ZybekVeB
Dołączył/a: grudzień 2010
Gdańsk
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wrrr - nie tu się zamieściło
0
1) Mówisz że nie osądzasz, ale od razu wiesz, że oszukał.
2) "2 fakt to to ze wplacil. 3 fakt to taki ze kto nie winny wplaca takie pieniadze nawet jesli kogos stac!!?" - sam ostatnio stosowałem tą metodę, bo miejscowy US nie mógł się doliczyć wskutek swojego błędu czy powinienem mieć nadpłatę czy sam dopłacić. Wpłaciłem większą kwotę niż przewidywana -> po wyjaśnieniu sprawy dostałem to z powrotem razem ze zwrotem podatku. I jakoś nie jestem ani oszustem ani krętaczem (raczej)
3) Co to kuźwa jest "winność"?
4) Sądząc po stylu pisanych wypowiedzi to jedyne co mogłeś uzupełniać to chyba 2 strona etykiety z Kubusia, bo wątpię żeby rodzice pozwalali Ci się bawić zeznaniami podatkowymi. Sytuacja wyglądałaby na prawdę tragicznie gdybyś poważnie miał te 20 lat+
0
Taki suchar, że aż się najadłem..
0
Osobiście bardziej optowałbym za transferem z prawem odkupu - wypożyczenie ma to do siebie, że wypożyczający ma świadomość, że to i tak nie ich piłkarz - zatem przy potencjalnym podziale minut na zawodników, wcale nie jest powiedziane że Bartra grałby w pierwszym składzie drużyny X. Transfer jest o wiele lepszą metodą - można to zobaczyć chociażby po ruchach Realu. Podejście klubu X do zawodnika jest wtedy inne. Najlepszym wyjściem dla Marca byłaby raczej Anglia - tam obrońcy mają sporo pracy, więc ograłby się na najwyższym poziomie.
0
http://media4footballstadium.blogspot.com/2013/05/ch-10.html
Lepsza jakość transmisji. BTW props za oglądanie dobrych meczy - pomimo że to Real, to fajnie się ogląda emerytowane gwiazdy.
0
Akurat u Luiza podobają mi się te wyjścia do ofensywy, bo muszę się zgodzić z Tobą, że w defensywie często ma problemy. Jakkolwiek o jedno aż muszę zapytać - kogo my niby mamy do strzałów z dystansu?
0
No dlatego aż zapytałem, bo w sumie w ciągu tych 30 minut, które mogłem obejrzeć, niezłe wrażenie zrobił.
0
Fabs wszedł około 70 minuty, Song był na boisku już wcześniej. Asysta - świetna
0
http://tvgolazo.blogspot.com/p/tv-golazo-1.html
Jakby ktoś nie znalazł wcześniej. Sam żałuję, że dopiero od 2 połowy mi się o meczu przypomniał. Swoją drogą ktoś wie, kto gra na prawej obronie, a kogo komentator nazywa "Patrick"?
0
Co do akapitu z Mourinho i Realem - * nie jest obiektem śmiechu
piszę jedno, a myślę o czymś innym ;)
0
Choroba Tito - zgodzę się całkowicie.
Mourinho - zajeździł Real, nie zdobył tego co miał zdobyć(Decima), ale Real rozpatruje się teraz jako jednego z faworytów do zwycięstwa w finale, a nie podmiotem śmiechu po 1/8. Na minus na pewno wyszłyby afery.
Co do Valdesa - może to jest najlepszy bramkarz dla Barcelony, ale nie można przesadzać.
Co do zarządu i transferów i "nie zarząd powinien kupować gracza, ale ci, którzy znają się na futbolu”. Podam 3 przykłady:
1) Keirrison (14 mln)
2) Chygrynskiy (25 mln)
3) Ibracadabra (45 mln + Eto'o)
Tak wygląda top3 transferów przeprowadzonych przez tych którzy znają się na futbolu - Laportę i Txikiego. Podsumować to możemy szybko - przeszło 100 mln euro wyrzucone w błoto. Frankowi zostawiono wolną rękę - transfery były w porządku. Guardioli zostawiono wolną rękę - 100 baniek w plecy. A chciałbym przypomnieć że Barca nie ma szejka-właściciela, który na takie straty może sobie pozwolić. Poza tym okienko transferowe się jeszcze na dobre nie zaczęło, a wątpię że skończy się wyłącznie na transferze Neymara, więc póki co nie ma po co tego transferu komentować w takim kształcie.
0
Osobiście mnie cieszy, że w końcu ustabilizował formę. Z drugiej strony szkoda, że tak późno i w meczach, gdzie jak zauważył Koksik, nie było już większej presji. Właśnie w tym można było upatrywać słabą formę Alexisa w tym sezonie - zbyt duża presja, po pierwszym całkiem niezłym w sumie sezonie. Mam nadzieję, że w następnym będzie miał więcej wiary w siebie, bo potencjał ma na prawdę wielki. Wszystko tkwi w głowie.
0
O wiele łatwiej byłoby wprowadzić okres oczekiwania - 24h od rejestracji po której można pisać komentarze. Chociaż rozsądniej byłoby banować tych idiotów od Farny i Siwiec po ip - i to na stałe.
0
"Pychar narodów Afryki to jak stwierdził mój tata : obraza dla piłki nożnej"
Nie żebym miał jechać po rodzinie, czy coś w tym stylu, ale na usta ciśnie się znane "niedaleko spada jabłko od jabłoni". Takich głupot jakie tutaj wygadujesz to na tej stronie jeszcze nie było, no może poza urywkami kilku wywiadów z Mou.
Proponowałbym najpierw trochę się zastanowić na przyszłość zanim wciśniesz "Opublikuj komentarz" - bo dzisiaj przeszedłeś samego siebie. Gratulacje! Tata będzie dumny.
0
Gallaret - no niestety nasi zawodnicy tych przydomków nie zdobyli bezpodstawnie. Do dzisiaj mam gdzieś gifa z tą symulką Busiego, a pomimo że takie zachowania rażą mnie okrutnie - zawsze gdy patrzę na minę Sergio przez te palce to mi się humor poprawia. Wielu zawodników w wielu klubach nurkuje, ale odkąd Barca jest na topie, to właśnie na takie zagrania dużo osób zwraca uwagę.
0
Gallaret - znajdź kibiców innych klubów, którzy lubią kibiców Barcelony :D
Fakt jest taki, że właśnie to takie idiotyczne teksty jak "Cwelsi", "Sreal", które tu czasami można zobaczyć też mają na to wpływ. Zgodnie z zasadą "jak cię widzą tak cię piszą" - statystyczny kibic Barcelony uważany jest za buca. Dlatego nie dziwię się że są niektórzy napominają innych o szacunek w stosunku do innych klubów. Bo jeśli chcemy być szanowani, to powinniśmy się zająć najpierw własnym podwórkiem, a dopiero później domagać się szacunku od innych.
0
Coś czuję, że narażę się wielu osobom teraz.
Ogólnie rzecz biorac:
1) wewnętrzne spory w Realu nikogo tutaj nie powinny interesować
2) sam nie wierzę, że to piszę ale Mou ma rację, a przynajmniej w tym że Andres nie musiał komentować sytuacji w szatni madryckiej drużyny - akurat sami mamy ważniejsze zmartwienia niż to, że Iker, pomimo tego że jest już legendą Realu w tym sezonie grał średnio i został zastąpiony kiedy nadarzyła się okazja. A jako że, Alves broni świetnie to Casillas grzeje ławkę.
3) To czy Iker jest przyjacielem Andresa, kapitanem reprezentacji nie daje nikomu prawa do krytykowania wyborów trenera w innym klubie. Szkoda że naszym trenerom w tym sezonie zabrakło jaj, żeby grających słabo zawodników odstawić na jakiś czas na ławkę. Trzeba sobie zdać sprawę z tego, że w klubie rządzi trener i tego się trzeba trzymać.
4) Mou mógł w sumie poprzestać już na kilku słowach i nie wypominać nam tego półfinału no ale cóż - to cały on.
0
fcbarcelona12 - rozumiem, że liczba w nicku to chyba wiek. Rozumiem, że zostawiłbyś Ville, który po kontuzji nie może wrócić do dyspozycji jaką prezentował wcześniej, a wywaliłbyś Alexisa po jednym słabszym sezonie?
W takim razie Pedro powinien szukać sobie nowego klubu już w tamtym sezonie, bo pomimo iż jest wychowankiem [co jak ktoś słusznie zauważył, polityka wychowanków staje się naszą zmorą] - bo spójrzmy prawdzie w oczy - to nie jest ten Pedro sprzed 2 lat, który robił sporo wiatru na skrzydle, walczył o każdą piłkę i był mega efektywny w tym co grał.
Alexisa osobiście bym zostawił chociaż na jeszcze sezon - bo widać po jego grze, że chce udowodnić, że w najlepszej drużynie na świecie, nie znalazł się przez przypadek i zasługuje na to żeby tu grać. Może sezon w jego wykonaniu jest stracony, ale trochę rehabilituje go końcówka, w której gra przynajmniej poprawnie i w formacji ofensywnej jest jedną z jaśniejszych postaci. Na jego korzyść świadczy sam fakt, że dobrze odnajdują się z Messim na boisku.
Co do dwójki Tello/Cuenca:
Cristiana stanowczo zostawiłbym w drużynie - nawet jako zmiennik wnosi sporo ożywienia w atakach. Cuenca sam słusznie zauważył, że rok wypożyczenia w Ajaxie dłużej dobrze mu się przysłuży i właśnie po tym wypożyczeniu będzie można myśleć o jego przyszłości.
Jeśli osobiście miałbym kogoś sprzedawać to dwójkę Villa i Pedro.
0
sqr3byq - akurat dzisiaj to właśnie on był najlepszym zawodnikiem Barcy na boisku - nawet pomimo samobója, a to świadczy o złej grze całej naszej drużyny ;/
0
stifler111 - nie obraź się, ale chyba jeszcze nigdy nie pracowałeś jak mniemam? Bo po takim tekście w jakimkolwiek miejscu pracy ludzie mieliby kupę śmiechu, więc te uniesienie trochę niepotrzebne.
Co do Dongou, to jeśli chodzi o nastawienie i chęć do poprawiania swojej gry -> to się właśnie liczy grając w rezerwach i chyba prędzej jego zobaczę szybciej w 1 składzie niż Delo [ i tu się zgodzę ze stiflerem111], tym bardziej że talentu mu nie brakuje. Jakkolwiek wolałbym go też częściej oglądać grającego w Segunda, bo przez większą część tego sezonu robi za zmiennika.
0
sorry za multi, ale właśnie co do samego Messiego - on jest teraz tak głodny gry, jak nigdy w ostatnich 2 latach - zatem spodziewam się, że może dzisiaj szalę zwycięstwa przechylić na naszą stronę.
0
barcapff - co do
"Piotr Barca ma tylko Messiego lub czasem Xaviego I Inieste..
A Bayern dużo więcej.."
Co takiego ma Bayern?
Ma na prawdę dobry skład zawodników, którzy umieją ze sobą grać, ale...
nie mają piłkarza, którego mógłbyś nazwać wybitnym - cały skład utrzymuje zbliżony dobry poziom, ale nie ma żadnego, który wybijałby się na tle reszty. Dlatego mówienie o Bayernie że ma dużo więcej jest chyba jedynie infantylnym wtrąceniem.
Barca co prawda ma wskutek kontuzji pewne braki w obronie, jakkolwiek ma zawodników, którzy są w stanie sami wygrać ten mecz - dlatego osobiście jestem optymistą przed tą potyczką i wierzę w dobry rezultat, jakkolwiek życiowy pragmatyzm sprawia że remis 1:1, lub 2:2 wziąłbym w ciemno.
0
A co do samej wypowiedzi - to jestem zdumiony, bo Alexis jak już się wypowiadał, to zawsze biła z tego skromność, dlatego chętnie zobaczyłbym źródło tej wiadomości, bo aż wierzyć mi się w to nie chce.
0
Shadow_Man - gdyby strzelił zwycięską bramkę w finale CL to raczej każdy kibic by mu wybaczył słaby sezon - chociaż kilku malkontentów na pewno by się znalazło.
0
adibarca19 - jakie zawsze? Nie wiem czy nie pamiętasz może o tym, że za Gasparta wydano setki milionów na transfery, które nic większego nie przyniosły jeśli chodzi o trofea. To że w ostatnich latach nie wydajemy już tyle co kiedyś i że gra duża część wychowanków, nie oznacza że zawsze tak było.
0
KatalończykPL - lista dostępna będzie na stronie fify - zazwyczaj kilka dni po gali ;)
0
Gaspar - props za wytłumaczenie niektórym jak to działa.
Oczywiście jest tak, że to FIFA wybiera Messiego i dwóch innych zawodników - przydzielają im jakieś śmieszne %, żeby było że to głosowanie i jest ok* - to jest chyba tok myślenia większości osób, które zamieszczały komentarze na rm.pl.
* - to jest na szczęście ironia. Idioci nie zrozumieją i dalej będą głosić swoje wyssane z pewnej części ciała teorie spiskowe.
0
[Błąd] Po tej bramce momentalnie barcelonistom zrobiło się łatwiej, a Pericos: trudniej.
Chłopaki, ja wiem, że w głowach jutrzejszy mecz, ale poprawnie na Rojiblancos, bo wali po oczach trochę ;)
0
fcbarceloniarz2000 - może Cię to zdziwić ale Mou przed całym szumem ze "Special One" w wywiadach zawsze ciepło wspominał Barcelonę. Nie chcę spekulować, wchodzić w jego psychikę itepe, ale załóż sytuację...
Jesteś trenerem z sukcesami (puchary UEFA i LM) => klub, w którym kiedyś dość długo pracowałeś, o którym ciepło się wypowiadasz itepe poszukuje trenera => 0 kontaktu. Jako barcelonismo, bo za takiego można wtedy uznawać Mou - mógłbyś poczuć się trochę dotknięty. Klub bowiem przekazano praktycznie żółtodziobowi (jakkolwiek z pozytywnym rezultatem).
Tym bardziej, że w późniejszym wywiadach działacze klubu twierdzą, że nawet nie rozważali poważnie tej kandydatury. Ja osobiście mógłbym poczuć się trochę zrażony, że uważa się mnie za kogoś gorszego, pomimo poświęcenia na rzecz klubu kilku lat.
Koniec spekulacji.
Mou zawsze docenię jako świetnego trenera, jako "byłego barcelonismo", ale wiele jego zachowań mnie w obecnych czasach za bardzo zraża. Tym bardziej, że widzimy jego image przedstawiany głównie przez media (przy czym sam Mourinho daje wielokrotnie im pożywkę). Jakkolwiek nawet jeśli tą koszulkę założy na pokaz, nawet jeśli jest to jakaś zagrywka marketingowa to jest to także jakiś gest wsparcia, za co także należy rywali doceniać.
0
Bosman, o mnie martwić się nie musisz ;)
W swoim poście podałem tylko link - równie dobrze mógłby być to sprytnie ukryty refer do jakiejś gry. Sam link biorąc pod uwagę konsekwencje prawne - nie może być uznawany jako rozpowszechnianie danych osobowych bez zgody właściciela. Ale dzięki za troskę ;)