Zioolek10
Dołączył/a: styczeń 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Po ludzku żal patrzeć, nawet słów brakuje
1
@xofcbxo mordo co ty narobiłeś. Oddajcie nam to wszystko :(
0
Dla mnie najbardziej żałosna drużyna tego sezonu jest Sevilla.
0
@Chwytliwy Co do Theo się nie zgodze. Ma potencjał ale jest słabszy w defensywie. Klapki na oczy puścić piłkę i gonić. Moje zdanie
0
@Pawlak1992 w takim razie już nikt go nie doścignie
0
Przecież najlepszy jest Pele, strzelił 729646195710 bramek na podwórku ????( humorystycznie oczywiście, niczego nie umniejszam)
0
Bojan Krkić ?
0
Ma ktoś skład barcy b ?
0
@Szymix654 w telewizji.
0
@sendesara Adama na 9 ? Widziałeś go kiedys ? Jakiś mecz ?
2
@sendesara bez kitu xd gość zestawia prawych obrońców z lewymi i twierdzi, ze Grimaldo jest na równi z Alba. Wtf?
0
@rademenes fatalne zachowanie obrońcy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Coutinho007 a co powiesz o Firpo u Griezie?
3
Barca B wychodzi na prowadzenie po golach Collado i Kike Saveiro
1
Nie mogłem zobaczyć dziś meczu . Jak wyglądali Nasi ? Kto do pochwały kto słabo ?
1
No i git. Zamiast ściągać szrot z Getafe dać szanse Manajowi, typowa 9 na pół roku może odpalić.
0
@Chwytliwy dokładnie, prawo jazdy 360 jedyna słuszna pomoc naukowa do teorii, warto zapłacić jakieś grosze za to
1
@Bykunn zgadzam się
0
@zawsze_barca Eliza ibarra musi się tu pojawić
1
@PatrychoO na szczęście ciagle mam dostęp to takich „ rarytasów”
1
@Colon dla mnie Cisse
0
@Triv44 simon Amman ?
3
@SylwekFCB oby powstał!
1
@KamQiX rzodkiewka z ogródka dziadków, coś pięknego
0
Jak dzisiaj wypadł Semedo waszym zdaniem? Ostatnio dobrze wyglada chyba
1
Jak Bussi w pierwszej połowie? Bo w drugiej jest piękny
0
Haha, właśnie wchodzę patrzę i szok
0
Gerard Gumbau wrócił do Barcy B ? Czy to błąd na flash’u ?
1
Sam już nie wiem co o tym wszystkim myśleć, ale jak dla mnie Neymar jest w jakimś stopniu lekarstwem na bolączki w ofensywie. Gość, który wjeżdża w obrońców , gra ładnie dla oka, nie ograniczał się nigdy do oddawania piłki Leosiowi na 40 metrze, jak dla mnie taki gracz jest niezbędny. Co myślicie ? Jakaś alternatywa dla Neya ? Bo ja takiej nie dostrzegam. Z cały szacunkiem dla Sancho i innych wonderkidow, mogą być opcja podobna do Ousmana