2

Za niedługo kible sprzedadzą, Laporta w ogóle nie patrzy na przyszłość, zniszczy ten klub bo dla niego jest tylko tu I teraz...

0

To jest showman i polityk który potrafi robić show, niestety w większości nie przekłada się to na żetelną pracę i to widać

0

Olmo jest bardzo dobrym piłkarzem jednak to się nagle nie zmieni i co chwile będzie kontuzjowany a w Barcelonie jest to jeszcze bardziej pewne. Niestety pilkarz na którego nie można liczyć

4

Każdy zawodnika woli grac kiedy jest doping a tak wielki klub jak Barcelona ma gorszy doping niż u nas kluby w pierwszej lidze. Takie życie że kluby płacą kary a jeżeli chcą ciszę to niech zaczną występować w teatrze

0

@La Pulgaa dokładnie

0

@Jorginho zobaczymy, oby.

0

Jeżeli jest taka klauzula to zaraz i tak go nie będzie... Tyle dobrze ze podpisał kontrakt i da zarobić klubowi a nie odejdzie za darmo

1

Proszę i nie płacze jak kolegą z reprezentacji...

0

Tak napewno oglądałem wszystkie jego mecze... Wielki ekspert

3

Żałosne i tyle w temacie...

0

Jak małe dzieci... mamo on tak na mnie powiedział... maskra zachwoujcie się jak mężczyźni...

0

@Ronad10 wszystko ok z tobą ?

0

@Ronad10 napisałeś że Laporta złożył gwarancje a tutaj jest że zarząd, jeżeli już tak używasz mózgu i jestes taki geniusz to wypowiadaj się precyzyjnie

0

@Murazor jeżeli nie publicznie to dlaczego o tym wiemy...

0

@Campeon87 kiedy to było, pod względem finansowym to był inny klub, a Ronaldinho przyszedł tylko dlatego że nie udało się ściągnąć Beckhama na którego się napalił laporta tylko dlatego że był bardziej znany a potrzebował transferu na pokaz...

0

@Filarrr11 kibicuje Barcelonie od 1997 pamiętasz co wtedy wygrała w tych latach? Pamiętasz może mecz z Valencia i gole Rivaldo? Bo ja oglądałem ten mecz na żywo, a Ciebie pewnie na świecie jeszcze nie było. Tak że jeżeli nie masz o czymś pojęcia nie wypowiadaj się bo wtedy można się tylko ośmieszyć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ronad10 kiedy w sprawie czego złożył te gwarancje? Zostania prezydentem? Przecież zarząd mógł złożyć gwarancję w sprawie Olmo dlaczegovtego nie zrobili? Bo się bali o swoje pieniądze? Przecież jeżeli byli tacy pewnie mogli to zrobić

3

To nie jest rola zarządu wygłaszać takie hipotezy

0

Laporta jest zwykłym politykiem który gra pod siebie nie klub.

0

Oczywiście główna postać... Laporta... ja się dziwię ze on tolerowany przez kibiców przecież to jest zwykły siwy bajerant i oszust.

0

@Hasszz tak że zanim się wypowiesz warto mieć wiedzę w temacie...a nie pisać co Ci się wydaje

0

@Hasszz tak w temacie co pisałeś że to wina Araujo... "otrzymuje oferty przedłużenia kontraktu od Barcelony, które go nie satysfakcjonują, ponieważ nie odpowiadają obietnicom, które zostały mu złożone, gdy przedłużał umowę w 2021 roku" a twierdziłeś że to jego wina

0

@Hasszz jaką paranoje? Chyba się zagalopowałeś... jeszcze przecież nic nie jest ustalone to skąd wiesz jak będzie wyglądała umowa? Druga sprawa to że stracimy zawodnika który może się przydać a na samym wypożyczeniu nic nie skorzystamy jeżeli nie będzie dobrej opcji wykupu. Pożyjemy zobaczymy jak będzie.

5

@Knut a dlaczego nie? Atletico przecież nie jest po drodze z realem. A de facto jest to naginanie zasad i niebezpieczny precedens bo w takim razie po co są jakieś zasady jak i tak je można obejść...

0

@KrychaFCB w takiej sytuacji sprzedaje się gracza a nie wypożycza gdzie jeszcze trzeba będzie płacić połowę pensji. A po drugie pozbywasz się który zapewne się przyda w dalszej części sezonu

2

Przecież każdy widzi że ten zarząd sabotuje klub

1

Ten zarząd ma zero honoru a jeżeli ktoś wierzy w to co mówią to chyba jest kretynem. Gdyby było tak dobrze jak mówią Olmo byłby zarejestrowany miesiąc temu

2

6 mln, wypożyczenie na pół roku czyli 3 mln pensji i juve płaci tylko 1.5 hahahah jakieś żarty?

1

delikatną sytuację finansową Katalończyków. Serio? Chyba tragiczną a nie delikatną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?