ZiggyStardust
Dołączył/a: luty 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RobiS Mysle, ze bije rekord podań do tyłu
0
Czy ktoś wie może co się dzieje obecnie z Mbacke? Nie było go wczoraj w składzie barcy b, kontuzje ma?
1
@kulek22 i kolejna rakieta, uderzenie ma niesamowite
0
Ale po co tak się oszukiwać
0
@Sewren122 właśnie chciałem to napisac, jak Deco poleca to wiadomo kogo nie brać
0
Człowiek sobie normalnie żyje jakby nigdy nic, aż nagle się przypomni jak Cuadrado dostał czerwoną kartkę w meczu z Realem i odrazu zabawniej
4
Przecież w meczu z Villarrealem na 8 oddanych strzałów to on 7 puścił, a gdy raz obronił to piłka dosłownie się do niego dotoczyła. Ktokolwiek byłby lepszy, 7 bramek z tym Villarrealem to dramat.
2
No to oczekujemy dymisji, mysle że nie ma co tego ciągnąć
0
Inaki Peña sprawia, że coraz bardziej chce by Xavi przetestował Astralage
0
@Matix90 oj żeby mi się oglądało przyjemnie
4
Jutro wylatuje do Barcelony by zobaczyć naszą drużynę na żywo pierwszy raz w życiu. Trzymajcie proszę kciuki żeby udało się wygrać z tym Villarrealem
1
Dobra Xavi out bo to wszystko już jest żałosne
1
@kakusus czemu bez Balde?
0
Czasem mi się wydaje ze on od nas odszedł latem
0
Czy ewentualnie jest jakakolwiek sensowna opcja na zastępstwo dla Xaviego?
0
Wiadomo może kiedy pojawiają się dokładne daty meczy? Wybieram się pierwszy raz na mecz Barcelony, dokładnie na Villarreal w styczniu. Na stronie są podane narazie daty 27/28.
9
Naprawdę bandycki faul i już wczoraj było to widać. Mogło się to skończyć jeszcze gorzej
19
La liga zaksięguje to jednak jako stratę 100mln. Barca musi sprzedać kogoś drogiego, żeby zarejestrować Roque i jakiegoś wychowanka
4
Bori Fati i Mendes pewnie w szoku ze byle Danny Welbeck usadził na ławce Ansu
2
No fakty, jakby oni nam strzelili dwie bramki więcej, a my im jedną mniej to pewnie bym się z nim zgodził. Skoro jednak tak się nie wydarzyło…
6
@_barti tylko, że Probierz nigdy nie przegrał finału ligi mistrzów
1
Trochę liczyłem ze Yamal coś trafi ale trudno, zdecydowanie ma jeszcze czas chłopak
0
@TridenteMSN to sobie wymyślił wiązać się z takim klubem na tyle lat
0
Do kiedy Felix ma kontrakt z Atletico?
0
@skubi99 a No tak, to jeszcze lepiej
3
Ta akcja Cancelo i Yamala z wczoraj co dwa razy sito założyli po prostu poezja
1
@AduŚ07 właśnie Robercik chyba chciał zagrać takiego Messiego, który tez z wiekiem coraz bardziej przechodził do rozgrywania, No ale nie oszukujmy sie, on sie do tego nie nadaje
0
@Janek_7 i mamy odpowiedź xdd
1
Jakby żółw przychodził do realu to pewnie kontrakt 200mln wyceniono by na 10
0
Oj Robercik zaraz tak karnego wykorzysta