Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo a wg mnie Barto poda się do dymisji. Klub nie jest w najlepszym stanie, jemu został tylko rok więc cudów nie zdziała. A tak to zachowa chociaż resztki godności.
0
@MESSIah16 tu trzeba pozbyć się graczy 30+ którzy inkasują z klubu 150mln co roku i kasa się znajdzie. Nie ma zespołu więc nie ma wyników i żaden trener tego nie zmieni
1
Dzisiejsza piłka jest jak orzeł. Pozbaw go skrzydeł a będzie jak bezbronne pisklę.
0
@MESSIah16 dostaliśmy łomot ale nie od zespołu lepszego, a od zespołu któremu chciało się grać. Bayern nie kalkulował tylko wyszedł na mecz tak jak na większość w tym sezonie. A Barca co? Jakieś 442 gdzie Vidal biega po lewej flance. Messi mógł nie wychodzić na mecz bo nic nie zrobił.
0
@KaJoFCB może w końcu większość przejrzy na oczy i skończy się kult Messiego. Dopóki nie będzie zespołu dopóty nie będzie wyników ani gry.
0
@lukaszbarca15 no dzisiaj wykręcił super liczby ale w stratach
0
@Kondziubarca gdyby Messi teraz wchodził do drużyny to by się na wypożyczeniu błąkał
0
@juliacicha przynajmniej jedna osoba która widzi jakieś pozytywy w trakcie meczu :)
0
Ile razy w tym sezonie graliśmy tym ustawieniem że Setien wystawił taki skład na jedną z najmocniejszych drużyn na świecie?
1
@Shroud Suarez, Busquets i Roberto out
0
@barcelonistka1899 ja tam widzę komedie. Goście Zarabiają grube miliony a kopia się po czole jak ja
0
@AlwaysBlaugrana 30min to nie koniec pierwszej polowy
0
@fmX w drugiej połowie to już nie będzie co zbierać
0
Oby przetrwać z tym wynikiem i wpuścić Fatiego i/lub Dembele bo bez szybkich skrzydłowych to niewiele ugramy
0
@lukaszbarca15 czyli Busi gra na poziomie jak 4 lata temu? Vidal czy Rakitic to poziom Iniesty i Xaviego? Przepraszam, myślałem że jednak jest inaczej
0
Dopisałem piwko przed domem a tu już 1-1
0
@Mathew86 jak ktoś ocenia klub na podstawie statystyk w Fifie to może mówić że to słabe półfinały
0
Komentarz usunięty
3
@lukaszbarca15 spójrz na kadrę i wiek zawodników Barcelony gdy grał tam Neymar i teraz
0
@IronSanHybrid to będzie otwarty mecz a Ty chcesz zupełnie pozbawić Barce prawej strony w ataku? Czemu? To już lepiej wyjść Busi, Roberto, FdJ w pomocy
0
@arkasath dlaczego?
1
@FDJ może najgorsze dla Ciebie. Ja tam mam głęboko to co myślą inni
4
@kerouac no ale porównania dotyczą obecnej formy zawodników więc to że Leo trzyma formę od 15 lat nie ma tu nic do rzeczy.
0
@Deltta bo jeszcze 2-3 sezony temu Rakieta był bardzo dobrym pomocnikiem ale później wraz ze spadkiem jego formy na ławce trenerskiej pojawiło się dwóch trenerów którzy często sraja w gacie przed meczem
0
@BarcaInfo syn Rivaldo w ekstraklapie, czyli talentu chyba w pełni nie odziedziczył po tatusiu :)
0
@BarcaInfo ten w lewym dolnym rogu to chyba Dembele więc nie ma się co dziwić że Leo się cieszy jak widzi Komara który podbił piłkę 3 razy i nic sobie nie zrobił ;)
0
@Bykunn niewierzących nie grzebią na cmentarzu
0
@Triv44 dobrze że nie wszyscy na korone
0
@koksik2700 to niech cię interesują, nikogo to nie obchodzi
0
@koksik2700 ale to chyba nie dlatego że nie chce..