0

jest brama 1:1

0

Ciekawa puenta;)

0

Czy on czasem już nie jest w pierwszej drużynie? Chyba włączono go już w zeszłym sezonie nieprawdaż? bo chyba o pierwszą 11 autorowi nie chodziło;)

0

migu1980

Pozdro:)

0

jakich socios;) członkowie FCBarca Polska to jeszcze nie socios:P ja się mogę pochwalić że wyjezdżam na mecz z atletico:P

0

No to byłaby tragedia, oby mogł kontynuować treningi...

0

Ja już gdzieś wczesniej to pisalem co KaczorNidzica - popieram dlaczego nie kupić naprawdę dobrych holendrów od realu skoro oni są zmuszeni ich sprzedać?

0

To Pep? Szybko zarósł- już nie będzie piękny i gładki;)

0

Wracając do poprzedniego sezonu to dla mnie szczerze Henry był zdecydowanie lepszy od Eto i to bardziej bym żałował jego odejścia obecnie, mimo, że jest starszy (myślę,że nawet większość opinii z archiwum za tym przemawia- ile to uwielbień spływało na francuza, spekulacji o powrocie jego wielkiej formy z arsenalu choć ja i tak uparcie twierdzę że u kanonierów był dużo lepszy ale to już daleka przeszłość;)on również strzelał niesamowicie ważne bramki, w dodatku spokojnie w większej ilości występów wybrałbym go na gracza meczu).

0

Ja wierze w tego gościa po pierwsze można zauważyć że większość tych naprawdę klasowych piłkarzy którzy przechodzili do barcy, potrafili zagrać na właściwym poziomie, nawet Ci, którzy poprzednio pełnili najważniejsze role w swoich zespołach, gdzie drużyna grała pod nich(Henry-Arsenal, czy Eto-Mallorca) potrafili zintegrować się po pewnym czasie z reszta ekipy i stworzyć kolektyw. Tym bardziej, ze Zlatan radził sobie naprawdę nieźle w każdym klubie do jakiego trafił po Ajaxie.

Poza tym uważam go za indywidualnie lepszego napastnika od Eto i o ile wyobrażam sobie sytuację, że może zmarnuje trochę okazji gdy drużynie będzie szło dobrze(mam nadzieje ze się mylę w tym względzie), o tyle nie mam wątpliwości, że w trudnych chwilach wspomoże drużynę i objawi swój geniusz strzelając bramkę po indywidualnej akcji kiedy drużyna naprawdę będzie go potrzebować. Oczywiście pamiętam bramki Eto w ważnych meczach jak finały lm,gran derby, czy inne okazje, ale mi tu chodzi o indywidualne umiejętności techniczne - czyli w meczach gdzie Messi, Xavi, Iniesta, Henry będą zawodzić, lub kiedy ich zabraknie Zlatan jest w stanie samemu wygrać mecz.

0

Ktoś pytał - Prezentacja Eto w Interzejutro o 14.30 w Centrum Sportowym Angelo Moratti w Appiano Gentile. Dzis Eto podpisał 5 - letni kontrakt. Zródło - oficjalna strona Interu

0

ludziów jak mrówków...

0

No i pocałował herb znowu a jakże;)

0

wchodzi

0

chlopaki działa to ten sam co zamieszczony troche wczesniej troche nizej;) tylko skasujcie spacje

0

coś się ruszyło...

0

Może koszulka okazała się za mała jak na niego:P

0

Powodzenia Samuelu:) swoją drogą nawet nie wiedziałem ze Rivaldo jest najlepszym strzelcem w pucharach:)

0

Witamy-obyś się sprawdził i szybko odnalazł w drużynie:) swoja droga dziś na Polsacie Sport o 22.55 mecz Milan - Inter -oj myślę, ze bez Zlatana, jeszcze bez Eto i Hleba Mourinho znowu będzie rozczarowany;)

0

Ja zwróciłem uwagę na niezła postawę Pedro - oby w laLiga tak grał...ponadto więcej niż kiedykolwiek widzialem Abidala pod bramką rywali - widać poczuł już na sobie oddech Maxwella;) A co do Kowalczyka - heh rozbawiło mnie gdy Borek wspomniał coś - "Mam nadzieję ze jako kibic Barcy powiesz nam coś wiecej o tych młodych zawodnikach Barcy" - wtedy ale zaczął się wykręcać:P Poza tym to go generalnie nie potępiam - przynajmniej pamiętał o rajdach Toure:D

0

Szacunek dla Eto ale zdecydowanie bardziej szanowałem Rivaldo - niczyjego odejścia nie żałowałem tak bardzo jak właśnie brazylijczyka. Eto strzelil więcej ważniejszych bramek(patrząc na rangę bo oczywiście pamiętam wiele ważnych bramek Rivaldo m.in. z Valencia,Milanem, Chelsea czy nawet z Wisłą;)) ale klasa tych bramek zdecydowanie odbiegała od goli Rivaldo.

0

Ok 190cm to faktycznie mi też na razie nie przychodzi na mysl ale już 185 oczywiscie i nie musze daleko szukac - choćby Ronaldo, niegdyś Rivaldo(186cm). Ale jak napisales-poczekamy zobaczymy, pod wzgledem warunków fizycznych zgadzam się-jego miejsce pasuje do srodka, ale technika bardziej sklania do postawienia go "obok". Oby sprawdzil jako solidny napastnik.

0

thuglife

Pamietam;) ok zobaczymy jak będzie być może Pep na początku nie będzie eksperymentował i sprawdzi od razu formę Ibry na szpicy. Ale pamietam również Szweda z jego gry w Juventusie, Interze i reprezentacji i patrzę z drugiej strony-o ile strzelał on sporo bramek to jednak nie podzielam tego entuzjazmu że on przy dograniach Iniesty i Xaviego strzeli więcej bramek od Eto, czasem przy dogodnych sytuacjach potrafi przekombinować, choć osobiście wolę go bardziej do Kameruńczyka. Dla mnie to on obecnie posiada lepszy drybling od Henry'ego i dlatego moim zdaniem bardziej nadawał by się na skrzydło-byłby takim "drugim messim"

0

thuglife moim zdaniem Henry jest zdecydowanie bardziej stworzony na środek ataku. Zlatan akurat wydaje mi się aktualnie bardziej uniwersalny, poza tym nie uważam go za lisa w zdobywaniu bramek, bardziej na gościa do rozegrania(dla mnie to nie ten sam typ co Eto)zauważ że Henry o wiele lepiej sobie radził kiedy schodził do środka...

0

Zakładając że już po sprawie ja widzę Zlatana na lewym skrzydle, Henry'ego na śródku - tam francuz pokaże swój jeszcze jaśniejszy blask niż w zeszłym sezonie, ewentualnie będzie dobijał to co nie wejdzie Ibrze i Messiemu:)

0

To czekanie jest faktycznie strasznie męczące jak i czytanie stałego biadolenia... Nie ma co ukrywać Laporta znalazł się w trudnej sytuacji, pod ścianą postawili go prezesi klubów w których grali potencjalni kandydaci na zawodników barcelony, których życzyliby sobie Pep i reszta.

Wszystko faktycznie zaczęło się od tego szumu związanego z transferami klubu ze stolicy, większość klubów nagle podniosło swoje żądania finansowe, ale ok już nie będę dalej do tego wracał...Kwestia dlaczego ostatecznie wybór padł na Ibre a nie na Ville jest prosty - Barcelonie lepiej jest dogadać się z Interem niż z Valencia. Gdyby sprawy potoczyłyby się trochę szybciej (myśle o kwocie 45-50mln na transfer Ibry + Eto+ wypożyczenie Hleba, uważam że Laporta od razu zdecydowałby się na Ville ale skąd możemy wiedzieć co na to LLorente - może znów podniósłby stawkę;)

Z uwagi na kończący się powoli okres zakupów Laporta jest zdeterminowany żeby pozyskać Szweda-brakuje czasu a Pep dalej czeka za wzmocnieniami(wyobrażam sobie frustrację kibiców gdyby Laporta orzekł że nie zapłaci interowi żądanej sumy - rozmowy zostają przerwane, Barca poszukuje nowego kandydata do ataku;)). Nie zapominajcie jeszcze, że za niedużą sumkę pozyskaliśmy klasowego obrońcę, więc rzeczywiście - etycznie sytuacja z zakupem Ibry może nie wygląda najlepiej ale finansowo nasz budżet aż tak bardzo nie ucierpi( o ile ta telenowela jak najszybciej się skończy).

0

no to mamy trzech brazylijskich obrońców;) alvesowi będzie raźniej

0

Jak dla mnie Ronaldo raczej nie powala bajeczną techniką;) http://www.milanos.pl/film.php?cat=23&id=70639

0

Fajnie już w nocy do siebie wydzwaniają;)

0

Nie wiem czy ktoś zauważyl ale real ma inny nieciekawy problem mianowicie nadmiar zawodników których na razie nikt nie chce kupić za wyjątkiem huntelara zdaje się:p jak tak dalej pójdzie to będą musieli głębiej sięgnąć do kieszeni po wynagrodzenie dla prawie 30 osobowej drużyny do tego dojdzie nerwowość na ławie... chyba że kupimy od nich nisterlooya co wy na to:p?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?