ZiggyStardust
Dołączył/a: luty 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Spokojnie oni to sobie odpuścili bo się oszczędzają na tour po USA latem
1
Gundo i Bernardo jakby już byli w Barcelonie
2
Dembele - 3 mistrzostwa Hiszpanii, Ronaldo - 2 mistrzostwa Hiszpanii
0
Kurde potrzebujemy nowego Braithwaite’a, myśle, że powinnismy czekać na Castellanos here we go
0
@mkord według mnie to było oczywiste podanie, ale chyba tylko on to do końca wie
1
@MARCIN73 Szczególnie jak bramkarz to Dibu
17
Wczorajszy występ Balde - klasa. Piękna asysta, i generalnie świetny mecz. Mam ogromną nadzieję, że nic się nie stanie i będzie naszym obrońcą na lata. Na pewno ma zadatki na najlepszego na świecie.
26
Słaba zasada, nie wiem jak dla was, ale dla mnie te mind games są najciekawszym elementem karnych. A teraz co, żółta kartka za patrzenie się napastnikowi w oczy?
6
Oczywiście, najlepiej by było gdyby znowu decydowały błędy sędziów, tak jak wtedy kiedy Real wygrał ligę dzięki niesłusznie nieuznanej bramce Messiego z Valencia. Teraz jest var, wiec biali narzekają.
0
Komentatorzy twierdzą ze dani alves miał grać za araujo No dobra
0
Frankie dzisiaj najlepszy, Ansu nie wiem czy ogarnia jeszcze co się dzieje na boisku
1
@MessiTheBesst Tak naprawdę to się zgadzam, ale odrazu pomyślałem sobie o sukcesach Argentyny, a sukcesach PSG xd
0
Co to za pomysł z tym Alonso za Christiansena Boże Xavi co ty robisz
2
Messi trochę minę zrobił ze niby go to obchodzi xd
1
W górach fajne warunki dosyć, bo dzisiaj -1 było. Ale przydałoby się żeby tak mocniej przymroziło, tak na przykład jak w Madrycie dziś -11
5
Ten strzał Lewego w 26 minucie naprawdę imponujący. Siła uderzenia z miejsca podobna do młodego Ronaldo.
0
No cóż Real kolejna manite dostanie i tyle.
0
Mega fajny zawodnik, dał trochę radości w tym fatalnym poprzednim sezonie. Szkoda, ze odchodzi do frajerskiego Madrytu, ale trudno.
1
@DonCarletto Ja zawsze widywałem komentarze białych, że nic nie pokazuje i jest przereklamowany
0
Nie ma drugiego tak kwestionowanego przed kibiców realu talentu jak Gavi. Mam nadzieje, ze teraz już na dobre im pozamykał mordy.
1
Orientuje się ktoś tutaj kiedy wprowadzono zasadę, że przy rzutach karnych bramkarz musi dotykać stopą linii? Bo oglądam karne jeszcze z 2018 i jakby nikt nie zwracał na to uwagi.
5
@dorkizos sprzedawcy w zabce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Real jak nie oni, mecz z Valladolid, >80 minuta, karny i benzema. Coś nowego.
1
@Rewolucja123 Lubię tą szybką złośliwość na la rambli. Odpowiadając, powiększył według mnie objętość ciała.
0
Czemu za rękę karnego nie było?
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
W porażce Brazylii smutne jest tylko to, że odpadł Dani Alves. Nie pograł niestety na mundialu, na którego tak czekał.
2
Ronaldo po raz kolejny poprowadził za rękę Portugalię do wielkiego zwycięstwa!!!! Goat
0
@Kuuba77 Niby tak, ale wydaje mi się, że w takich momentach presja może łatwo zjeść takiego Solera z Valencii. Wydaje mi się, że Pedri z Fatim by na spokojnie wykorzystali swoje karne.