0

Looky zapomniałeś dodać, że sekcja futsalu wygrała Puchar Króla:)

0

FioletBarca!

Dzięki;)

0

domciu

prawie tak jak ustaliliśmy;)

0

Masz lepszy pomysł? Mascherano niech gra aż do żółtka-potem można wpuścić Keitę albo Bojana. No chyba, że wolisz Maxwella w pomocy.

0

domciu, dobrze gadasz-najsilniejszy zdecydowanie skład na ten mecz:)

0

Świetne i dojrzałe odpowiedzi Victor;) Zajeżdżało prowokacją...

0

Nie ma co narzekać obecnie we Włoszech i Anglii też liderzy mają przewagę tylko 1 pkt nad drugim z kolei rywalem. Będzie dobrze - VeB!

0

Do wszystkich pozytywów dodałbym jeszcze minę Palopa - bezcenne:]

0

Ja myślę,że wejdzie Pedro za Henry'ego - Ibra mimo, że gra piach potrafi strzelać bramki w przeciwieństwie do Francuza...

0

Shanghai GSports działa bez zarzutu tylko zauważyłem z 2 min opóźnienie;)

0

Fajna 11 - chciałbym zobaczyć taki wyjściowy skład:) - Keita i Iniesta powinni odpocząć bo się sprawują przeciętnie. Z drugiej str ciekaw byłbym gry Sergio i Toure razem;)

0

A ja np myślę, że należy się konkretna zjebka dla Guardioli za jego uparty umysł że na siłę chce zrobić z Iniesty skrzydłowego i zgodzę się tutaj z rasputinem fcb w kwestii jego uzasadnionej krytyki, widać ze tylko powrót Ibry może przywrócić wiarę w to, że na Gran Derby wyjdziemy "normalnym" składem...A do MEssiego nic nie mam, szkoda setki ale za to walczył i popisał się wieloma świetnymi zagraniami które też powinny były zostać wykorzystane przez partnerów. Mnie rozczarowuje Iniesta - samymi dryblingami nie pomoże się drużynie, poza tym masa strat.

0

Dobra informacja, oby się nie udało;) lepiej bardziej powalczyć o Fabregasa:)

0

eh naprawdę mi szkoda Savioli ten chłopak mógł spokojnie dłużej u nas pograć... stawiam na remis choć może uda nam się wygrać;)

0

Świetnie liczę jeszcze na powrót do formy Iniesty bo widać było braki spowodowane przerwą no i przydałaby się bramka Henry'ego żeby nie odstawał od reszty;)

0

Po co w ogóle w Barsie Robinho - nie ma tu dla niego miejsca...

0

Moim zdaniem bardzo dobry mecz Ibry gdyby Bojan nie był taki samolubny może Szwed miałby więcej okazji a i popisal się kilkoma fajnymi zagraniami:)Brawo

0

Nie przemęczają się a wygrywają i to chodzi:)

0

Ludzie ja się naprawdę dziwię skąd tyle głosów krytyki skoro większość głosowała żeby go sprzedać:

http://www.fcbarca.com/index.php?goto=ankieta&dz=archiwum

Osobiście popierałem opcję pozostawienia go w składzie, ale perspektywa rozwoju młodych też nie jest zła zwłaszcza, że szybko się rozwijają. PS strzały Santosa trochę przypominały mi Deco;)

Co do Iniesty to myślę że stale będzie się zmieniał z Keitą aż do wyjazdu tego drugiego na Puchar Narodów Afryki aby nie przeciążać organizmu, natomiast Xavi to akurat rzadko łapie kontuzje...

0

Po tak intensywnym dniu chyba go jutro nie zobaczymy na boisku w meczu z Gijon;)

0

Sorry zamiast "obu" powinno być przy dwóch toż Inter wygrał 4 bramkami;) A co do meczu Real - Depor - Real zasłużył na zwycięstwo choć i deportivo mialo swoje sytuacje ale grało raczej na remis szczególnie żal akcji Valerona kiedy zmarnował akcję sam na sam. Ja myślę że bokiem odbije się w Madrycie sprzedaż Sneijdera i Robbena - w głupi sposób osłabili swój zespół i to przed inauguracją sezonu;)

0

Za to inter dziś nieźle pocisnął. A Eto miał udział przy obu bramkach:) Fajna brama Stankovica;)

0

Nie zapominajcie jak zagrał Ibra w poprzednim meczu - moim zdaniem wyśmienicie na pewno inaczej niż w tym meczu więc nie zasługuje na skreślenie. Poza tym na dyspozycje rzutuje przerwa w grze i małe ogranie... jak napisali niżej - dać szansę jeszcze pokaże na co go stać:) A oceny typu czy jest gorszy od eto warto zostawić do czasu bezpośredniej konfrontacji;)

0

Gratullacje chłopaki in plus na pewno gra do końca i zaangażowanie, ostateczne zwycięstwo i ... świetną grę Chyhrynski'ego;) Oby i u nas tak grał:) ale mecz pokazał że z dynamem i rubinem się będziemy niemiłosiernie męczyć:/ ale damy radę. Żal mi trochę Ibry bo widać że mu bardzo zależy na zdobyciu pierwszego gola stąd ten egoizm na końcu. No i czekam na pierwszą bramkę Henry'ego w tym sezonie...

0

Prawda,że Polsat będzie emitował mecze we wtorek i środę? Najlepsze, że nie będą zwracać uwagi na drużyny w których grają Polacy jak tvp...

0

Naprawdę nieźle, widziałem Pique z opatrunkiem po odebraniu pucharu ale raczej nic poważnego...cieszy że mimo ogromnej ilosci zmarnowanych sytuacji potrafimy i tak całkiem wysoko wygrać - brawo!

0

świetny artykuł, do tego challenger fajnie zauważył to co ja - w sprawie transferów pozostało jeszcze zimowe okienko, to tak dla pokrzepienia serc dla tych bardziej niecierpliwych;) i słusznie "nie wolno zapominać, że kluczowy moment sezonu to wiosna".

0

Mówi się trudno, połowę sezonu są w stanie wytrzymać na pełnych obrotach, w zimowym okienku transferowym mogą się jeszcze zrewanżować więc ja poczekam cierpliwie, ile w końcu można narzekać...

0

Etoo9

Koleś nie jestem tutaj żadnym sezonowcem i nie narzekam na grę zespołu tylko subiektywnie oceniam piłkarza za to, że kilka razy urwał mu się zawodnik bilbao i potrzebował hiszpan asekuracji. Wyluzuj następnym razem;)

0

Wg mnie Pique słabo ale ogółem gra ok jak na początek sezonu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?