Zioolek10
Dołączył/a: styczeń 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Todibo uraz jakiś
1
@pawelfcb2010 potwór w wspomnianym sezonie to był
0
@kuba4352r375 ktoś tu pisał,ze jest opcja zeby dodać się do PSG i przesunąć go do rezerw, nie zgłosić do CL itp.
1
@kuba4352r375 mi udało się mbappe, w drugim sezonie. Był coś tam niezadowolony. Ney nie chciał negocjować
1
@barcelonaLM wiem, wiem. Śmiesznie to wyglada po prostu
8
@tobiasson92 a o maskach braci Szumowskich cisza ?
0
W wirtualnej lidze na fortunie właśnie dostajemy oklep od Valladolid xd wiara w zespół wśród buków
0
@matirix20 taco, korwin, podsiadlo
5
@NeroTFP Jarzyna ze Szczecina to Krzysztof
1
@RobiS Angielska gra. Gorąco polecam
0
@escarabajo ja tez . Idol
0
@dafik85 chocbys szedł ciemna dolina kontuzji się nie lękaj
8
@NaFazieHitman a sceny seksu dwóch kobiet? :D
1
@kamilop wyobraź sobie zestawienie środka Bussi Rakitić i Pjanic . Ale by było człapane
2
@Kajtek77 prędzej jakiś Soldado,Negredo. Zarząd na pewno nie zwróci uwagi na Memphisa.
0
@justfootball ale dziwnie brzmi zestawienie słów obiektywny i TVP
0
@Ratamahatta ważne,ze gorąca 16 wjechała
0
@ksobi dzięki za chęci. Pozdro
0
@ksobi było zgłaszane kilka razy, nic nie daje. Fb twierdzi, ze nie narusza zasad
0
@NaFazieHitman stary, odzyskiwanie maila w onecie to jakiś hardcore. Numer mam krócej niż konta w owych witrynach. Czyli jestem w dupie xd
0
@PatrykBarcelona Haha,masz mnie
0
@Barca1992 nie mam pojęcia. Konto zakładane grubo ponad 5 lat temu.. E-mail zhakowany wraz z fb niestety, alternatywny podałem pewnie jakiś fajowy, bo nie przewidziałem takiej akcji
0
@ksobi kurde, przydałaby mi wie jego pomoc. Nie skojarzysz ?
0
@NaFazieHitman dziękuje za pomoc?
0
Jest ktoś w stanie pomoc w kwestii zhakowanego konta fb? Nie mam dostępu do emaila, nr. telefonu tez nie jest przypisany do konta. Zgłoszenia do fb tez niestety nie przynoszą efektu
0
@LioMessi10 oby!
0
@Chwytliwy ale trzeba przyznać, ze brakuje teraz takiego pomocnika. Zawsze gdzies mu Piła spadła pod nogi.
0
Jakiś fajny polski stend up do zarzucenia na słuchawki w pracy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Poratuje ktoś odicnikiem złomowiska s10 odcinek10. Z góry dzięki