Yoshi94
Dołączył/a: grudzień 2017
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@xavi890 ja tam wolę jak Suarez nie będzie miał żadnego udanego dryblingu ale zapakuje 3 bramki Bayernowi
1
Dembele gotowy na Bayern ;)
A Suarez zrobił więcej wślizgów w jednej akcji niż przez cały sezon
1
@Granto Live w zeszłym sezonie było lepsze od aktualnego Bayernu a jakoś 3 bramki potrafili wsadzić
0
@robsesh "Można nawet powiedzieć, że Messi wyszedł ze strefy komfortu dołączając do Barcelony." - rzeczywiście, podróż do jednego z najlepszych klubów na świecie, który opłaci Ci leczenie i będzie szlifował Twój talent dając Ci szansę zarobić niebagatelne pieniędzy. No pewnie tylko nieliczni by skorzystali
4
@barteq czyli śmiało mógłby pograć jeszcze ze 3-4 sezony. A gość może obstawić 3 pozycję
2
@don'T.R.I.P.e mógłby i nawet kiedyś dostał taką propozycję z jakiejś drużyny NFL
0
@MESSIah16 ta po Sancho to profesjonalista pełną gębą xD
0
@vangoor to raczej pan Kwiecień robi tam cała robote
4
@RadekACCA on powiedział że Mats jest przynajmniej klasę niżej od Neuera. Nie musiał mówić kto jest lepszy, wystarczyło powiedzieć że obaj są klasowymi bramkarzami
0
@Undertaker87 to wskaż mi drużynę która w której trójka napastników się nie wraca do obrony
1
@MESSIah16 Inter Bayer o wiele ciekawszy
2
@Kurkmen przy pierwszej bramce ładnie wyszedł do piłki i świetnie odegrał pięta co napędziło akcje. Dodatkowo wystawił jeszcze jedna setkę Barelli no ale nie wykorzystał
5
@Hiroshima zarobimy na gościu ponad 20mln a Ty się pytasz po co?
0
@Janiama to jak mógł powiedzieć w 2005 że uzyskali 2 awanse?
0
@TheMazixX remis
8
Powinno być 4-0, a jest 3-1. Nigdzie nas nie lubią
0
Sędzia na VARze powiedział że Leo ma rękę, nawet dwie tyle że ten Turek źle to zrozumiał
0
@Gibbon_FCB w samą porę ten komentarz
1
Najlepszy w historii, koniec kropka
0
@FCBeSeM nie masz TVP1?
7
I do kogo teraz Semedo miał podać?
0
@LoTo11 bo jak faulu nie było to jak miał odgwizdać
2
W Hiszpanii to byłby faul bo Barcelona
0
@CalcioFan hahahaha ;)
0
@4Fabregas4 a kto strzelił bramkę dla Barcy w pierwszym meczu?
1
@messi564 a co było po dwumeczu z Live i Dembele?
8
@InvictusQQ czyli skasują się po dzisiejszym meczu. Jeśli dzisiaj dostaną żółtko to nie wystąpią z Bayernem o ile awansują.
2
Okładka Sportu:
Leo: "ale za chwilę zapierdziele golazo"
Suarez: " o Leo tu jesteś"
Griez: "Luis, ale ja też tu jestem!"
0
@KolDan a widziałeś kiedyś żeby ktoś przedłużył kontrakt z klubem i miał dostać niższa pensje?
1
@NiktWazny https://fcbarcelonalatestnews.com/fc-barcelona-players-wages/