ZiggyStardust
Dołączył/a: luty 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Vitor Roque proszę przychodź, co to jest w ogóle
1
Ale jaką kontrolę nad wynikami meczów mieli sędziowie gdy dochodziło do rzutów karnych? Bo tak się składa, że Argentyna wygrała dwa konkursy, ryzykownie jak na „ustawione” zwycięstwo. Chyba, że van Gaal podejrzewa o jakąś zdradę własnych piłkarzy (i przy okazji francuzow)
2
Wystawianie szesnastolatka w pierwszym składzie zamiast Ferrana jest bezsensu, zajadą go zaraz jak Pedriego
0
Myśle, że Brighton to dla niego świetny kierunek. Zespół znany z kreowania ogromnych gwiazd, więc dobrze że bez opcji wykupu. Jednocześnie jeżeli tam się nie przebije do 1. składu, to mamy jednoznaczny sygnał, że należy go sprzedać. Będzie miał prawdziwą weryfikacje, i trzymam za niego kciuki
6
Roberto i Iglesias wielka klasa, szacunek dla obu tych panów. I oczywiście dla wszystkich zaangażowanych Pań
0
Chłop myśli ze jest dziesięć lat młodszy skoro uważa, ze będzie wystarczający na Barce za 2 lata
0
Taki młody, a już zasłużył na miano legendy Barcelony
11
Jak pójdzie do Arabii to będzie to zakończenie jego smętnej kariery. Wielki, ogromny potencjał zmarnowany już w 2017. Patrząc na to jak grał pod koniec pobytu w Barcelonie, myśle, że mógłby teraz mieć na koncie nawet dwie, może trzy złote piłki. A tak, skończy z gorszym dorobkiem niż taki Benzema. Mam nadzieje, że jego historia posłuży jako przykład dla młodych piłkarzy w przyszłości. Takich mądrzejszych od Ousmane.
3
Xavi nie widzi miejsca dla Neymara, ale za to dla Moraty czy Ferrana miejsce zawsze się znajdzie, wspaniale
1
Oj oczywiście nigdy nikomu nie chodzi o pieniądze. Trudno żeby ktoś kto ma kontuzje cały czas miał zaufanie od każdego z zarzadu
3
No niestety, z Tebasem la liga powoli umiera
1
Z całej kariery Dembele najcieplej będę wspominał jego faul w finale mistrzostw świata, który dał Argentynie karnego
0
Jeszcze się na niego wypnie PSG jak tyko wzrośnie klauzula i się zdziwi nasz ulubiony półgłówek (Sissoko)
0
@PIWOSZ89 mam nadzieje ze mimo moich błędów, udało wam się załapać sens mojego wpisu.
1
@Gwyn aj, rzeczywiście nie popisałem się. Sorry, wyszło faktycznie niezrozumiale (albo jak niektórzy wolą „upośledzenie).
0
Wydatki na transfery w tym okienku (wg Transfermarkt):
1. Premier League 1.34 mld €
2. Serie A 520.9 mld €
3. Ligue 1 456mld €
4. Bundesliga 448mld €
5. Saudi Pro League 300 mld €
6. La Liga 249 mld €
Tebas niszczy tą ligę jak Bartomeu niszczył Barcelonę. LL powinna gonić PL, a zamiast tego biją je nawet takie farmerskie ligi jak Ligue 1 i Saudi PL
0
Niech nasz człowiek Lucho załatwi żeby szejk wyłożył 100 i będzie dobrze.
3
Oj coś czuje ze się szykuje wymiana Lenglet, Ferran, Ansu, Kessie, Alonso, Eric Garcia, Sergino Dest, Abde i Nico za Mbappe. Mysle że pójdą na to; 100%. Kocham plotki transferowe
0
A ja wierze, że Astralaga to nowy Valdes
1
Podczas remontady szejk chyba uznał, że wykupi cała nasza ekipę z tamtego meczu, włącznie z Enrique
0
Czy ktoś bardziej śledzący Wolves mógłby mi powiedzieć mniej więcej jak grał ostatnio Ruben Neves? Bo Kante miał okropny zjazd od dawna, wiec się nie dziwie, że poszedł do Arabii, ale transfer Portugalczyka mnie zaskoczył.
0
Nie chce tego Olmo do Barcy
0
@Barca1922 trochę kurde ciężko mu dać to pożegnanie jak nie chce wrócić. Pożegnanie to mógł 2 lata temu dostac
0
@tristan87 kurde to nie widziałem, teraz to już serio się nie pozbieram
10
W jeden tydzień piłka nożna straciła Messiego, Benzemę, Ibrahimovicia i Kante. Trochę boli.
2
Słaba decyzja przechodzić do klubu który jest ostatni w tabeli MLS. Piłkarsko Messi już praktycznie skończył karierę. Według mnie za szybko, ale już wiemy, że on wyjątkowo lubi się spieszyć
6
Strasznie mi szkoda, to praktycznie oznacza, że Leo kończy karierę piłkarską. Dla mnie osobiście piłka nożna będzie już trochę inna bez niego w Europie. Szkoda, bo w sumie mógłby jeszcze pograć na najwyższym poziomie.
1
Nie no ale Alemany musisz załatwić tego Gundogana
0
@bari_94 macie racje, ale jakoś tak porównałem sobie z realem i tam jeszcze trochę ich pozostawało np z takiego 2014. Ale No to prędzej Real jest rzadkim przypadkiem, wiec macie racje
0
Trzeba przyznać, że dosyć szybko ekipa z 2015 się nam porozpadała. Z finału z Juventusem został już chyba tylko Marc.