Zioolek10
Dołączył/a: styczeń 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Explode to nie Jest fifa,ze ściągasz sancho, van de Beeka i Timo za 200 min ????
1
@CatalanVeBFCB może Henrik Larsson od początku
6
@SuperVegeta idź się prześpij i bierz polowe tego co do tej pory
7
[Alternatywna rzeczywistość]
Sergi Samper odbiera piłkę w środku pola, dogrywa na skrzydło, pięknie tańczy z piłka Leo Messi, wycofuje na 16 metr gdzie nabiega( pewnie zmierzający bo druga z rzędu złota piłkę) Bojan Krkić i Ustala wynik meczu na 2:0. Po chwili Leo Messi wznosi nad głowę puchar Ligi mistrzów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@staske obojętnie, byle nie Żewłakow bo znowu trzeba będzie wysłuchiwać opowieści z kim grał W Belgii i jacy to byli super chlopaki
3
@DonMatteo901 ten smiec powinien przejść przez to samo co to biedne dziecko.
4
@Jakchcesz zgadzam się w 100% Jeśli mówi się o DNA Barcy to on na pewno je posiada. Jeszcze w tym sezonie pokaże jak jest ważny
1
@Triv44 Sebastian Colloredo, Radik Zapharov, Wojtek Skupien, Primoz Pikl
8
@Tomek_TF a co ma powiedzieć,ze się położą i Przyjmą 5tke? Chłopak ma charakter.
0
@FCMichalo Jeśli Éric ma coś konkretnego do zarzucenia piłkarza to powinno być wyjaśnione w szatni, a skoro decyduje się prac brudy w mediach to niech będzie konsekwentny
0
Zatrudnienie Abidal póki co odbija się czkawka, nic dobrego nie robi, do tego wyciąga brudy do mediów. Nawet jeśli ma racje z brakiem zaangażowania to nie powinien z tym leciec do szmatławców. Popieram Leo, jak jest taki kozak to niech wymieni z nazwisk
0
@DonMatteo901 pogratuluj kumplowi inteligencji, tak od nas La Rambli
0
@mrboom nie rozumiem co wnoszą takie wpisy
4
@deyna2018 a co wam do tego jaka nosi fryzurę ?????
1
@Junngeas w Chinach dzieli i rządzi
0
@bartekvisca Radek lepiej nogami niż Neto
0
Mógłby ktoś przybliżyć temat z Bakambu? Ogolnie to jedno z ciekawszych nazwisk jakie padło w kontekście wZmocnienia na teraz
1
@kingorbit zna ligę , nie musiałby przechodzić procesu aklimatyzacji. Bartek już dzwoni
1
@odo997 Przez stwierdzenie z sezonu na sezon rozumiem, ze chodzi i kilka lat wstecz. W poprzednim był najlepszym piłkarzem globu. Nie ma racji, jak dla mnie przynajmniej
1
@Antonio1985 po gra coraz słabiej przestałem czytać te wypociny i wszystkim polecam to samo
1
Ależ mamy teraz fajna Ekipe w drugim zespole. Przyjemnie się na nich patrzy , czas dawać im jakieś minuty w pierwszym zespole np. Monchu, Collado czy Arujo
2
@Kuczek trochę racji w tym jest
0
Właśnie co sądzicie o grze dwoma stoperami, którzy operują lewa noga? Duże utrudnienia by to generowało ? Może parka Lenglet- Big Sam odpalić razem?
0
@Goh zadali mu pytania to odpowiadał co myśli, wielkie halo
0
Ogarniemy w dogrywce czy karne ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Encore robisz dwukropek i v jak que
4
Oby te info o potencjalnym zainteresowaniu Piatkiem były jakimś głupim wymysłem mediów.