ZybekVeB
Dołączył/a: grudzień 2010
Gdańsk
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żbik - każdy kibic w takiej sytuacji stoi ponad barwy klubu, bo przede wszystkim każdy jest człowiekiem. A czarne owce znajdą się zawsze, po każdej stronie jakiejkolwiek rywalizacji. Szkoda tylko, że zawsze jednoczymy się w takich smutnych okolicznościach.
Btw, jeśli ktoś ma konto na realmadrid.pl - przekażcie w moim imieniu wielkie propsy dla Trueman - link do tego profilu podsyłałem mu wcześniej mailem, jakkolwiek nie doszedł ;)
0
Bosman -
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002577987263
to ten oto jegomość - po adresie mailowym wszystko jest łatwe do sprawdzenia. Niestety większość cwaniaczków myśli, że w necie są anonimowi, a tak wcale nie jest.
Co do Tito - pomimo, że na początku wielu w niego wątpiło pokazał, że jest dobrym trenerem. Dzisiaj pomimo choroby każdy powinien wierzyć w niego i w to, że uda mu się ją pokonać. Czego z całego serca mu życzę.
0
Nie rozumiem po kiego grzyba się spinacie przez to co wypisuje Scorpion222 - może po prostu inspiruje się za bardzo twórczością Klitschko w swoich komentach.
Co do komentarzy dotyczących Villi - imo to jest świetny piłkarz, jako typowa 9, jakkolwiek każdy domorosły kibic piłki nożnej wie, że Barcelona nie gra typową dziewiątką, z czym wiąże się przesuwanie Davida na skrzydło, tak jak to miało miejsce wcześniej z Henrym. Efektywność Villi na skrzydle jest mniejsza, wiek już też nie będzie mu pozwalał na szalone rajdy, więc co do tego, że czas Villi się powoli kończy - z bólem serca się zgadzam. Barca istniała wcześniej bez Villi, będzie funkcjonować dalej i nie ma temu co zaprzeczać.
Co do oglądania innych meczy - założenie jest takie, że Tito ich nie ogląda póki nie jest to potrzebne. Dla mnie spoko dopóki przynosi to rezultaty w postaci kolejnych punktów. Nie ma co zmuszać innych ludzi do dodatkowej pracy, póki wszystko działa jak należy.
0
zinedinezidane
Na wielu stronach poświęconych innym klubom też da się znaleźć podobne artykuły - czy to rm.pl, czy manusite.pl. Nie wiem także, czy nie przesadą jest pisanie o rozdmuchiwaniu czegokolwiek przez media, skoro artykuł znajduje się na stronie dla kibiców/fanów Barcy i wychodzi raczej poza pojęcie "mediów". Na wp, onecie czy innej witrynie tego artykułu nie znajdziesz.
EOT
Mnie osobiście cieszą takie inicjatywy - widać, że Barca potrafi uszczęśliwiać ludzi nie tylko tym co prezentuje na boisku, ale także poza nim.
0
Ktoś jeszcze zwraca uwage na to co pisze tutaj Klitschko? Wyniki hiszpańskich zespolow w rozgrywkach europejskich mowia same za siebie. Można oczywiscie mowic ze na wyspach liga jest bardziej konkurencyjna, ale na pewno nie że jest lepsza.
0
TheDejka -
http://www.fcbarca.com/38864-audi-sponsorem-barcelony-do-2014-roku.html
podkreślę, żeby nie trzeba było się wczytywać:
"Oprócz korzystnych warunków ekonominczych, które gwarantuja współpraca z Audi, piłkarze pierwszego zespołu nadal mogą liczyć na dowolnie wybrane, nowe samochody niemieckiego koncernu."
Poza tym pierwszy raz słyszę o podziale na auta sportowe i "supersportowe", który to miałby wpłynąć na kształt umowy sponsorskiej. Dostępne do wyboru są wszystkie auta - od A przez Q po R, jakkolwiek traktując ów podarek jako samochód służbowy, bo stricte nim jest - nie zwracasz uwagę na osiągi silnika w takim stopniu co na bezpieczeństwo i na komfort.
0
David...Villa...7
Auto każdy z zawodników wybiera sobie sam. Audi stosuje taką samą politykę wobec wszystkich klubów z którymi posiada umowę sponsorską - dostajesz jaki tylko chcesz wóz - na rok - pokazujesz się w nim, podjeżdżasz na treningi i tym podobne. Z punktu widzenia marketingu to jedna z najlepszych reklam, bo zazwyczaj jeśli piłkarze jeżdżą Q7, no to przecież musi być bezpieczne. Czyli dobry efekt tanim kosztem. Co do wyborów to wiadomo jak to wygląda - każdy z zawodników Barcy mógł sobie wziąć R8 w gt, ale po co? Przecież mówi się, że samochód jest przedłużeniem.... i tak dalej ;)
0
Agunia91 - skan biletu Barcelony to każdy głupi znajdzie w 5 sekund na googlach. Tito już za kadencji Guardioli zajmował się taktyką na mecze, więc jeśli wątpisz w jego umiejętności, to nie wiem co innego można Ci powiedzieć. Taka Siwiec, która wybiła się na Euro też na pewno bilety miała, co nie świadczy o tym, że wie cokolwiek o piłce nożnej.
0
Jeśli chodzi o sam styl gry to dużo się nie zmieniło na szczęście. Co mi się podoba teraz w Barcie za rządów Tito?
-wyższy pressing
-częstsze uderzenia z dystansu.
Jedynie co do czego jestem sceptycznie nastawiony to Messi biegający po całym boisku. Ja rozumiem, że to piłkarz, któremu trzeba dać wolną rekę, ale jeśli Messi cofa się do połowy, to z przodu jest wtedy za mało tej typowej siły ognia. Mamy bez wątpienia najlepszych rozgrywających na świecie - Messi dlatego powinien albo trzymać się bardziej obrońców, albo wchodzić ze skrzydła do środka. Widać było i w meczu z Realem i Valencią, że bardziej brakowało go z przodu - jakkolwiek wierzę w to, że Tito znajdzie jakieś rozwiązanie. Trzeba dać mu po prostu czas a trofea same przyjdą.
0
Shit - gdyby Alexis to strzelił -> coś pięknego
0
Co się może podobać widać, że Alexis chyba bardziej wierzy w siebie, bo częściej widać w jego wykonaniu pojedynki 1vs1
0
... a na trybunach przez moment było widać rozbierającą się Natalię Siwiec :D
0
Łukasz - Valdes, Alves, Pique, Bartra, Alba, Busi, Cesc, Xavi, Messi, Pedro i Alexis
0
FCB.4EVER - nie można się nie zgodzić. W tamtym sezonie ta współpraca nie wyglądała może rewelacyjnie, ale ostatnie mecze towarzyskie to świetny prognostyk co do gry w ataku. Alexis chyba bardziej "wyczuwa" Messiego.
0
Kaczmi - Hummels ma kontrakt do czerwca 2017 roku, przy czym teraz jest wyceniany na 20 mln przez transfermarkt.de. Po Euro jego wartość tylko wzrośnie, a biorąc pod uwagę długość kontraktu musielibyśmy zabulić jakieś 30-40 mln za niego spokojnie. W wypadku naszego budżetu na ten rok to może i nie byłby wielki problem, ale zarząd Borussi ma tu na prawdę dużo do powiedzenia(nie wiem w sumie ile ma wpisane w klauzuli odejścia).
0
Nikt nie wspominał o Kolo Toure - co prawda to już nie ten zawodnik co kiedyś, kiedy był obrońcą praktycznie nie do przejścia - ale wciąż jest dobry, a jest na wylocie z City z tego co czytałem w necie. Co do Kompany'ego - nie ma mowy żeby odszedł z City - jest kapitanem zespołu, ma świetne zarobki i perspektywiczny zespół. Hummels - świetny zawodnik, dobry w obronie i dobrze rozgrywa piłkę - ale Borussia go nie wypuści raczej.
Pyrzo - oni i tak nas już nienawidzą :D
0
Sergio Ramos - masz strasznie błędne informacje. O ile ktoś pamięta przed transferem do City, Atletico zaoferowało Aguero Barsie -> jakkolwiek Guardiola zablokował transfer, tak jak to pisał SinMistico. Kwota miała wynieść mniej, niż w przypadku sprzedaży zawodnika do Realu, który musiałby zapłacić pełną klauzulę odejścia zawodnika(o ile mnie pamięć nie myli to było coś koło 50 mln). Guardiola zablokował transfer, Perez chciał się targować, a wtedy City wyłożyło kasę i było po ptakach. Nie wiem zatem skąd Ty masz info o tym Realu -> chyba tylko z opowieści Maradony, który miejsce dla Kuna upatrywał właśnie u Królewskich. Poza tym Kun w białej koszulce w Madrycie? Chłopak na tyle liczył się z fanami Atletico, że wątpię żeby kiedykolwiek do tego doszło.
Co do samej wymiany koszulek, to zastanawia mnie czy Neymar dostał tą wymarzoną koszulkę :D
0
Zioomeek - już po meczu.
SpeedAdriano21 - coś na pewno - chyba na 7:6 z tego co kojarzę.
Przydałoby się więcej takich eventów, bo na prawdę fajnie to wyglądało. Rodzinna atmosfera, dzieciaki strzelały karne Valdesowi, który miał zawiązane oczy i tak dalej.
0
Vuenos-
http://www.tv3.cat/directes
jakość marna, ale coś tam widać
0
Pique pięknie przyaktorzył :D
Dla tych, którzy nie wiedzą gdzie leci
http://www.tv3.cat/directes
0
Świetnie to Pique zrobił - szkoda że nie wpadło :D
0
Sawik - też nie do końca. Czasami trochę głupio traciliśmy punkty na wyjazdach - to fakt. Trzeba jednak przyznać, iż zdobycie 100 punktów to świetne osiągnięcie. Niestety Real w tym sezonie bardziej zasłużył na mistrzostwo (ciężko mi to przechodzi przez klawiaturę), ale naszym kibicowskim obowiązkiem jest wierzyć, że to się zmieni w przyszłym sezonie i mistrzostwo wróci do Katalonii. Pozostaje tylko im pogratulować i tyle.
0
tibijczyk997, 4 minuty temu:
a wezcie sobie te pichichi, najwazniejsza jest liga !
Poszedłbym na zakład o flachę, że rok temu mówiłeś coś innego, gdyby nie fakt, że musiałbyś ją oddać rodzicom ;)
0
MD i wszystko jasne. To tak jakby się czytało Sportfana na o2 - więcej sensacji i pieprzenia o głupotach niż poważne i dobrze zweryfikowane informacje. Przecież ta gazeta zawsze szuka sensacji więc nie ma co się tym przejmować
0
Wojciechwaskiewicz - przecież nie jutro w El Clasico - trochę wyobraźni ;)
Ja osobiście z każdego wyniku będę zadowolony, o ile wygra Barca. Później będzie trzeba liczyć na determinację zarówno drużyny, jak i na to że Real gdzieś zgubi punkty. Trzeba będzie liczyć na to że Baskowie na San Mames pokażą klasę i zawalczą o jak najwyższe miejsce w lidze.
0
Llorente - nasz nowy bohater :D
0
abelardo1983 - http://calciolink.ucoz.es/14.html marna jakość ale to jedyne co znalazłem. A szkoda bo nieźle grają ;)
0
c.d.
"Bo my jesteśmy najlepsi - mamy 100 Mistrzostw Hiszpanii i 69 Pucharów Ligi Mistrzów" - nie chcę ciągnąć po nickach, ale co teraz kogo obchodzą puchary:
1) zdobyte 100 lat temu
2) zdobyte w rozgrywkach gdzie można było dostać się po opłaceniu pewnej sumy pesos - tutaj dla szczekaczy małe przypomnienie - że w początkowych latach do Pucharu Europy przy zapisie trzeba było wpłacić pewną kwotę wpisowego ;) A wiadomo że tych bogatszych zawsze stać na więcej ;)
3) Pójdźmy na pewien konsensus - Real jest najbardziej utytułowaną drużyną w historii. A historię tą zostawmy za nami..
Apropo "szczekania" - nie wiem po co wbijać się na jakiekolwiek forum, zarzucać komuś szczekanie i domagać się szacunku na dodatek. Niektórzy mają chyba jakieś specjalne poradniki dla internetowych trolli, bo nie znajduję innego wytłumaczenia.
"Guardiola przyszedł na gotowe po Rijkardzie" - o mój boże, weźcie go. Normalnie jak przeczytałem ten tekst, to miałem minę a'la kot srający na pustyni rodem z kwejka. Nie rozumiem i nie zrozumiem jak można być takim ignorantem, twierdząc że wpojenie całemu zespołowi(który dodatkowo się przebudowało) nowej taktyki to jest przyjście na gotowe. Łaj w szkołach nie wprowadzają logiki jako przedmiotu? Łaj?
"Ja mam szacunek do Barcy ale jak czytam takie bzdury, zreszta na tej stornie czesto jets obraznie Realu, ale nie to wy jestescie przykladem do nasladowania."
Najpierw was szanuję, ale czekam aż dostaniecie po dupie et cetera. Nie wiem gdzie ten szacunek. Nie widzę go.
Może popołudniem znajdę czas, żeby doczytać resztę jakże zacnych komentarzy i odpowiedzieć na cokolwiek. Tymczasem miłego dnia.
Challenger - wielkie propsy za te felietony bo na prawdę dobrze się je czyta ;)
0
0
Skubuś - weź się lepiej za testy gimnazjalne a nie za pisanie na tej stronie - na dobre Ci to wyjdzie.
Gdyby to był pierwszy raz, kiedy jakikolwiek zespół interesuje się wychowankiem z La Masii, to jeszcze mógłbym zrozumieć sens jakiejkolwiek dyskusji. A że to Real się interesuje? To w sumie pochwała dla każdego z wychowanków, że takie kluby zwracają uwagę na naszą szkółkę.
BlauGranaPolaco - na niektórych po prostu szkoda czasu. Poza tym trzeba zapamiętać, żeby nie tłumaczyć czyjejś głupoty dysleksją ;)