0

Potwierdzenie transferu Inigo jutro albo może jeszcze dziś.

0

Carles Perez na 2:0 w meczu z beniaminkiem La Liga.

5

Coutinho nie trenował wczoraj i nie pojechał z drużyną do Dublinu na mecz z Bilbao z powodu kontuzji pleców. Liverpool Echo

Inigo Martinez nie znalazł się w kadrze Realu Sociedad na mecz z Watford w Londynie z powodów technicznych, jest to prawdopodobnie związane z transferem stopera do Barcelony. MD

1

Vitinho :)))

1

Szybsza*

4

Coutinho chcieli kupić nawet jak był Neymar. Jako, że odszedł Neymar to będzie potrzebny następca i oby był nim Dybala lub Dembele.

0

Nie istnieje chyba coś takiego jak RAC3

0

Mało, ale to oczywiście nie znaczy o jego wiarygodności. Najbardziej rzetelny twitterowicz nt. Barcy Gerard Romero ma 80 tysięcy.

0

Koleś ma ledwo ponad 500 obserwujących na TT, a jego Sin Concesiones (stacja radiowa z Barcelony) 4 tysiące.

0

Szkoda, że gorzej będzie się dogadać z Liverpoolem i BVB.

1

Ta, a pamiętasz Bagnacka i Dongou? Teraz bez klubu obaj, po słabym sezonie w Saragossie.

0

Ty niestety nie jesteś najbardziej utalentowanym piłkarzem w Europie i Barca nie chce Cię kupić za blisko 100 milionów.

0

Tymczasem Borja Lopez (ex Barcelona B) awanasował razem z Hajduk Split do czwartej ligi kwalifikacji Ligi Mistrzów. Lopez jest liderem defensywy chorwackiego klubu, opuścił tylko jeden mecz od przejścia do klubu.

2

Jaki niefart polskich drużyn, każda zostawiła serce na boisku mimo przegranych. Dziś zdecydowanie najbardziej szkoda Arki.

0

No nie 2:1 dla FC Midtjylland, co za żart.

0

A w PSG pięć razy tyle

0

Właśnie wielkie zdziwienie, że Semedo wziął numer Rafinhi, mimo, że Alcantara nadal w klubie. 21 i 1 nikt nie ruszal podczas presezonu w Stanach mimo że też były wolne.

0

Ceballos jakoś wam pasował to czego nie Zieliński?

46

Niestety jedyny pozytyw dzisiejszego wieczoru w Warszawie. Przepiękna oprawa.
https://pbs.twimg.com/media/DGPxdKXW0AACyGR.jpg:large

0

Grał wczoraj z Bayernem 80 minut.

0

Ma 13 lat, więc wątpię choć wszystko możliwe.

0

Prawonozny. Też fajna opcja do wzmocnienia ataku.

5

Wśród nich pewno znalazłby sie Nowy Neymar.

0

Seri raczej nie przyjdzie w tym okienku.

4

David Villa: "Barcelona? Jest na świetnym poziomie, ale pretemporada nigdy o niczym nie rozstrzyga. Dopóki nie rozpocznie się sezon, niczego nie wiadomo. Valverde ma wystarczający kredyt zaufania w lidze hiszpańskiej i na pewno sobie poradzi".

0

Nie jest normalne ze ktoś kupuję piłkarza za 222 milionów.

0

Chyba, że tak. Choć też się z tym nie zgodze

0

Jeszcze kur.. lepiej

7

Ta.... Romario i Ronaldo zagrali po 40 spotkań w Barcelonie i lepsi od Neymara, który grał w Barcelonie cztery sezony. Ponadto nie wiem czy wiesz ale Ronaldo odszedł z gorszych okolicznościach niż Ney.

1

Nie jest już jego głównym agentem. Ale współpracuje z Neymarami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?