1

Za 15 lat ten pan już nie będzie miał nic do powiedzenia

0

@MACIEK 22 z tym uderzeniem zza pola karengo to też tak ooo ile w tamtym sezonie tak padło bramek? 2 czy 3? Haaland jak nie grał to garl Alvarez który jest 9... to co przedstawiłeś jest opcją na pojedyncze mecze.

0

''Portugalski klub nie jest skłonny przekroczyć kwoty między 5 a 8 milionów euro i co najwyżej mogłaby ona wynieść razem ze zmiennymi 10 milionów euro.'' Przecież to zdanie nie ma sensu... między 5 a 8? Czyli nie jest w stanie przekroczyć 8 mln... do czego to 5... a zaraz 10 mln...

0

@MACIEK 22 fajnie się takie wywody pisze... porównujesz do realu tylko tam środek pola tworzyli zawodnicy o klasę lepsi niż u nas... wymień ile klubów w ostatnich 10 latach wygrało LM bez dziewiątki? Nawet Barca zawsze jak była na topie to miała numer 9 klasowy, czy może nie pamiętasz jak słabo graliśmy momentami jak fałszywą dziewiątką był Cesc... nawet City Guardioli potrzebował klasycznego napastnika i ściągnęli Haalanda

1

Jemu nie da ale jak kogoś będzie ściągał to już sypnie. Może Laporta nich się poświęci dla klubu i zrezygnuje z pensji. To jest żałosne takie wjeżdżanie na ambcjie jeśli kochasz klub zrezygnuje z kilku milionów miesięcznie... słabe to wszystko co robi Laporta

0

@against_modern_football to jest tylko zdanie w artykule nie wiesz jak jest naprawdę.

0

@MACIEK 2222 trudno porównywać reprezentację, bez prawdziwej dziewiątki gra bardo mało klubów i to raczej z przymusu. Druga sprawa który nasz pomocnik strzeli 19 bramek? Pedri to chyba przez całą karierę... gdyby nie to że Bellingham tak odpalił real tez pewnie miałby problem. Możesz grać beż 9 ale musisz mieć bramkostrzelnych pomocników a my takich nie mamy jedynie Gundogan ale od kiedy przyszedł do Barcy to z tym jest tak oo....

1

Barca więcej niż klub hahaha przecież Laporta to sprzedawczyk zrobi wszystko i z wszystkimi dla pieniędzy

1

@MACIEK 22 hahahaha a kto będzie bramki strzelał? Ani Nico a Jamal to nie są zawodnicy którzy strzelają po 20 bramek w sezonie

2

@Litman nie stać Barcelony... przecież praktycznie połowa klubów angielskich beż problemu mogłaby zapłacić 50-60mln

0

A ja tam się cieszę...

0

Fermin lepiej oceniony od Gündoğana hahahaha od razu widać że to lipny ranking

2

Co to znaczy z klasą? Chyba z fartem... jeżeli napisaliście z klasą to chyba nikt z was meczu nie oglądał przecież gdyby Holandia była skuteczna to przegralibyśmy 4-5 do 1. Myśmy w ogóle nie stwarzali zagrożenia.

1

Niech on się weźmie do roboty siwy bajerant... populista

0

Dziwne że tak późno...

0

W 2025 jest duża szansa że tego pana już tutaj nie będzie...

0

"opublikował wideo z pełną wypowiedzią Pepa" później "następuje dalsza część odpowiedzi, przypuszczalnie już na inne pytanie," jak jest pełne wideo to nie wiecie na jakie pytanie odpowiada?

0

Może to i dobrze niech odpocznie

0

Jeżeli była znacznie wyższa to dlaczego jej nie zaakceptowali?

0

Chłop niech się weźmie do roboty, bajerant potrafi uwagę od problemów odwrócić, zaatakuje real zrobi przedstawienie

0

To jakieś jaka Sewilla opłacałaby 25/30% pensji... chyba jakiś żart hahahaha 60% ludzi na tak w sondzie to chyba nie czytało artykułu...

1

Ale zemsta... oo kurde zniszczył go faktycznie miazga hahahaha co to jest jakiś portal plotkarski czy coś?

0

Chłop działa pod wpływem chwili zmienia zdanie jak dziecko a wy z niego robicie filozofa co wysztko układa sobie w głowie... raz chodzi prosi xaviego żeby została za 2 tyg chce się go już pozbyć,.jednym słowem kabaret

4

Lewy jest dobry myślę że w następnym sezonie przy Flicku zdobędzie 20 bramek lekko

1

On może rozważać... ciekawe czy Alemany cokolwiek by rozważył... albo to jest plotka ale Laporcie się pod dupa pali i szuka fachowców bo widzi że z kolegami to nie zadziała

9

A w realu powiedzą ze gdyby sędzia nie przerwał meczu z valenicia kiedy padała bramka to mieliby dwa punkty więcej

0

@BARCELONISTAnr1 oczywiście wzmocnienia by się przydały tylko po co mówić i czymś ci nie nastąpi. Jest to kolejny element gry Xaviego żeby zrzucić winę na wszystko czy wszystkich do okoła

0

Kabaret... w tym klubie nie można wierzyć w niczyje słowa... każdy przekaz z tego klubu to jedno wielkie kłamstwo... nisko upadła Barcelona...

0

Jeżeli Xavi będąc w klubie oczekuje 4-5 to nie wie jakie są realia chyba i to pokazuje że jest oderwany od rzeczywistości... co potwierdzają jego wypowiedzi na konferencjach prasowych

0

Hahaha dziwne rozwiązania, podejrzane transkacje i teraz są efekty do tego zadłużajmy się dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?