0

ocenki spoko choc alves jak dla mnie 8

0

Pięknie,pięknie wierzyłem ze zagra:)

0

na ten czas uwazam ze jesli chodzi o final lm to bardziej bedzie brakowalo manu fletchera niz nam abidala i alvesa;) dla mnie tak juz powinno zostac

0

Ja osobiście uważam że gdyby Guardiola zaryzykował i zagral dzis 2 skladem i np przegral to mniej wiecej podobnie bylyby podzielone opienie po meczu, nie jestem pewien czy nawet nie przewazalyby te mniej pozytywne...trudno stalo sie tak i trzeba z tym zyc.proponuje odpoczac na dzis i poczekac spokojnie na konkretne wiesci w poniedzialek. Na pocieszenie napisze ze dzis pobilismy wczesniejszy rekord strzelonych bramek ktory nalezal do Bobby'ego Robsona(102).Mamy juz 103:)Bedzie dobrze VeB

0

Raz nam szczęście sprzyja pod koniec raz przeciwnikowi i tyle...głupio tylko ze wydawalo sie ze opanowalismy sytuacje w drugiej polowie a villarreal zgasl a tu nagle wyrwali nam zwyciestwo z garsci. jak widac za wczesnie-wiecej pokory cules:)

0

Naprawdę świetny artykuł:) zwłaszcza początek i póżniej ten wątek z "dyżurnymi":D swoją drogą Villa to jedyny zespół z czolowki la liga ktory nie dal sie jeszcze w tym sezonie rozgromic barcelonie,jak starczy sil naszym chlopakom byloby miło:) 3:0 dla valenci

0

Ferguson Europy? mocno powiedziane;) życzę mu zeby tak było ale pamiętajmy że dobra passa trenera i piłkarzy zawsze się kiedyś kończy i powraca i tak na zmianę-taki jest futbol. Gdy jeszcze niedawno Rijkaard zdobywał tytuły mistrzowskie z Blaugraną i LM był też wyniesiony ponad niebiosa, wszyscy pisali to samo co teraz o Guardioli. A dobrze też pamiętam jak machano holendrowi chusteczkami w zeszłym sezonie. Trzeba przyznać ze Barca to bardzo wymagający klub,nakładający olbrzymią presję na tych którzy podejmują się tu pracy by spełnić niezaspokajane stale oczekiwania kibiców. I dobrze bo dzięki temu się rozwijamy;)

Ja wolę póki co zapamiętać Guardiolę i całą ekipę z tego czasu,tego miejsca jako kolejnego geniusza w historii...by potem jako wierny cules odtworzyc sobie te wspomnienia i radości kiedy znów przyjdzie spadek formy i okazać wdzięczność przez uznanie zasług swietnemu trenerowi gdy będą na nim psy wieszać...Guardiola żyj nam 100lat;)

0

Pewnie Eto był dumny ze mogł spotkać Kubicę;) ciekawe czy o autograf poprosil:P

0

całkowicie się zgadzam z ocenami

0

I jeszcze dorzucam tego linka -



...Ach ten kontast nastrojów, ten moment nadziei i wybuch radosci:) obym ja to kiedys przezyl na zywo w takim meczu;)

0

nasz wspaniały pajacyk:D

0

Moim zdaniem dopiero teraz zrewanzowalismy sie za polfinal z sezonu 2004/2005 a nie w 05/06 (wtedy bylismy zespole mwyraznie lepszym)- kiedy to geniusz ronaldinho dal na nadzieje na final lm kiedy strzelil na 2:3 na stamford bridge. w koncowce dopiero zlamal nas terry...pamietam oczywiscie o okolicznosciach tego gola...to juz niewazne- teraz to my jesteśmy góra! i teraz to oni odczuli jak boli taka kleska "porazka"...

0

Pięknie ze po pogromie odwiecznego rywala w lidze znow przezywamy piekne chwile i to w tak krotkim odstepie czasu oc dzis dzieje sie w kataloni nie musze zgadywac:D i oby tak do konca!

0

Panowie nie wiem czy ktos wspomnial ale i tak sprawiedliwosci stalo sie zadosc - w pierwszym meczu to nas skrzywdzono i nie podyktowano karnego oraz nie pokazano czerwieni ballackowi-dzis za to pokazano abidalowi. Miejscie to na uwadze jak jutro antykibice barcy beda wam cisnac;) Ja ide teraz do obozu przeciwnika pogratulowac mu-zasluzyli na to:) visca el barca

0

Dodam ze strzelilismy ta bramke w najbardziej odpowiednim momencie-zalamalismy chelsea w samej koncowce gdzie juz nie bylo sil i cza una podjecie walki. gdybysmy wyrownali kwadrans wczesniej moglo by sie skonczyl jak pamietny polfinal 4:2 dla chelsea. Tym bardzije cieszy ze

zremisowalismy to w 10!

0

umowmy się jednak - chelsea tez miala szczescie z ta bramka- pierwsza ich grozna akcja i od razu bramka-szczerze nie mam wiekszych pretensji po tej akcji do obroncow essienowi wyszedl poprostu jeden super strzal. My podobnie;) a co do obroncow to sie nie martwie-akurat alves i abidal s ado zastapienia-jest sylvinho,puyol.pique i caceres/toure ktory dzis obok valdesa byl dla mnie najlepszy

0

ma ktos z was problemy z dodawaniem komenarzy na tej stronce czy tylko ja;) widac ile emocji do podzielenia:D

0

Piękno i precyzja wygralą z sila i wyrachowaniem choc szczerze wspolczuje chelsea i gratuluje jej walki jak rowny z rownym-jedyny jak na razie godny rywal na drodze. Bardziej zasluzyli na zwyciestwo w tym meczu ale my na przelomie calego sezonu;) Vamos Barca!

0

w finale juz zagramy pieknie:D

bedzie henry i puyol alves jest do zastapienia slabe ogniwo tego meczu

0

To jest jak mentalność realu:D Pięknie, choć raz sędzia byłz nami

0

Jedyny celny strzal w swiatlo bramki,ale jaki poza tym iniesta mnie zawiodl ale teraz to GENIUSZ

0

To jest jak mentalność realu:D Pięknie, choć raz sędzia byłz nami

0

Yeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssss!

0

Dobra zaczynamy Vamos Barca!

0

Nie ma bata - ManU nie obroni tego trofeum;)

0

Zgadzam się z niektórymi tu że rewanż będzie mega ciężki. Na pewno nie zabraknie w nim emocji bo też nie będzie to tak jednostronny mecz jak na bernabeu- real w tym sezonie wkońcu nie dał rady żadnej silniejszej drużynie. Nie zgadzam się natomiast ze chelsea musi się odkryć by to spotkanie wygrać- oni mogą spokojnie wykorzystać stałe fragmenty gry albo wygrane pojedynki na skrzydle coś ala stracone bramki z realem. Obronę na pewno mają juz lepszą więc nie bedzie tak łatwo ich pokonać;) Chyba ze spróbują sprawdzać naszą "niekompletną" obronę lub gdy barca pierwsza trafi. Wtedy mogą się odkryć, a wtedy moze się wydarzyć arcywidowisko jak w meczu chelsea-liverpool. I nie mam nic przeciwko zeby się tak samo skończyło:) Forza Barca

0

Ja jeszcze dodam może słówko od siebie na temat gry messiego w tym meczu - nie wiem czy ktoś zauwazył ze oprócz bramek,asysty i dryblingów ten gość mase biegał za piłką i też widać było jak kilka razy zacięcie walczyl w odbiorze piłki na połowie rywala;)?Ponadto zanotował sporo znakomitych podań, m.in 2 do iniesty po których hiszpan powinien zdobyć bramki ale ten raz odegrał jeszcze do messiego(uwazam niepotrzebnie)w pierwszej polowie, a w drugiej jak ostatecznie został sfaulowany(wczesneij mogl strzelac).

Stąd też podkreślam ogromny wkład messiego w tym meczu nie mniejszy niż xaviego, a inieste zdecydowanie punktuje niżej;) Oby taka sama forma geniuszy na Anglie:)

0

Dobrze żeby to się wydarzylo w meczu z Villareal-świętować tytul w pełni zasłuzony na wlasnym stadionie w gronie 100tys publiczności - bezcenne:) potem juz spokojnie się przygotować do meczu z Athletic i oby - finalu lm;)

0

Trochę się nie zgadzam z oceną xaviego - moim zdaniem mimo wspaniałego występu powinien dostać ocenę 9 jak messi-do 10 powinien dołożyć przynajmniej jedno trafienie. Podobnie mam wątpliwości co do Henry'ego, również bardzo udany występ ale jak dla mnie ocena 8, iniesta mimo wszystko 7-nie blyszczał w pierwszej połowie. Reszta ok. Ale to oczywiście moje zdanie;)

0

Dobry filmik ktoś rozumie co gadały te "lekko" podchmielone laski:)?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?