Zeidarusek
Dołączył/a: lipiec 2015
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Potwierdzenie transferu Inigo jutro albo może jeszcze dziś.
0
Carles Perez na 2:0 w meczu z beniaminkiem La Liga.
5
Coutinho nie trenował wczoraj i nie pojechał z drużyną do Dublinu na mecz z Bilbao z powodu kontuzji pleców. Liverpool Echo
Inigo Martinez nie znalazł się w kadrze Realu Sociedad na mecz z Watford w Londynie z powodów technicznych, jest to prawdopodobnie związane z transferem stopera do Barcelony. MD
1
Vitinho :)))
1
Szybsza*
4
Coutinho chcieli kupić nawet jak był Neymar. Jako, że odszedł Neymar to będzie potrzebny następca i oby był nim Dybala lub Dembele.
0
Nie istnieje chyba coś takiego jak RAC3
0
Mało, ale to oczywiście nie znaczy o jego wiarygodności. Najbardziej rzetelny twitterowicz nt. Barcy Gerard Romero ma 80 tysięcy.
0
Koleś ma ledwo ponad 500 obserwujących na TT, a jego Sin Concesiones (stacja radiowa z Barcelony) 4 tysiące.
0
Szkoda, że gorzej będzie się dogadać z Liverpoolem i BVB.
1
Ta, a pamiętasz Bagnacka i Dongou? Teraz bez klubu obaj, po słabym sezonie w Saragossie.
0
Ty niestety nie jesteś najbardziej utalentowanym piłkarzem w Europie i Barca nie chce Cię kupić za blisko 100 milionów.
0
Tymczasem Borja Lopez (ex Barcelona B) awanasował razem z Hajduk Split do czwartej ligi kwalifikacji Ligi Mistrzów. Lopez jest liderem defensywy chorwackiego klubu, opuścił tylko jeden mecz od przejścia do klubu.
2
Jaki niefart polskich drużyn, każda zostawiła serce na boisku mimo przegranych. Dziś zdecydowanie najbardziej szkoda Arki.
0
No nie 2:1 dla FC Midtjylland, co za żart.
0
A w PSG pięć razy tyle
0
Właśnie wielkie zdziwienie, że Semedo wziął numer Rafinhi, mimo, że Alcantara nadal w klubie. 21 i 1 nikt nie ruszal podczas presezonu w Stanach mimo że też były wolne.
0
Ceballos jakoś wam pasował to czego nie Zieliński?
46
Niestety jedyny pozytyw dzisiejszego wieczoru w Warszawie. Przepiękna oprawa.
https://pbs.twimg.com/media/DGPxdKXW0AACyGR.jpg:large
0
Grał wczoraj z Bayernem 80 minut.
0
Ma 13 lat, więc wątpię choć wszystko możliwe.
0
Prawonozny. Też fajna opcja do wzmocnienia ataku.
5
Wśród nich pewno znalazłby sie Nowy Neymar.
0
Seri raczej nie przyjdzie w tym okienku.
4
David Villa: "Barcelona? Jest na świetnym poziomie, ale pretemporada nigdy o niczym nie rozstrzyga. Dopóki nie rozpocznie się sezon, niczego nie wiadomo. Valverde ma wystarczający kredyt zaufania w lidze hiszpańskiej i na pewno sobie poradzi".
0
Nie jest normalne ze ktoś kupuję piłkarza za 222 milionów.
0
Chyba, że tak. Choć też się z tym nie zgodze
0
Jeszcze kur.. lepiej
7
Ta.... Romario i Ronaldo zagrali po 40 spotkań w Barcelonie i lepsi od Neymara, który grał w Barcelonie cztery sezony. Ponadto nie wiem czy wiesz ale Ronaldo odszedł z gorszych okolicznościach niż Ney.
1
Nie jest już jego głównym agentem. Ale współpracuje z Neymarami.