1

Po ludzku żal patrzeć, nawet słów brakuje

1

@xofcbxo mordo co ty narobiłeś. Oddajcie nam to wszystko :(

0

Dla mnie najbardziej żałosna drużyna tego sezonu jest Sevilla.

0

@Chwytliwy Co do Theo się nie zgodze. Ma potencjał ale jest słabszy w defensywie. Klapki na oczy puścić piłkę i gonić. Moje zdanie

0

@Pawlak1992 w takim razie już nikt go nie doścignie

0

Przecież najlepszy jest Pele, strzelił 729646195710 bramek na podwórku ????( humorystycznie oczywiście, niczego nie umniejszam)

0

Bojan Krkić ?

0

Ma ktoś skład barcy b ?

0

@Szymix654 w telewizji.

0

@sendesara Adama na 9 ? Widziałeś go kiedys ? Jakiś mecz ?

2

@sendesara bez kitu xd gość zestawia prawych obrońców z lewymi i twierdzi, ze Grimaldo jest na równi z Alba. Wtf?

0

@rademenes fatalne zachowanie obrońcy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Coutinho007 a co powiesz o Firpo u Griezie?

3

Barca B wychodzi na prowadzenie po golach Collado i Kike Saveiro

1

Nie mogłem zobaczyć dziś meczu . Jak wyglądali Nasi ? Kto do pochwały kto słabo ?

1

No i git. Zamiast ściągać szrot z Getafe dać szanse Manajowi, typowa 9 na pół roku może odpalić.

0

@Chwytliwy dokładnie, prawo jazdy 360 jedyna słuszna pomoc naukowa do teorii, warto zapłacić jakieś grosze za to

1

@Bykunn zgadzam się

0

@zawsze_barca Eliza ibarra musi się tu pojawić

1

@PatrychoO na szczęście ciagle mam dostęp to takich „ rarytasów”

1

@Colon dla mnie Cisse

0

@Triv44 simon Amman ?

3

@SylwekFCB oby powstał!

1

@KamQiX rzodkiewka z ogródka dziadków, coś pięknego

0

Jak dzisiaj wypadł Semedo waszym zdaniem? Ostatnio dobrze wyglada chyba

1

Jak Bussi w pierwszej połowie? Bo w drugiej jest piękny

0

Haha, właśnie wchodzę patrzę i szok

0

Gerard Gumbau wrócił do Barcy B ? Czy to błąd na flash’u ?

1

Sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć, ale jak dla mnie Neymar jest w jakimś stopniu lekarstwem na bolączki w ofensywie. Gość, który wjeżdża w obrońców , gra ładnie dla oka, nie ograniczał się nigdy do oddawania piłki Leosiowi na 40 metrze, jak dla mnie taki gracz jest niezbędny. Co myślicie ? Jakaś alternatywa dla Neya ? Bo ja takiej nie dostrzegam. Z cały szacunkiem dla Sancho i innych wonderkidow, mogą być opcja podobna do Ousmana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?