Zioolek10
Dołączył/a: styczeń 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy undera nic nie pobije, ten mrok
1
@IronSanHybrid ajajaj widziałeś ten zwód Wrońskiego? Gość niemożliwy
0
@koksik2700 chyba nie zrozumiałeś przekazu ????
0
@koksik2700 tu chyba bardziej chodzi o kontrast dobra ze złem.
1
@IronSanHybrid Wiktor Krum Mvp
1
@VenoM Filip Marchwinski, Kuba Moder
0
@CzescCzolem kocur! Właśnie skończyłem. Polecam mocno
2
@Filip_10 u mnie podobnie
1
@Hiacynk zwykła cola cherry dla mnie coś pięknego
0
@Messibestplayerintheworld buahahah
0
@justfootball miałem to na maturce. „Ja Ibra” I „Harry Potter” I jazda :D
1
@T_TG hahagahahahahahah
0
@Chwytliwy zdałes już to prawko mordo ?????
0
Jak wczoraj Sergi Roberto w fifke ?
0
@Riguelme mordo Sam Ney i Lautaro moim zdaniem niewykonalne.
0
@Riguelme fifa wjechała za mocno
0
Czym pograć w Fotball Managera? ????
0
@FDJ czyli wyrzućmy Rakitica za przyjaźń z Luka
0
@RosjaninBut tez śmiechłem
0
Chciałbym zeby rakieta odpalił i zamknął japy visca dziecia
0
@Bykunn zajarzylem doskonale. ???? tez miałem okazje jechać z Polski do Barcelony autokarem. Dokładnie nie pamietam w ile pękła cała trasa
2
@Bykunn i jak się czułeś po tak długiej podróży? Długo jechaliście ?
37
Ile fabryka dała Martin zapie*ala :D
0
Cristian Tello Ajajaj
3
@czesctuam kocha się go imbelcylu za całokształt
3
@thebaanqn akurat Collado zasługuje na szanse, zwłaszcza przy takiej miernocie
0
@Messibestplayerintheworld i dalej jest jak było ;)
0
@BaRcA!FaN druga młodość ? Przecież oni wtedy byli bardzo młodzi xd nie rozumiem tego sformułowania
0
@Matix90 hahahah, piękny komentarz. To teraz wyobraź sobie,ze wczoraj zabrakło Geriego i pomysl o wyniku
0
@afe5834 ja tam nie widziałem zbytnio pomysłu, pojedyncze akcje ok byly. Ogolnie nie oceniałbym tego spotkania jako jakiś mega dobry mecz