0

@Explode to nie Jest fifa,ze ściągasz sancho, van de Beeka i Timo za 200 min ????

1

@CatalanVeBFCB może Henrik Larsson od początku

6

@SuperVegeta idź się prześpij i bierz polowe tego co do tej pory

7

[Alternatywna rzeczywistość]
Sergi Samper odbiera piłkę w środku pola, dogrywa na skrzydło, pięknie tańczy z piłka Leo Messi, wycofuje na 16 metr gdzie nabiega( pewnie zmierzający bo druga z rzędu złota piłkę) Bojan Krkić i Ustala wynik meczu na 2:0. Po chwili Leo Messi wznosi nad głowę puchar Ligi mistrzów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@staske obojętnie, byle nie Żewłakow bo znowu trzeba będzie wysłuchiwać opowieści z kim grał W Belgii i jacy to byli super chlopaki

3

@DonMatteo901 ten smiec powinien przejść przez to samo co to biedne dziecko.

4

@Jakchcesz zgadzam się w 100% Jeśli mówi się o DNA Barcy to on na pewno je posiada. Jeszcze w tym sezonie pokaże jak jest ważny

1

@Triv44 Sebastian Colloredo, Radik Zapharov, Wojtek Skupien, Primoz Pikl

8

@Tomek_TF a co ma powiedzieć,ze się położą i Przyjmą 5tke? Chłopak ma charakter.

0

@FCMichalo Jeśli Éric ma coś konkretnego do zarzucenia piłkarza to powinno być wyjaśnione w szatni, a skoro decyduje się prac brudy w mediach to niech będzie konsekwentny

0

Zatrudnienie Abidal póki co odbija się czkawka, nic dobrego nie robi, do tego wyciąga brudy do mediów. Nawet jeśli ma racje z brakiem zaangażowania to nie powinien z tym leciec do szmatławców. Popieram Leo, jak jest taki kozak to niech wymieni z nazwisk

0

@DonMatteo901 pogratuluj kumplowi inteligencji, tak od nas La Rambli

0

@mrboom nie rozumiem co wnoszą takie wpisy

4

@deyna2018 a co wam do tego jaka nosi fryzurę ?????

1

@Junngeas w Chinach dzieli i rządzi

0

@bartekvisca Radek lepiej nogami niż Neto

0

Mógłby ktoś przybliżyć temat z Bakambu? Ogolnie to jedno z ciekawszych nazwisk jakie padło w kontekście wZmocnienia na teraz

1

@kingorbit zna ligę , nie musiałby przechodzić procesu aklimatyzacji. Bartek już dzwoni

1

@odo997 Przez stwierdzenie z sezonu na sezon rozumiem, ze chodzi i kilka lat wstecz. W poprzednim był najlepszym piłkarzem globu. Nie ma racji, jak dla mnie przynajmniej

1

@Antonio1985 po gra coraz słabiej przestałem czytać te wypociny i wszystkim polecam to samo

1

Ależ mamy teraz fajna Ekipe w drugim zespole. Przyjemnie się na nich patrzy , czas dawać im jakieś minuty w pierwszym zespole np. Monchu, Collado czy Arujo

2

@Kuczek trochę racji w tym jest

0

Właśnie co sądzicie o grze dwoma stoperami, którzy operują lewa noga? Duże utrudnienia by to generowało ? Może parka Lenglet- Big Sam odpalić razem?

0

@Goh zadali mu pytania to odpowiadał co myśli, wielkie halo

0

Ogarniemy w dogrywce czy karne ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Encore robisz dwukropek i v jak que

4

Oby te info o potencjalnym zainteresowaniu Piatkiem były jakimś głupim wymysłem mediów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?