1

Nie rozumiem trochę wyboru zawodników strzelających karne dla Hiszpanii. Sarabia i Soler to nie są piłkarze najwyższej klasy, a Busquets nie potrafi strzelać. Czemu nie strzelali napastnicy?

2

Vinicius klasa jak zawsze

4

Biali płaczą, że jak słabsze drużyny z nimi grają to jakoś tak bardziej chcą wygrać niż zwykle XDDD

0

No pewnie, Atletico doliczyli kiedyś 10 to i tutaj 8 czemu nie

3

@PatrykBarca Myśle, że Antony za 95 mln to była największa przesada. Do tego ostatnio każdemu zawodnikowi który przechodzi do utd wypada spadek formy

2

Na ten moment ja widzę atak:
Ansu-Lewy-Raphinha
Oprócz możliwych kontuzji, atak bez wad

0

Pamięta ktoś tu może, w którym sezonie rozegraliśmy chyba trzy mecze z rzędu (albo w bardzo krótkim odstępie czasu) z Realem? To jakoś nie tak dawno było ale kompletnie zapomniałem, który to sezon.

10

Przeciwnicy Messiego uciekaja się do takiego absurdu, że widziałem już kilka razy mediach jak krytykują go za gola przewrotką.

0

Trochę jestem zdziwiony, że Chelsea się zainteresowało Cucurellą, który w sumie nawet by nam pasował, a my nadal nie staramy się go przechwycic

0

@Kwiatek67 haseł zapominam, aż głupio sie przynac ze to chyba 5te. W porównaniu do niektórych to weteranem nie jestem, ale śledzę tutaj informacje o Barcelonie od przynajmniej 9 lat, więc juz się trochę do niektórych przyzwyczaiłem.

0

Kurde ja już tutaj wszystkich kojarzę, wiem czego po kim sie spodziewać, a tu nagle Lewandowski w Barcelonie. I znowu nie będę nowych użytkowników kojarzył.

1

Jak nie kupimy Roberta to już będzie kompromitacja. Już nawet Wojewódzki na instagramie naciska na transfer. Swoją drogą ciekawe co jeszcze powie Lewandowski w wywiadzie.

1

@seba444 europejskie puchary po stronie villarrealu to nic?

3

Toni Kroos - jak ten człowiek działa mi na nerwy.

0

@daniel32778 W sensie, że dzieciaki czy co?

1

7 lat to dużo z dużo od ostatniego naszego zwycięstwa w lidze mistrzów. Tak tylko sobie przypomniałem.

1

KTOS PISAŁ ŻEBY ROBIĆ SCREENY O LUUK’U W 93 ZGŁOŚ SIE

0

Kim jest Carević?

0

Oczywiście wiem, że to głupota ale transfermarkt wycenia Fodena na 90mln, podczas gdy Pedriego tylko na 80mln.

0

@Joshi taka piękna ze na yt pełno

1

Hiszpanie wylosowali Niemców w grupie, a Ferran w ostatnim meczu z nimi strzelił hattricka. Ciekawe jak pokaże sie tym razem.

0

@Zoker Rzeczywiście, masz racje

0

@Zoker nie pamiętam kiedy ostatnio był taki wysyp

4

Obecnie do Barcy ma trafic:
1. Haaland
2. Salah
3. Lewandowski
4. Raphinha
5. Mazraoui
6. Azpilicueta
7. Christiansen
8. Kessie
9. Mbappe
10. Dybala
Lol

2

Szczerze to mimo utrzymującej się słabej skuteczności, uważam Ferrana za prawdziwy skarb. Rozumiem czemu Xavi się na niego uparł, ma wszystko czego potrzebujemy.

6

Chociaż nic oprócz kibicowania oczywiście nie zrobiłem, to czuje się jakbym zasłużył na to zwycięstwo. Tyle porażek, zawodów, ale powoli wracamy. Opłacało się przetrwać.

44

Nie no ale, że MAtS puścił 3 bramki w meczu, w którym wygraliśmy 4-1 naprawde świadczy o tragicznej formie

1

Nie ale z tym zaliczeniem bramki Pedriego jako 3 Auby to teoche popłynęli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?