0

A takie zachwyty nad Deulofeu były po wiośnie w Milanie i 45 z Chapecoense XDDD

0

0

Geniusz Mahreza polega na tym, że świetnie schodzi do środka z prawej strony na swoją genialną lewą nogę. Na lewe skrzydło wielka szkoda, ale nie pasuje.

0

Jak nie Verratti, Thiago czy Herrera to uważam, że Paulinho jest dobrą opcją.

0

On już od dawna nie gra na defensywnym, teraz gra wyżej

0

Ten ogor z ligi chińskiej jest liderem srodka pola obecnie najlepiej, najladniej grającej reprezentacji świata.

2

Dla mnie odpowiedz B najbardziej prawdopodobna. W Barcelonie groszy nie zarabiał.

0

Na skrzydle będzie Dembele i Deulofeu. Co do pomocy została ona wzmocniona Paulinho a ponadto jest kilku innych piłkarzy.

1

Porównanie ofensywnego pomocnika co ma za zadanie grę w ofensywie do typowego środkowego pomocnika.

0

Dla mnie również podobny poziom.

0

A później w lidze angielskiej i reprezentacji Brazylii. Dla porównania wasze marzenie Seri grał jeszcze niedawno w spadkowiczu iworyjskiej ligi.

0

Głównym powodem wybrania Bartomeu było to, że Laporta chciał kupić za marne 100 milionów Pogbe i socios bali się, że Laporta wprowadzi Barce w jeszcze większe długi. Bartomeu dobrze zarządza klubem.

0

1. Przy transferze Neymara była klauzula i została opłacona, dlatego odszedł. 2. Dembele podobno (!) ma w kontrakcie zapis, że będzie mógł odejść do klubu z światowego topu, więc BVB nie powinno robić takiego problemu.

25

Carlo Ancelotti : "Jeżeli zawodnik nie chce grać dla danego klubu, to powinien odejść". SportBild

0

Olarenwaju Kayode przechodzi do Manchesteru City. Napastnik najbliższy sezon spędzi w partnerskim klubie City w Gironie FC. Co ciekawe 24-latek był blisko transferu do Legii, jednak Legia zdecydowała kupić dwóch piłkarzy (Sadiku, Pasquato) zamiast Kayode.

0

Ricardo De Burgos Bengoetxea arbitrem jutrzejszego El Clasico.
Bask sześciokrotnie sędziował mecze Barcelony (Barca wygrała pięć z nich i jeden zremisowała). Pięć razy sędziował mecze Realu (Real wygrał trzy razy, raz zremisował i raz przegral). Lubi dyktować karne i dawać czerwone kartki.

0

Na TT możesz zobaczysz chyba u kazdego jak się zalogujesz.

2

Co ty pier*olisz. Guangzhou to obecnie lider Ekstraklasy chińskiej, a w poprzednich dwóch latach również wygrywali te rozgrywki czy także Lige Mistrzów azjatycką, graliśmy z nimi w Klubowych Mistrzostwach Świata.

0

A czym Wam Paulinho, że nazywacie go drewnem za 40 milionów?

0

Drewnem to możecie kur*a nazwać Pana Wieśka z Pogoń Wiskitki. Paulinho dostał ofertę (trzy razy słabszą niż w Chinach) z jednego z najlepszych klubów na Świecie i miał ją odrzucić? To wina zarządu, że wybrali zawodnika nie pasującego do reszty zespołu, a nie Paulinho.

0

A ty skąd wiesz, że Paulinho się nie sprawdzi?

0

Zubi to świetne noty dostaje we Francji, zrobił świetne transfer m.in. Rami za 6 milionów czy Germain za 8.

0

Marlon i Suarez, który mimo że gra dług w Europie nie stara się o paszport.

0

No i fajnie Paulinho fajne wzmocnienie lini pomocy. Są lepsze opcje? Może ale zarząd wybrał Paulinho.

0

Jak Paulinho przyjdzie to zajmie miejsce dla gracza bez paszportu UE i Coutinho odpada.

11

Blisko 300 milonów euro za dwóch piłkarzy to jest lekka przesada.

9

Ajj tam bez przesady, jak na zadupiu jesteś to się nie dziw.

0

Kto dla Legii strzelił?

0

Fakt w pucharze grał. No od razu po przejściu grał nie będzie. Bielik w Birmingham był chwalony, Arsenal liczy na Bielika i do klubu gdzie grał nie będzie go nie wyślą.

0

Klich już raz wyszedł w podstawie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?