Zientas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Looky zapomniałeś dodać, że sekcja futsalu wygrała Puchar Króla:)
0
FioletBarca!
Dzięki;)
0
domciu
prawie tak jak ustaliliśmy;)
0
Masz lepszy pomysł? Mascherano niech gra aż do żółtka-potem można wpuścić Keitę albo Bojana. No chyba, że wolisz Maxwella w pomocy.
0
domciu, dobrze gadasz-najsilniejszy zdecydowanie skład na ten mecz:)
0
Świetne i dojrzałe odpowiedzi Victor;) Zajeżdżało prowokacją...
0
Nie ma co narzekać obecnie we Włoszech i Anglii też liderzy mają przewagę tylko 1 pkt nad drugim z kolei rywalem. Będzie dobrze - VeB!
0
Do wszystkich pozytywów dodałbym jeszcze minę Palopa - bezcenne:]
0
Ja myślę,że wejdzie Pedro za Henry'ego - Ibra mimo, że gra piach potrafi strzelać bramki w przeciwieństwie do Francuza...
0
Shanghai GSports działa bez zarzutu tylko zauważyłem z 2 min opóźnienie;)
0
Fajna 11 - chciałbym zobaczyć taki wyjściowy skład:) - Keita i Iniesta powinni odpocząć bo się sprawują przeciętnie. Z drugiej str ciekaw byłbym gry Sergio i Toure razem;)
0
A ja np myślę, że należy się konkretna zjebka dla Guardioli za jego uparty umysł że na siłę chce zrobić z Iniesty skrzydłowego i zgodzę się tutaj z rasputinem fcb w kwestii jego uzasadnionej krytyki, widać ze tylko powrót Ibry może przywrócić wiarę w to, że na Gran Derby wyjdziemy "normalnym" składem...A do MEssiego nic nie mam, szkoda setki ale za to walczył i popisał się wieloma świetnymi zagraniami które też powinny były zostać wykorzystane przez partnerów. Mnie rozczarowuje Iniesta - samymi dryblingami nie pomoże się drużynie, poza tym masa strat.
0
Dobra informacja, oby się nie udało;) lepiej bardziej powalczyć o Fabregasa:)
0
eh naprawdę mi szkoda Savioli ten chłopak mógł spokojnie dłużej u nas pograć... stawiam na remis choć może uda nam się wygrać;)
0
Świetnie liczę jeszcze na powrót do formy Iniesty bo widać było braki spowodowane przerwą no i przydałaby się bramka Henry'ego żeby nie odstawał od reszty;)
0
Po co w ogóle w Barsie Robinho - nie ma tu dla niego miejsca...
0
Moim zdaniem bardzo dobry mecz Ibry gdyby Bojan nie był taki samolubny może Szwed miałby więcej okazji a i popisal się kilkoma fajnymi zagraniami:)Brawo
0
Nie przemęczają się a wygrywają i to chodzi:)
0
Ludzie ja się naprawdę dziwię skąd tyle głosów krytyki skoro większość głosowała żeby go sprzedać:
http://www.fcbarca.com/index.php?goto=ankieta&dz=archiwum
Osobiście popierałem opcję pozostawienia go w składzie, ale perspektywa rozwoju młodych też nie jest zła zwłaszcza, że szybko się rozwijają. PS strzały Santosa trochę przypominały mi Deco;)
Co do Iniesty to myślę że stale będzie się zmieniał z Keitą aż do wyjazdu tego drugiego na Puchar Narodów Afryki aby nie przeciążać organizmu, natomiast Xavi to akurat rzadko łapie kontuzje...
0
Po tak intensywnym dniu chyba go jutro nie zobaczymy na boisku w meczu z Gijon;)
0
Sorry zamiast "obu" powinno być przy dwóch toż Inter wygrał 4 bramkami;) A co do meczu Real - Depor - Real zasłużył na zwycięstwo choć i deportivo mialo swoje sytuacje ale grało raczej na remis szczególnie żal akcji Valerona kiedy zmarnował akcję sam na sam. Ja myślę że bokiem odbije się w Madrycie sprzedaż Sneijdera i Robbena - w głupi sposób osłabili swój zespół i to przed inauguracją sezonu;)
0
Za to inter dziś nieźle pocisnął. A Eto miał udział przy obu bramkach:) Fajna brama Stankovica;)
0
Nie zapominajcie jak zagrał Ibra w poprzednim meczu - moim zdaniem wyśmienicie na pewno inaczej niż w tym meczu więc nie zasługuje na skreślenie. Poza tym na dyspozycje rzutuje przerwa w grze i małe ogranie... jak napisali niżej - dać szansę jeszcze pokaże na co go stać:) A oceny typu czy jest gorszy od eto warto zostawić do czasu bezpośredniej konfrontacji;)
0
Gratullacje chłopaki in plus na pewno gra do końca i zaangażowanie, ostateczne zwycięstwo i ... świetną grę Chyhrynski'ego;) Oby i u nas tak grał:) ale mecz pokazał że z dynamem i rubinem się będziemy niemiłosiernie męczyć:/ ale damy radę. Żal mi trochę Ibry bo widać że mu bardzo zależy na zdobyciu pierwszego gola stąd ten egoizm na końcu. No i czekam na pierwszą bramkę Henry'ego w tym sezonie...
0
Prawda,że Polsat będzie emitował mecze we wtorek i środę? Najlepsze, że nie będą zwracać uwagi na drużyny w których grają Polacy jak tvp...
0
Naprawdę nieźle, widziałem Pique z opatrunkiem po odebraniu pucharu ale raczej nic poważnego...cieszy że mimo ogromnej ilosci zmarnowanych sytuacji potrafimy i tak całkiem wysoko wygrać - brawo!
0
świetny artykuł, do tego challenger fajnie zauważył to co ja - w sprawie transferów pozostało jeszcze zimowe okienko, to tak dla pokrzepienia serc dla tych bardziej niecierpliwych;) i słusznie "nie wolno zapominać, że kluczowy moment sezonu to wiosna".
0
Mówi się trudno, połowę sezonu są w stanie wytrzymać na pełnych obrotach, w zimowym okienku transferowym mogą się jeszcze zrewanżować więc ja poczekam cierpliwie, ile w końcu można narzekać...
0
Etoo9
Koleś nie jestem tutaj żadnym sezonowcem i nie narzekam na grę zespołu tylko subiektywnie oceniam piłkarza za to, że kilka razy urwał mu się zawodnik bilbao i potrzebował hiszpan asekuracji. Wyluzuj następnym razem;)
0
Wg mnie Pique słabo ale ogółem gra ok jak na początek sezonu:)