Zielony55
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahahahahahahaha tylko to mogą... obserwować i nic więcej
2
Po tym do czego doprowadzili oni jeszcze potrafią być w dobrych humorach? Żenada
0
@Barber000 dokładnie
1
Serio to jest żałosne... sprzedali co się dało na tu i teraz a dalej jest lipa... barca poważny klub hahahahaha śmiech na sali
1
Nie wiadomo jakby wyglądał u nas... druga sprawa Nico też gra dużo poniżej oczekiwań w tym sezonie gdyby w Barcelonie po połowie sezonu miał takie statystki jak ma w Bilbao to byłaby zwykła tragedia więc też można powiedzieć: dobrze że nie przyszedł.
0
Ten prezydent zniszczy ten klub i wszyscy się o tym przekonają za parę lat
0
A oni zatrudniają kolejnego kolesia do zarządu który jeszcze nawet nie ma przydzielonych obowiązków
2
Przecież poczynania Laporty pokazują że działa na niekorzyść klubu i dla niego liczy się tylko tu i teraz a nie co będzie za parę lat
0
Coś trzeba wygrać a z innymi trofeami będzie ciężko
0
Żałosne... brak pieniędzy w klubie a siwy bajerant kolejnego kolege sobie zatrudnia
0
Bez przesady....
0
Sprzedać wysztko na tu i teraz... co tam przyszłość liczy się tu i teraz przecież siwy bajerant musi się pokazać
4
Dobry zawodnik, ale nie możesz na niego liczyć.
0
Serio nie stać go zapłacić...
0
Kurde żeby nie oszaleli... hahaha
0
Daliby chłopakowi odpocząć a nie ciągnąć go na jeden mecz tak naprawdę o nic
0
A jak to się jest super spokojnym? Z drugiej strony co mają przekazywać że w klubie bieda...
0
Yamal mógłby odpocząć jakiś mecz, żeby nie skończył zajechany jak Pedri.
1
Hahahahaha trochę go chyba poniosło. Xavi stopował tą drużynę
2
I gdzie jest Vinicius? Dlaczego teraz nie "płacze" że na bernabeu są rasisici?
0
Szczęsnemu został puchar króla...
0
Balde to raczej vinucjusa zatrzymywał nie będzie...
0
Czyli jak ktoś twierdził że Barca potrzebowała De Jonga to był pseudo ekspertem...
0
Jeżeli drugi bramkarz jest lepszy to jednak jest powód
6
I co z tego? Ma do tego prawo... bez jaj ze ktoś będzie rozliczał go z tego kto mu dom remontuje...
0
Te wyniki są większe u wielu piłkarzy że względu na euro i copa america. De La Fuente już przy ostatnim zgrupowaniu mówił że Yamal jest przemęczony i nie wystawił go w drugim meczu. Jeżeli chodzi o reprezentację najwięcej krzyczą kibice i dziennikarze a chyba najważniejsze powinno być zdanie samego zawodnika... czy ktoś zapytał o to Yamala?
0
@on1977 to jest chyba oczywiste...
0
Ruszyć to on może po sushi...
0
@Ronad10 jakby to od klubów zależało to chyba nikt by w kadrze nie grał... I zgadzam się klub płaci więc też musi dbać o zawodnika jeszcze w wieku 17 lat bo zaraz skończy zajechany jak Pedri kiedyś Zauważ że akurat to De La Fuente ostatnio powiedział że on jest przemęczony i nie wystawił go w drugim meczu kadry przy wcześniejszym zgrupowaniu
0
@on1977 obiecać transfer a pieniądze w takiej sytuacji to chyba coś innego... pieprzyć to ty sobie możesz zupę... nazywasz się obiecał? Nie znam takie imienia... twój wujek się tak nazywa? Mam na imię Mateusz jak coś...