0

Hahahahahahahahaha tylko to mogą... obserwować i nic więcej

2

Po tym do czego doprowadzili oni jeszcze potrafią być w dobrych humorach? Żenada

0

@Barber000 dokładnie

1

Serio to jest żałosne... sprzedali co się dało na tu i teraz a dalej jest lipa... barca poważny klub hahahahaha śmiech na sali

1

Nie wiadomo jakby wyglądał u nas... druga sprawa Nico też gra dużo poniżej oczekiwań w tym sezonie gdyby w Barcelonie po połowie sezonu miał takie statystki jak ma w Bilbao to byłaby zwykła tragedia więc też można powiedzieć: dobrze że nie przyszedł.

0

Ten prezydent zniszczy ten klub i wszyscy się o tym przekonają za parę lat

0

A oni zatrudniają kolejnego kolesia do zarządu który jeszcze nawet nie ma przydzielonych obowiązków

2

Przecież poczynania Laporty pokazują że działa na niekorzyść klubu i dla niego liczy się tylko tu i teraz a nie co będzie za parę lat

0

Coś trzeba wygrać a z innymi trofeami będzie ciężko

0

Żałosne... brak pieniędzy w klubie a siwy bajerant kolejnego kolege sobie zatrudnia

0

Bez przesady....

0

Sprzedać wysztko na tu i teraz... co tam przyszłość liczy się tu i teraz przecież siwy bajerant musi się pokazać

4

Dobry zawodnik, ale nie możesz na niego liczyć.

0

Serio nie stać go zapłacić...

0

Kurde żeby nie oszaleli... hahaha

0

Daliby chłopakowi odpocząć a nie ciągnąć go na jeden mecz tak naprawdę o nic

0

A jak to się jest super spokojnym? Z drugiej strony co mają przekazywać że w klubie bieda...

0

Yamal mógłby odpocząć jakiś mecz, żeby nie skończył zajechany jak Pedri.

1

Hahahahaha trochę go chyba poniosło. Xavi stopował tą drużynę

2

I gdzie jest Vinicius? Dlaczego teraz nie "płacze" że na bernabeu są rasisici?

0

Szczęsnemu został puchar króla...

0

Balde to raczej vinucjusa zatrzymywał nie będzie...

0

Czyli jak ktoś twierdził że Barca potrzebowała De Jonga to był pseudo ekspertem...

0

Jeżeli drugi bramkarz jest lepszy to jednak jest powód

6

I co z tego? Ma do tego prawo... bez jaj ze ktoś będzie rozliczał go z tego kto mu dom remontuje...

0

Te wyniki są większe u wielu piłkarzy że względu na euro i copa america. De La Fuente już przy ostatnim zgrupowaniu mówił że Yamal jest przemęczony i nie wystawił go w drugim meczu. Jeżeli chodzi o reprezentację najwięcej krzyczą kibice i dziennikarze a chyba najważniejsze powinno być zdanie samego zawodnika... czy ktoś zapytał o to Yamala?

0

@on1977 to jest chyba oczywiste...

0

Ruszyć to on może po sushi...

0

@Ronad10 jakby to od klubów zależało to chyba nikt by w kadrze nie grał... I zgadzam się klub płaci więc też musi dbać o zawodnika jeszcze w wieku 17 lat bo zaraz skończy zajechany jak Pedri kiedyś Zauważ że akurat to De La Fuente ostatnio powiedział że on jest przemęczony i nie wystawił go w drugim meczu kadry przy wcześniejszym zgrupowaniu

0

@on1977 obiecać transfer a pieniądze w takiej sytuacji to chyba coś innego... pieprzyć to ty sobie możesz zupę... nazywasz się obiecał? Nie znam takie imienia... twój wujek się tak nazywa? Mam na imię Mateusz jak coś...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?