0

Dlaczego większość zakłada z góry że Barcelonę czeka wiele lat męczarni i posuchy? Jak dla mnie wystarczy trener który ustawi wszystko po swojemu bo materiał ma dobry.
MAtS
Semedo, Araujo, Lenglet, Firpo
De Jong, Pjanic, Puig, Monchu, Cou, Pedri
Messi, Fati, Griezmann, Dembele, Trincao

Założyłem że wszystkie święte krowy (z wyjątkiem Leo) pożegnają się z Barca. Główne pozycję do wzmocnień to ŚO, LO i ŚP. Jakiejś tragedii nie ma i wierzę że jeśli przyszłoby że 3 klasowych zawodników na pozycję które wymieniłem to jesteśmy w stanie jakoś poradzić sobie ze słaba gra. Od dwóch czy trzech sezonów Barca gra na stojąco, pomocnicy nie wykonują żadnego ruchu, Leo z Suarezem to samo więc jak mamy bić się z najlepszymi? To tak jakby potężny bokser stał na ringu w jednym miejscu, na chuderlaka uderzenie wystarczy ale mierząc się z kimś swojego pokroju nie ma szans na wygraną w taki sposób.

2

@NGTRX powiedział że będzie pięknie a później poszedł na trening i wiedział że długo nie zabawi więc dał sobie spokój

3

@Cochise skoro naszym najszybszym graczem z przodu był Suarez to czego się spodziewać.
A ja głupi serio myślałem że Fati wyjdzie w pierwszym na mecz z Bayernem właśnie by zagrywać mu takie piłki za obronę

0

@Omoziu tak, to syn Rivaldo.

1

@PawkoFCB dostał bo jest Francuzem, a wtedy był hype na Mistrzów Świata więc Bartek myślał że to będzie dobra opcja bo DNA i takie tam

1

@Lisek dlaczego nikt się nie sprawdził? Bo taktyka zwana Messi im po prostu nie leży. Barca gra Stojanova, bo Leo niestety nie ma sił by wybiegać cały mecz. To samo Suarez, wyjdzie do prostopadłej a jak jej nie dostanie to wraca dwa dni. Busi, Rakitic w pomocy chyba celowo spowalniają grę w oczekiwaniu aż Messi naładuje akumulator i coś zrobi. Vidal gdy jest na boisku to też szuka przede wszystkim Leo i nawet nie patrzy gdzie są inni.
Przykład wyśmiewane go tu Semedo, który wg swoich przeciwników nie ma odpowiedniego timingu do wyjść. Może po części tak, ale Nelson widząc taka możliwość daje pomocnikom okazję do zagrania lecz Ci nie korzystają bo wiedzą że ani Leo ani Suarez za nim nie nadąża. Z Napoli było to widać aż za bardzo, gdy Portugalczyk minął 3 czy 4 zawodników i nagle nie miał komu podać.
Stara gwardia gra bo znają siebie bardzo dobrze i wiedzą że nie są w stanie atakować jak choćby Bayern, co kilka minut.
Dla mnie Leo jest zarazem błogosławieństwem jak i przekleństwem aktualnej Barcy i jeśli chcemy być najlepsi na świecie to nie możemy robić po 10km mniej w meczu od przeciwnika.

Ps. Proszę o kulturalne odpowiedzi bo takie mam zdanie i wiem że mało kto się z nim zgodzi.

1

@Kwiatek67 ale jest też starszy i nie daje tyle drużynie co ktoś młodszy. W obronie go nie ma, pressing od czasu do czasu, biega jak ma piłkę przy nodze.

0

@BarcaInfo to nie o to chodzi czy się wymienia czy nie. Można sprzedać przez 10 pośredników. Chodzi o to kto byłby za taka zmiana w klubie

0

@DIPENNN odpowiedź godna idioty. Gratulacje

3

@Roobo Modric jest/był kibicem Barcy a poszedł do Realu i bardzo przyczynił się do trzech LM. Takie plucie to ja przyjmuje bez wahania

0

@robsesh ja wgl nie rozumiem jak grając takim ustawieniem na LS biegał Vidal.. zrozumialbym gdyby w takim ustawieniu Alba z Semedo wychodzili o wiele wyżej zajmując pozycję skrzydłowych a taki Vidal z Roberto ich asekurowali

1

@Sysia11 ale Bayer nie gra w LM i tak wgl dlaczego mieliby płacić coś jakby nawet ten Bayer wygrał?

0

@Mathew86 bo żaden trener "z nazwiskiem" nie przyjdzie do Barcy wiedząc że nie będzie miał wpływu na planowanie kadry

5

@Roobo czyli np Mbappe też byś nie chciał w Barcy bo jest kibicem Realu?
Cóż za dziecinada

0

@Khajio weź przestań, Ci obrońcy gorzej bronią niż pies Messiego...

9

@Khajio z amatorami to nie wyczyn xD

3

Oddajemy PSG Leo i Suareza a w zamian do nas trafia Mbappe. Kto byłby za taka opcja?

0

@Danny Gaucho najwidoczniej nie jesteś na bieżąco i nie widziałeś ostatnich wypowiedzi Pochettino

1

@myscooter Odpowiem na pytanie bo widzę że reszta ma problem z tym.
LM dla Barcy

0

@Janiama dla mnie MAtS wczoraj zagrał jak junior. Nie ma z kim zagrać to gram lage do przodu i daje czas żeby się ustawić. Ale on wolał zagrać na 40. metr od bramki by Bayern miał bliżej

2

@borys27 Messi po porażce pierwszy ucieka do szatni się wypłakać

0

@RosjaninBut Dembele - kiedyś w końcu kontuzje muszą dać mu spokój a nie raz udowodnił że potencjał ma ogromny
Griezmann - haruje na całej długości boiska, a tacy zawodnicy są potrzebni w dzisiejszej piłce.
Semedo - pisałem już że nie widzę nikogo konkretnego na ten moment kto mógłby go zastąpić. Jeśli miałby przed sobą kogoś do pomocy to jego gra ofensywna byłaby lepsza.

Jeśli Barca pozbędzie się staruchów ze składu (nie licząc Leo) to jestem przekonany że skończy się stanie na boisku.

0

@Azi popatrzyles na skład i już nie chciało się składać literek dalej by doczytać do końca. Trudno

0

MAtS - Semedo, Araujo, Lenglet, ?? - de Jong, Pjanic - Dembele, Griez, Fati - Messi.

Tak bym to widział na przyszły sezon. Potrzebny ktoś na LO, ewentualnie na ŚO za Araujo choć dla mnie Urugwajczyk ma papiery na świetnego obrońcę i trzeba mu dać szansę. Na PO nie widzę realnych szans na kogoś za Semedo kto poprawi te pozycje. Leo jako fałszywa 9 który wymienia się pozycjami z Griezem i dwóch szybkich skrzydłowych wychodzących za obrońców.

1

@kaamil1910 już dawno o tym piszę że z tak grającym Suarezem i Messim nie wygramy niczego. Jeśli Leo ma grać to musi zająć pozycję napastnika ale wtedy potrzebnych będzie dwóch szybkich skrzydłowych

0

@lukaszbarca15 Messi pobiera 6x tyle co Dembele a nie jest gwarancją niczego jak widać

1

@Lisek sprzedać stara gwardię i na jakichś 2-3 zawodników będzie kasa. Puig, de Jong, Lenglet, Semedo, Dembele, Trincao, Fati, MAtS, Griez, trener który da radę jakoś to złożyć i może byc dobrze.

0

@Bobo25 tak poważnie to mam kilka propozycji, wszyscy Ci co nie zagrali.

0

@kolo123 a Messi to co?

0

@prokofiew Messi out, Suarez Out. Griez i Semedo powinni zostać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?