2

@xavi890 ja tam wolę jak Suarez nie będzie miał żadnego udanego dryblingu ale zapakuje 3 bramki Bayernowi

1

Dembele gotowy na Bayern ;)

A Suarez zrobił więcej wślizgów w jednej akcji niż przez cały sezon

1

@Granto Live w zeszłym sezonie było lepsze od aktualnego Bayernu a jakoś 3 bramki potrafili wsadzić

0

@robsesh "Można nawet powiedzieć, że Messi wyszedł ze strefy komfortu dołączając do Barcelony." - rzeczywiście, podróż do jednego z najlepszych klubów na świecie, który opłaci Ci leczenie i będzie szlifował Twój talent dając Ci szansę zarobić niebagatelne pieniędzy. No pewnie tylko nieliczni by skorzystali

4

@barteq czyli śmiało mógłby pograć jeszcze ze 3-4 sezony. A gość może obstawić 3 pozycję

2

@don'T.R.I.P.e mógłby i nawet kiedyś dostał taką propozycję z jakiejś drużyny NFL

0

@MESSIah16 ta po Sancho to profesjonalista pełną gębą xD

0

@vangoor to raczej pan Kwiecień robi tam cała robote

4

@RadekACCA on powiedział że Mats jest przynajmniej klasę niżej od Neuera. Nie musiał mówić kto jest lepszy, wystarczyło powiedzieć że obaj są klasowymi bramkarzami

0

@Undertaker87 to wskaż mi drużynę która w której trójka napastników się nie wraca do obrony

1

@MESSIah16 Inter Bayer o wiele ciekawszy

2

@Kurkmen przy pierwszej bramce ładnie wyszedł do piłki i świetnie odegrał pięta co napędziło akcje. Dodatkowo wystawił jeszcze jedna setkę Barelli no ale nie wykorzystał

5

@Hiroshima zarobimy na gościu ponad 20mln a Ty się pytasz po co?

0

@Janiama to jak mógł powiedzieć w 2005 że uzyskali 2 awanse?

0

@TheMazixX remis

8

Powinno być 4-0, a jest 3-1. Nigdzie nas nie lubią

0

Sędzia na VARze powiedział że Leo ma rękę, nawet dwie tyle że ten Turek źle to zrozumiał

0

@Gibbon_FCB w samą porę ten komentarz

1

Najlepszy w historii, koniec kropka

0

@FCBeSeM nie masz TVP1?

7

I do kogo teraz Semedo miał podać?

0

@LoTo11 bo jak faulu nie było to jak miał odgwizdać

2

W Hiszpanii to byłby faul bo Barcelona

0

@CalcioFan hahahaha ;)

0

@4Fabregas4 a kto strzelił bramkę dla Barcy w pierwszym meczu?

1

@messi564 a co było po dwumeczu z Live i Dembele?

8

@InvictusQQ czyli skasują się po dzisiejszym meczu. Jeśli dzisiaj dostaną żółtko to nie wystąpią z Bayernem o ile awansują.

2

Okładka Sportu:
Leo: "ale za chwilę zapierdziele golazo"
Suarez: " o Leo tu jesteś"
Griez: "Luis, ale ja też tu jestem!"

0

@KolDan a widziałeś kiedyś żeby ktoś przedłużył kontrakt z klubem i miał dostać niższa pensje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?