0

@RobiS Mysle, ze bije rekord podań do tyłu

0

Czy ktoś wie może co się dzieje obecnie z Mbacke? Nie było go wczoraj w składzie barcy b, kontuzje ma?

1

@kulek22 i kolejna rakieta, uderzenie ma niesamowite

0

Ale po co tak się oszukiwać

0

@Sewren122 właśnie chciałem to napisac, jak Deco poleca to wiadomo kogo nie brać

0

Człowiek sobie normalnie żyje jakby nigdy nic, aż nagle się przypomni jak Cuadrado dostał czerwoną kartkę w meczu z Realem i odrazu zabawniej

4

Przecież w meczu z Villarrealem na 8 oddanych strzałów to on 7 puścił, a gdy raz obronił to piłka dosłownie się do niego dotoczyła. Ktokolwiek byłby lepszy, 7 bramek z tym Villarrealem to dramat.

2

No to oczekujemy dymisji, mysle że nie ma co tego ciągnąć

0

Inaki Peña sprawia, że coraz bardziej chce by Xavi przetestował Astralage

0

@Matix90 oj żeby mi się oglądało przyjemnie

4

Jutro wylatuje do Barcelony by zobaczyć naszą drużynę na żywo pierwszy raz w życiu. Trzymajcie proszę kciuki żeby udało się wygrać z tym Villarrealem

1

Dobra Xavi out bo to wszystko już jest żałosne

1

@kakusus czemu bez Balde?

0

Czasem mi się wydaje ze on od nas odszedł latem

0

Czy ewentualnie jest jakakolwiek sensowna opcja na zastępstwo dla Xaviego?

0

Wiadomo może kiedy pojawiają się dokładne daty meczy? Wybieram się pierwszy raz na mecz Barcelony, dokładnie na Villarreal w styczniu. Na stronie są podane narazie daty 27/28.

9

Naprawdę bandycki faul i już wczoraj było to widać. Mogło się to skończyć jeszcze gorzej

19

La liga zaksięguje to jednak jako stratę 100mln. Barca musi sprzedać kogoś drogiego, żeby zarejestrować Roque i jakiegoś wychowanka

4

Bori Fati i Mendes pewnie w szoku ze byle Danny Welbeck usadził na ławce Ansu

2

No fakty, jakby oni nam strzelili dwie bramki więcej, a my im jedną mniej to pewnie bym się z nim zgodził. Skoro jednak tak się nie wydarzyło…

6

@_barti tylko, że Probierz nigdy nie przegrał finału ligi mistrzów

1

Trochę liczyłem ze Yamal coś trafi ale trudno, zdecydowanie ma jeszcze czas chłopak

0

@TridenteMSN to sobie wymyślił wiązać się z takim klubem na tyle lat

0

Do kiedy Felix ma kontrakt z Atletico?

0

@skubi99 a No tak, to jeszcze lepiej

3

Ta akcja Cancelo i Yamala z wczoraj co dwa razy sito założyli po prostu poezja

1

@AduŚ07 właśnie Robercik chyba chciał zagrać takiego Messiego, który tez z wiekiem coraz bardziej przechodził do rozgrywania, No ale nie oszukujmy sie, on sie do tego nie nadaje

0

@Janek_7 i mamy odpowiedź xdd

1

Jakby żółw przychodził do realu to pewnie kontrakt 200mln wyceniono by na 10

0

Oj Robercik zaraz tak karnego wykorzysta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?