, Griezem na PS i Brajtem na N.

0

@Pertezm zawiało Lotkiem że hoho

1

@tomono dlatego chciałbym go zobaczyć od pierwszej minuty w którymś meczu bo jak wchodzi na ostatnie minuty gdy rywal już bez sił to tak łatwiej jest znaleźć jakąś luke

0

@Tomek54321 wiem, że to tylko spekulacje medialne, ale Real raczej ruszy po Mbappe, bo grają kichę. No a za 40mln go nie wyciągną. Także mogę się założyć, że zobaczymy nie jeden transfer +40mln.

0

@PatrykBarca a powiedz mi kto ma dobry drybling i grał w ostatnich meczach na LS w Barcy :)

0

@Pilka_jest_okragla Laporta niczym PIS - wybory muszą się odbyć.

2

Skoro Leo nie gra to może tak Firpo dać na LO, a na LS Albe? Konrada i tak tam nie da, a Pedri, Antek czy Brajt też tam nie pograją. Dembele też o wiele lepiej czuje sie na PS.

1

@Gomess ostatnio też tak miałem jak zobaczyłem kto jest trenerem BVB.

12

@Janiama nie no przecież restrykcje tylko w Polsce są. Coś zmyślasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?