0

@BarcaInfo a wg mnie Barto poda się do dymisji. Klub nie jest w najlepszym stanie, jemu został tylko rok więc cudów nie zdziała. A tak to zachowa chociaż resztki godności.

0

@MESSIah16 tu trzeba pozbyć się graczy 30+ którzy inkasują z klubu 150mln co roku i kasa się znajdzie. Nie ma zespołu więc nie ma wyników i żaden trener tego nie zmieni

1

Dzisiejsza piłka jest jak orzeł. Pozbaw go skrzydeł a będzie jak bezbronne pisklę.

0

@MESSIah16 dostaliśmy łomot ale nie od zespołu lepszego, a od zespołu któremu chciało się grać. Bayern nie kalkulował tylko wyszedł na mecz tak jak na większość w tym sezonie. A Barca co? Jakieś 442 gdzie Vidal biega po lewej flance. Messi mógł nie wychodzić na mecz bo nic nie zrobił.

0

@KaJoFCB może w końcu większość przejrzy na oczy i skończy się kult Messiego. Dopóki nie będzie zespołu dopóty nie będzie wyników ani gry.

0

@lukaszbarca15 no dzisiaj wykręcił super liczby ale w stratach

0

@Kondziubarca gdyby Messi teraz wchodził do drużyny to by się na wypożyczeniu błąkał

0

@juliacicha przynajmniej jedna osoba która widzi jakieś pozytywy w trakcie meczu :)

0

Ile razy w tym sezonie graliśmy tym ustawieniem że Setien wystawił taki skład na jedną z najmocniejszych drużyn na świecie?

1

@Shroud Suarez, Busquets i Roberto out

0

@barcelonistka1899 ja tam widzę komedie. Goście Zarabiają grube miliony a kopia się po czole jak ja

0

@AlwaysBlaugrana 30min to nie koniec pierwszej polowy

0

@fmX w drugiej połowie to już nie będzie co zbierać

0

Oby przetrwać z tym wynikiem i wpuścić Fatiego i/lub Dembele bo bez szybkich skrzydłowych to niewiele ugramy

0

@lukaszbarca15 czyli Busi gra na poziomie jak 4 lata temu? Vidal czy Rakitic to poziom Iniesty i Xaviego? Przepraszam, myślałem że jednak jest inaczej

0

Dopisałem piwko przed domem a tu już 1-1

0

@Mathew86 jak ktoś ocenia klub na podstawie statystyk w Fifie to może mówić że to słabe półfinały

0

Komentarz usunięty

3

@lukaszbarca15 spójrz na kadrę i wiek zawodników Barcelony gdy grał tam Neymar i teraz

0

@IronSanHybrid to będzie otwarty mecz a Ty chcesz zupełnie pozbawić Barce prawej strony w ataku? Czemu? To już lepiej wyjść Busi, Roberto, FdJ w pomocy

0

@arkasath dlaczego?

1

@FDJ może najgorsze dla Ciebie. Ja tam mam głęboko to co myślą inni

4

@kerouac no ale porównania dotyczą obecnej formy zawodników więc to że Leo trzyma formę od 15 lat nie ma tu nic do rzeczy.

0

@Deltta bo jeszcze 2-3 sezony temu Rakieta był bardzo dobrym pomocnikiem ale później wraz ze spadkiem jego formy na ławce trenerskiej pojawiło się dwóch trenerów którzy często sraja w gacie przed meczem

0

@BarcaInfo syn Rivaldo w ekstraklapie, czyli talentu chyba w pełni nie odziedziczył po tatusiu :)

0

@BarcaInfo ten w lewym dolnym rogu to chyba Dembele więc nie ma się co dziwić że Leo się cieszy jak widzi Komara który podbił piłkę 3 razy i nic sobie nie zrobił ;)

0

@Bykunn niewierzących nie grzebią na cmentarzu

0

@Triv44 dobrze że nie wszyscy na korone

0

@koksik2700 to niech cię interesują, nikogo to nie obchodzi

0

@koksik2700 ale to chyba nie dlatego że nie chce..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?