Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MichalZZZ Wiadomo, że Margot Robbie wygra, więc oddam na inną Panią żeby miała drugie miejsce :)
Miranda Cosgrove, ma coś w sobie
https://kingged.com/wp-content/uploads/2019/10/Miranda-Cosgrove-net-worth.jpg
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BZTdhMmJjNDktMzU1Yi00Mjk1LTk1MTYtNDZlOTkwNjY3NTNiXkEyXkFqcGdeQXVyMjc2NjA1Mw@@._V1_.jpg
https://celebmafia.com/wp-content/uploads/2020/03/miranda-cosgrove-social-media-03-30-2020-2.jpg
5
@MichalZZZ Może jestem jakiś dziwny, ale mi się Scarlett Johansson tak średnio podoba, mocno przeciętna uroda.
Ze swojej strony chciałbym oddać głos na Jessice Chastain
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMTU1MDM5NjczOF5BMl5BanBnXkFtZTcwOTY2MDE4OA@@._V1_UY1200_CR89,0,630,1200_AL_.jpg
https://www.gala.pl/media/cache/default_view/uploads/media/default/0001/81/741f895a10c4b48c48410f3384ea8dd335f244c5.jpeg
https://i.insider.com/58385c0ee02ba7e5008b6371?width=1100&format=jpeg&auto=webp
0
TOP 5 najsilniejszych zespołów na ten moment według Was?
4
@MichalZZZ Iga Wyrwał
5
@kerouac Do mnie kiedyś dzwoniła mamuśka jak wchodziłem na fcbarca.com i co teraz?
1
@Hushovt Dobra robota, ale mam jedno ale :( Zapomniałeś mnie oznaczyć
12
@stone80 I drużyna, która np. wygrała pierwszy mecz 6:0, a dwa kolejne przegrała 1:0 byłaby wyżej niż ekipa, która każdy mecz wygrała 1:0? XD Pomyśl trochę
5
@MichalZZZ Olivia Holt
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/ff/Olivia_Holt_2016.jpg
https://cdn.shortpixel.ai/client/to_webp,q_lossy,ret_img,w_600,h_400/https://youngstars.pl/wp-content/uploads/2018/08/olivia-holt-600x400.png
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcSHApiWULEGwL1vgw4W7IOhGXQ4XbcAbakTsw&usqp=CAU
16
@MichalZZZ Selena Gomez
1
@Statistics Potwór i maszyna jednocześnie. Najlepszy zawodnik w historii futbolu, a użytkownik @Statistics to najlepsza i najbardziej obiektywna osoba na tym forum.
16
@msmsms Czemu marnowanie czasu? Jeśli ktoś lubi grać w gry to niech sobie gra, ale z umiarem, bo całe wakacje, dzień w dzień przez większość czasu, jest bez sensu. Jeden woli pograć sobie na kompie, drugi pojechać nad jeziorko, a trzeci nawalić się jak szpadel.
2
Z jednej strony szkoda, że nigdy nie zobaczymy jak Messi zakłada dziurki w PL i nie objeżdża włoskich obrońców w Serie A, ale z drugiej ciesze się, że prawdopodobnie całą karierę spędzi w LL w Barcelonie.
0
@Bamboleo U mnie oddali nam ten dzień 12 czerwca, więc fajnie połączyło się z Bożym Ciałem i był 4-dniowy weekend
2
@Tollusiek No w tym sezonie miał największe szanse :) Ronaldo gra kupę i nawet ślepe France Football to widzi, a Messi najprawdopodobniej w tym sezonie nie zgarnie żadnego drużynowego trofeum. Robert z LM i Złotym Butem miałby bardzo duże szanse.
5
Ale France Football boli wielki Robert
3
@sendesara XD
0
Szkoda mi Roberta. Gdyby Bayern wygrał LM to myślę, że miałby spore szanse na zwycięstwo.
1
@BarcaInfo Taki piłkarz to skarb
3
@Chwytliwy W czasach świetności United duża liczba moich kumpli mocno im kibicowała i jakoś wrogo mnie do tego klubu nastawili swoim buractwem i pewnością siebie.
1
@Chwytliwy Oby dali, bo nie przepadam za nimi
0
@LeoFan10 Stary, no nie wiem ... Na google nic nie mogłem na ten temat znaleźć
6
@DonMatteo901 Real też nie przegrał, a są słabi
0
Morze czy góry? Gdzie wolicie spędzać czas w Polsce?
1
@Mario96w Świetne pewniaczki po świetnych kursach XD
1
@koziar A ja uważam, że nawet jakby jakimś cudem Barcelona wygrała LM to i tak Bartomeu i zarząd nie będą już za rok w klubie. Zbyt dużo błędów popełnili, których nie da się ukryć jedną wygraną w LM.
0
@Lola120 Nie ma większych problemów niż Real, Legia, Juve i Liverpool mistrzem.
2
@Lola120 Ty to masz ciężko w życiu jak te wszystkie kluby zostają mistrzami :( Dobrze, że jeszcze Benfica nie została mistrzem, bo ja wtedy też bym miał depresję i musiałbym dzwonić na niebieską linię
1
@Sysia11 Piłkarze nie starają się, bo zarząd jest zły?
0
@Sysia11 Najbardziej prawdopodobne jest to, że zostanie w Barcelonie. Leo to rodzinny mężczyzna, który ceni sobie życie w Barcelonie. Nie zna nawet angielskiego, więc jedyny możliwy kierunek to Argentyna, ale na to pewnie poczekamy jeszcze z kilka lat (o ile nie zakończy tutaj kariery)
1
@AlexDark00 Po odejściu Neymara co roku taka gadka jest. Nowe transfery, nowi trenerzy, nauczeni poprzednimi porażkami mamy znowu wygrywać tryplet, a tu niestety z roku na rok gra coraz mniej atrakcyjna, a wyniki coraz gorsze.