Zeidarusek
Dołączył/a: lipiec 2015
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeden z najlepszych lewoskrzydlowych w Europie. Brakuje mu regularnosci i to jest główną wadą.
1
Leon będzie mógł grać dopiero od 2019 roku.
0
A pamietasz jak przychodził Keita? Miał grać jako defensywny pomocnik, a najlepiej wychodziło mu gra wyżej. Jak Paulinho będzie pełnił rolę Keity to będę zadowolony.
1
Ofensywny pomocnik typu Coutinho, Eriksen czy Keita za Inieste. Seri to rozgrywający, ale na tą pozycję przyszedł Paulinho.
0
Fejk
14
Paulinho zapłacił 7,5 milionów z własnej kieszeni na transfer do Barcelony. Zawodnik bardzo chciał zagrać w Barcelonie. MD
31
Jürgen Klopp: "Okienko transferowe powinno się zamykać wraz z początkiem sezonu. W tym roku by nam to bardzo pomogło". LFC
1
Inigo Martinez przedłuży kontrakt po letnim okienku, jeśli nie zgłosi się po niego Barcelona. Jego kluzula ma wzrosnąć do 80 milionów euro. Superdeporte
1
Napoli bardzo zabiega o transfer Denisa Suareza. Alternatywą dla zawodnika Barcy jest Oleksandr Zinchenko z Manchesteru City. Di Marzio
3
Trzeba wierzyć. Coutinho nie zarejestrowany na 4 rundę El. w Lidze Mistrzów z powodów "zdrowotnych". Dembele zawieszony do odwłołania. Wszystkie znaki wskazują, że dołączą do Barcy.
4
Barcelona blisko zakontraktowania Dembele i Coutinho jednego dnia. Sport
4
David Concha zaprezentowany jako nowy piłkarz Barcelony B. Mega wzmocnienie na LaLiga2. Jest dość młody (20), kilkakrotnie w barwach RSSS w LaLiga zagrał, choć podobno w Barcy bez opcji wykupu.
https://pbs.twimg.com/media/DHNg_3TXoAArws0.jpg:large
2
Szydercze "Dziękuje" od Dembele
https://pbs.twimg.com/media/DHNloG3XcAAdaiE.jpg:large
5
Piekny dzien w Legii. Rano poinformowali o rozwiązaniu kontraktu z Langilem, a teraz oficjalna informacja ze Inaki Astiz wraca.
0
No nie wiem, może źle trafić jak Samper i Ortola rok temu.
0
Alena to rocznik 98' i gra w LaLiga2 będzie dla niego świetnym rozwiązaniem. Samper może trafi na wypożyczenie do klubu z La Liga, miał dobry presezon, może jakiś outsider się nim zainteresuje.
1
Czyli Marlon odejdzie a Yerri Mina nie przyjdzie? Teraz nie ma już wolnego miejsca dla zawodnika bez paszportu UE, a jeszcze ma przyjść Coutinho.
0
Transfer Paulinho jest już przesądzony.
0
Bartomeu teraz sobie z Perezem whisky za kilkanaście tysięcy euro wali, a Ty się wysilasz.
0
Alba zdecydowanie na plus, jeszcze Denis Suarez dał dobrą zmianę.
0
Karny tak samo był tu jak w sytuacji z Cristiano.
0
Od czasów Bartomeu Barca wygrała wiele trofeów. A co do transferów kurde to nie jest łatwa sprawa, jak ma piłkarz klauzulę jak Paulinho to transfer w mig załatwiony, a jak nie to ciężkie negocjacje.
0
Ej co takiego zrobił Bartomeu, że Barca dziś przegrała?
0
No dalej uważam, że Paulinho będzie (!) wzmocnieniem, ale potrzebni są ofensywni piłkarze, bo pomoc dziś dobrze współpracowała.
4
Świetna grafika
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20729641_255873214916814_3300187034257581422_n.jpg?oh=d02f2bcb28783b6b22ba8e30e6c97262&oe=5A3289C0
3
Jutro potwierdzenie transferu Paulinho. Świetnie Bartomeu uspoki Cules przed rewanżem......
0
Skorupski grał w pierwszej połowie, w drugiej Alisson i wszystkie bramki Celty wpadły w pierwszej połowie.
0
Zaraz Cię zlicznują, bo przereklamowany.
4
Ale świetnie gra Celta pod wodzą Unzue, dziś rozgromili Romę 4:1, wcześniej też świetne wyniki.
Skorupski ponoć się nie popisał, wszystkie cztery bramki wpuścił.
0
Nie, ja ślędzę grę wychowanków poza klubem, w Sevilli nic nie pokazywał, w Evertonie 10 meczów pierwszych na poziomie.