0

Todibo uraz jakiś

1

@pawelfcb2010 potwór w wspomnianym sezonie to był

0

@kuba4352r375 ktoś tu pisał,ze jest opcja zeby dodać się do PSG i przesunąć go do rezerw, nie zgłosić do CL itp.

1

@kuba4352r375 mi udało się mbappe, w drugim sezonie. Był coś tam niezadowolony. Ney nie chciał negocjować

1

@barcelonaLM wiem, wiem. Śmiesznie to wyglada po prostu

8

@tobiasson92 a o maskach braci Szumowskich cisza ?

0

W wirtualnej lidze na fortunie właśnie dostajemy oklep od Valladolid xd wiara w zespół wśród buków

0

@matirix20 taco, korwin, podsiadlo

5

@NeroTFP Jarzyna ze Szczecina to Krzysztof

1

@RobiS Angielska gra. Gorąco polecam

0

@escarabajo ja tez . Idol

0

@dafik85 chocbys szedł ciemna dolina kontuzji się nie lękaj

8

@NaFazieHitman a sceny seksu dwóch kobiet? :D

1

@kamilop wyobraź sobie zestawienie środka Bussi Rakitić i Pjanic . Ale by było człapane

2

@Kajtek77 prędzej jakiś Soldado,Negredo. Zarząd na pewno nie zwróci uwagi na Memphisa.

0

@justfootball ale dziwnie brzmi zestawienie słów obiektywny i TVP

0

@Ratamahatta ważne,ze gorąca 16 wjechała

0

@ksobi dzięki za chęci. Pozdro

0

@ksobi było zgłaszane kilka razy, nic nie daje. Fb twierdzi, ze nie narusza zasad

0

@NaFazieHitman stary, odzyskiwanie maila w onecie to jakiś hardcore. Numer mam krócej niż konta w owych witrynach. Czyli jestem w dupie xd

0

@PatrykBarcelona Haha,masz mnie

0

@Barca1992 nie mam pojęcia. Konto zakładane grubo ponad 5 lat temu.. E-mail zhakowany wraz z fb niestety, alternatywny podałem pewnie jakiś fajowy, bo nie przewidziałem takiej akcji

0

@ksobi kurde, przydałaby mi wie jego pomoc. Nie skojarzysz ?

0

@NaFazieHitman dziękuje za pomoc?

0

Jest ktoś w stanie pomoc w kwestii zhakowanego konta fb? Nie mam dostępu do emaila, nr. telefonu tez nie jest przypisany do konta. Zgłoszenia do fb tez niestety nie przynoszą efektu

0

0

@Chwytliwy ale trzeba przyznać, ze brakuje teraz takiego pomocnika. Zawsze gdzies mu Piła spadła pod nogi.

0

Jakiś fajny polski stend up do zarzucenia na słuchawki w pracy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Poratuje ktoś odicnikiem złomowiska s10 odcinek10. Z góry dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?