0

Krystian Bielik ma trafić na wypozyczenie do Leeds United. @cwiakala

1


Agent piłkarza potwierdził również.

17

Oficjalnie: Yerri Mina piłkarzem Barcy!!
Piłkarz dołączy do Barcy za rok, chce zostać w Palmeiras jeszcze przez rok, ponieważ potrzebuje regularnej gry przed Mundialem w Rosji, gdzie ma być podstawowym obrońcą reprzentacji Kolumbii. W ostatnim meczu doznał kontuzji, przez którą będzie wyłączony z treningów przez miesiąc.

1

David Concha (Real Sociedad) dołączył na zasadzie wypożyczenie do Barcelony B.

Adria Vilanova i Moha Ezzarfani odchodzą z Barcelony do Hercules CF. Ten drugi znów zmienia klub. Do Barcelony dołączył w lipcu z Badalony za 15 tysięcy euro. Obaj prawodpodobnie odejdą za darmo.

0

Czemu za 34 minuty xd

0

No wlasnie, niezauwazalny przez dużo osób a szkoda.

1

Nie drewniaczyl, grał w swoim świetnym stylu, który dał Barcelonie wiele trofeów za Enrique. Wiem że Ty nie szanujesz Chorwata, bo geniuszu takich piłkarzy się nie zauważa. Roberto na pewno nie zapewnił sobie once de gala po pretemporadzie.

5

Alonso, Torres, Suarez też byli nie na sprzedaż. Dwaj pierwsi złożyli transfer request, które zostały odrzucone i tak wciągu tygodnia odeszli. Podobnie było w Tottenhamie z Balem i Modriciem czy w BVB z Gotze. Wszystko możliwe, oferta musi być oczywiście poważna. Teraz Barca ma pieniądze za Neymara. Niestety oddaliła się jedyna poważna alternatywa dla Dembele, mówię tu oczywiście o Dybali, który otrzymał 10 w Juve i propozycje nowego kontraktu.

0

Raczej Rakitic, bo Sergi marnie wyglądal w presezonie.

6

Deulofeu, Aleix Vidal wyjdą w pierwszym skladzie na Real. Valverde ma jeszcze dwie niewiadome; środkowy pomocnik i bramkarz. Sport

0

No i fajnie, lepiej Lechia niż jakby miał trafić do drugiej ligi portugalskiej czy Chorwacji.

0

W Niemczech klauzula włącza się dwa lata przed wygaśnięciem umowy.

0

Jak Barca kupi jakiegoś stopera to przyjdzie latem za rok, natomiast jeśli EV zdecyduje się na Marlona to Mina zawita zimą.

0

Yerri Mina, który od stycznia będzie piłkarzem Barcy w wczorajszym meczu zszedł z boiska w 38 minucie z prawdopodobieństwem złamania stopy.

0

Może The 100

1

Sherlock. Cumberbatch idealnie wpasowal się w główną rolę.

7

Leszek Ojrzyński: "Jestem neutralny, ale kibice Realu nie lubią mnie bardziej, bo Barca częściej wygrywała".

2

Cisza, bo to fejk.

2

Noo chyba do Espanyolu

2

Marc Muniesa bliski transferu do Girony. Marca

8

Nie, na ten moment lepszy jest Rakitic

0

O ile nie przedłuży kontraktu.

3

Mordeczki jak uważacie, że 100 milionów za Coutinho czy Dembele to przypominam, że Real wydał 45 milionów za Viniciusa, który do transferu nie zagrał oficjalnego meczu w Flamengo.

1

Coutinho zajmie niedługo i znów nie będzie :/

0

Profesjonalny grafik :D

33

Cou świetnie wygląda w koszulce Barcy :D
https://pbs.twimg.com/media/DGveG8WWsAAqHc7.jpg:large

1

Na pewno ma to coś w sobie, że przez 20 lat co roku jest na nim ponad 200 tysięcy ludzi.

9

TVP podsumowało Woodstock w swoim stylu
https://pbs.twimg.com/media/DGunm1BXcAABVOP.jpg:large

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?