0

TOP 5 najsilniejszych zespołów na ten moment według Was?

4

@MichalZZZ Iga Wyrwał

5

@kerouac Do mnie kiedyś dzwoniła mamuśka jak wchodziłem na fcbarca.com i co teraz?

1

@Hushovt Dobra robota, ale mam jedno ale :( Zapomniałeś mnie oznaczyć

12

@stone80 I drużyna, która np. wygrała pierwszy mecz 6:0, a dwa kolejne przegrała 1:0 byłaby wyżej niż ekipa, która każdy mecz wygrała 1:0? XD Pomyśl trochę

16

@MichalZZZ Selena Gomez

1

@Statistics Potwór i maszyna jednocześnie. Najlepszy zawodnik w historii futbolu, a użytkownik @Statistics to najlepsza i najbardziej obiektywna osoba na tym forum.

16

@msmsms Czemu marnowanie czasu? Jeśli ktoś lubi grać w gry to niech sobie gra, ale z umiarem, bo całe wakacje, dzień w dzień przez większość czasu, jest bez sensu. Jeden woli pograć sobie na kompie, drugi pojechać nad jeziorko, a trzeci nawalić się jak szpadel.

2

Z jednej strony szkoda, że nigdy nie zobaczymy jak Messi zakłada dziurki w PL i nie objeżdża włoskich obrońców w Serie A, ale z drugiej ciesze się, że prawdopodobnie całą karierę spędzi w LL w Barcelonie.

0

@Bamboleo U mnie oddali nam ten dzień 12 czerwca, więc fajnie połączyło się z Bożym Ciałem i był 4-dniowy weekend

2

@Tollusiek No w tym sezonie miał największe szanse :) Ronaldo gra kupę i nawet ślepe France Football to widzi, a Messi najprawdopodobniej w tym sezonie nie zgarnie żadnego drużynowego trofeum. Robert z LM i Złotym Butem miałby bardzo duże szanse.

5

Ale France Football boli wielki Robert

3

0

Szkoda mi Roberta. Gdyby Bayern wygrał LM to myślę, że miałby spore szanse na zwycięstwo.

1

@BarcaInfo Taki piłkarz to skarb

3

@Chwytliwy W czasach świetności United duża liczba moich kumpli mocno im kibicowała i jakoś wrogo mnie do tego klubu nastawili swoim buractwem i pewnością siebie.

1

@Chwytliwy Oby dali, bo nie przepadam za nimi

0

@LeoFan10 Stary, no nie wiem ... Na google nic nie mogłem na ten temat znaleźć

6

@DonMatteo901 Real też nie przegrał, a są słabi

0

Morze czy góry? Gdzie wolicie spędzać czas w Polsce?

1

@Mario96w Świetne pewniaczki po świetnych kursach XD

1

@koziar A ja uważam, że nawet jakby jakimś cudem Barcelona wygrała LM to i tak Bartomeu i zarząd nie będą już za rok w klubie. Zbyt dużo błędów popełnili, których nie da się ukryć jedną wygraną w LM.

0

@Lola120 Nie ma większych problemów niż Real, Legia, Juve i Liverpool mistrzem.

2

@Lola120 Ty to masz ciężko w życiu jak te wszystkie kluby zostają mistrzami :( Dobrze, że jeszcze Benfica nie została mistrzem, bo ja wtedy też bym miał depresję i musiałbym dzwonić na niebieską linię

1

@Sysia11 Piłkarze nie starają się, bo zarząd jest zły?

0

@Sysia11 Najbardziej prawdopodobne jest to, że zostanie w Barcelonie. Leo to rodzinny mężczyzna, który ceni sobie życie w Barcelonie. Nie zna nawet angielskiego, więc jedyny możliwy kierunek to Argentyna, ale na to pewnie poczekamy jeszcze z kilka lat (o ile nie zakończy tutaj kariery)

1

@AlexDark00 Po odejściu Neymara co roku taka gadka jest. Nowe transfery, nowi trenerzy, nauczeni poprzednimi porażkami mamy znowu wygrywać tryplet, a tu niestety z roku na rok gra coraz mniej atrakcyjna, a wyniki coraz gorsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?