0

@Chwytliwy undera nic nie pobije, ten mrok

1

@IronSanHybrid ajajaj widziałeś ten zwód Wrońskiego? Gość niemożliwy

0

@koksik2700 chyba nie zrozumiałeś przekazu ????

0

@koksik2700 tu chyba bardziej chodzi o kontrast dobra ze złem.

1

@IronSanHybrid Wiktor Krum Mvp

1

@VenoM Filip Marchwinski, Kuba Moder

0

@CzescCzolem kocur! Właśnie skończyłem. Polecam mocno

2

@Filip_10 u mnie podobnie

1

@Hiacynk zwykła cola cherry dla mnie coś pięknego

0

0

@justfootball miałem to na maturce. „Ja Ibra” I „Harry Potter” I jazda :D

1

@T_TG hahagahahahahahah

0

@Chwytliwy zdałes już to prawko mordo ?????

0

Jak wczoraj Sergi Roberto w fifke ?

0

@Riguelme mordo Sam Ney i Lautaro moim zdaniem niewykonalne.

0

@Riguelme fifa wjechała za mocno

0

Czym pograć w Fotball Managera? ????

0

@FDJ czyli wyrzućmy Rakitica za przyjaźń z Luka

0

@RosjaninBut tez śmiechłem

0

Chciałbym zeby rakieta odpalił i zamknął japy visca dziecia

0

@Bykunn zajarzylem doskonale. ???? tez miałem okazje jechać z Polski do Barcelony autokarem. Dokładnie nie pamietam w ile pękła cała trasa

2

@Bykunn i jak się czułeś po tak długiej podróży? Długo jechaliście ?

37

Ile fabryka dała Martin zapie*ala :D

0

Cristian Tello Ajajaj

3

@czesctuam kocha się go imbelcylu za całokształt

3

@thebaanqn akurat Collado zasługuje na szanse, zwłaszcza przy takiej miernocie

0

@Messibestplayerintheworld i dalej jest jak było ;)

0

@BaRcA!FaN druga młodość ? Przecież oni wtedy byli bardzo młodzi xd nie rozumiem tego sformułowania

0

@Matix90 hahahah, piękny komentarz. To teraz wyobraź sobie,ze wczoraj zabrakło Geriego i pomysl o wyniku

0

@afe5834 ja tam nie widziałem zbytnio pomysłu, pojedyncze akcje ok byly. Ogolnie nie oceniałbym tego spotkania jako jakiś mega dobry mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?