Zeidarusek
Dołączył/a: lipiec 2015
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A takie zachwyty nad Deulofeu były po wiośnie w Milanie i 45 z Chapecoense XDDD
0
Neymar Jr debiutuje dziś w PSG!
https://pbs.twimg.com/media/DHINTEFXoAEKbpL.jpg:large
0
Geniusz Mahreza polega na tym, że świetnie schodzi do środka z prawej strony na swoją genialną lewą nogę. Na lewe skrzydło wielka szkoda, ale nie pasuje.
0
Jak nie Verratti, Thiago czy Herrera to uważam, że Paulinho jest dobrą opcją.
0
On już od dawna nie gra na defensywnym, teraz gra wyżej
0
Ten ogor z ligi chińskiej jest liderem srodka pola obecnie najlepiej, najladniej grającej reprezentacji świata.
2
Dla mnie odpowiedz B najbardziej prawdopodobna. W Barcelonie groszy nie zarabiał.
0
Na skrzydle będzie Dembele i Deulofeu. Co do pomocy została ona wzmocniona Paulinho a ponadto jest kilku innych piłkarzy.
1
Porównanie ofensywnego pomocnika co ma za zadanie grę w ofensywie do typowego środkowego pomocnika.
0
Dla mnie również podobny poziom.
0
A później w lidze angielskiej i reprezentacji Brazylii. Dla porównania wasze marzenie Seri grał jeszcze niedawno w spadkowiczu iworyjskiej ligi.
0
Głównym powodem wybrania Bartomeu było to, że Laporta chciał kupić za marne 100 milionów Pogbe i socios bali się, że Laporta wprowadzi Barce w jeszcze większe długi. Bartomeu dobrze zarządza klubem.
0
1. Przy transferze Neymara była klauzula i została opłacona, dlatego odszedł. 2. Dembele podobno (!) ma w kontrakcie zapis, że będzie mógł odejść do klubu z światowego topu, więc BVB nie powinno robić takiego problemu.
25
Carlo Ancelotti : "Jeżeli zawodnik nie chce grać dla danego klubu, to powinien odejść". SportBild
0
Olarenwaju Kayode przechodzi do Manchesteru City. Napastnik najbliższy sezon spędzi w partnerskim klubie City w Gironie FC. Co ciekawe 24-latek był blisko transferu do Legii, jednak Legia zdecydowała kupić dwóch piłkarzy (Sadiku, Pasquato) zamiast Kayode.
0
Ricardo De Burgos Bengoetxea arbitrem jutrzejszego El Clasico.
Bask sześciokrotnie sędziował mecze Barcelony (Barca wygrała pięć z nich i jeden zremisowała). Pięć razy sędziował mecze Realu (Real wygrał trzy razy, raz zremisował i raz przegral). Lubi dyktować karne i dawać czerwone kartki.
0
Na TT możesz zobaczysz chyba u kazdego jak się zalogujesz.
2
Co ty pier*olisz. Guangzhou to obecnie lider Ekstraklasy chińskiej, a w poprzednich dwóch latach również wygrywali te rozgrywki czy także Lige Mistrzów azjatycką, graliśmy z nimi w Klubowych Mistrzostwach Świata.
0
A czym Wam Paulinho, że nazywacie go drewnem za 40 milionów?
0
Drewnem to możecie kur*a nazwać Pana Wieśka z Pogoń Wiskitki. Paulinho dostał ofertę (trzy razy słabszą niż w Chinach) z jednego z najlepszych klubów na Świecie i miał ją odrzucić? To wina zarządu, że wybrali zawodnika nie pasującego do reszty zespołu, a nie Paulinho.
0
A ty skąd wiesz, że Paulinho się nie sprawdzi?
0
Zubi to świetne noty dostaje we Francji, zrobił świetne transfer m.in. Rami za 6 milionów czy Germain za 8.
0
Marlon i Suarez, który mimo że gra dług w Europie nie stara się o paszport.
0
No i fajnie Paulinho fajne wzmocnienie lini pomocy. Są lepsze opcje? Może ale zarząd wybrał Paulinho.
0
Jak Paulinho przyjdzie to zajmie miejsce dla gracza bez paszportu UE i Coutinho odpada.
11
Blisko 300 milonów euro za dwóch piłkarzy to jest lekka przesada.
9
Ajj tam bez przesady, jak na zadupiu jesteś to się nie dziw.
0
Kto dla Legii strzelił?
0
Fakt w pucharze grał. No od razu po przejściu grał nie będzie. Bielik w Birmingham był chwalony, Arsenal liczy na Bielika i do klubu gdzie grał nie będzie go nie wyślą.
0
Klich już raz wyszedł w podstawie.