0

nie pamietacie juz jak barca potraktowala go po wygranym dwumeczu w lidze mistrzow? teraz sie nie dziwcie, ze tak gada ;p

0

franka tez tak kochaliscie wszyscy, a jak przyszedl gorszy sezon to odrazu do zwolnienia, ludzie nie piszcie takich glupot prosze was. Przyjdzie jeden slabszy sezon, potem drugi i 3/4 bedzie chcialo zeby Pep odszedl ;p

0

Dla mnie ciezko powiedziec kto jest najlepszym bramkarzem na swiecie, bo ogladam tylko mecze hiszpanskiej, angielskiej, czasami wloskiej i niemieckiej ligi. Na moje oko, casillas jest jakies pare poziomow wyzej. Dla mnie uwazanie valdesa za lepszego bramkarza od casillasa to tak samo jak powiedziec, ze marcelo jest lepszy od alvesa;p To tylko moje zdanie ;p ludzie i statystyki nie graja;p

0

Defensywny pomocnik nie jest od tego zeby go bylo widac na boisku;]

0

Jak mozna o kims mowic, jaki jest, wymieniac jego cechy jak tej osoby sie wogole nie zna>

0

Jak to jest prowokacyjna wypowiedz, to jakie byly te ostatnie wypowiedzi Pique ...Mam prosbe do redaktorow, prosze o troche obiektywizmu...

0

Barca jest przeciez w kazdym meczu faworytem, a nie kazdy wygrywa, dlatego to dla mnie troche takie puste slowa xD

0

Juz widze jaka by byla napinka jakby to zrobil ktos z realu xD

0

Robertfrbdg

Fajnie, ze go znasz i ze wiesz jak sie zachowuje na codzien. Pzdr typie. Jezeli przeczytales pare wywiadow z nim i uwazasz, ze go znasz.

rafalx160

Fajunie, ze po jednym moim zdaniu znasz moj system rozumowania..gratuluje

0

milo zostac zbluzganym, ale przeciez nie mozna powiedziec zlego slowa,

0

Dlaczego nie ma newsa o faulu valdesa w lm? Ta stronka jest strasznie nieobiektywna.

0

jezeli eto jest wart 20 mln to messi nie wiecej niz 40 ;p

0

Ta faworyt po nie calej pierwszej kolejce xD Chyba troche zawczesnie na takie typowanie?

0

wesol

Gdyby ktos Twoja rodzine zbluzgal to co Ty bys zrobil?

0

Mam pytanie, bo czegos nie rozumiem. Co Zidane zrobil nie fair play w finale ms w 06? Uderzyl go i bylo zero protestu do sedziego, uderzajac go wiedzial co go czeka... Takze to nie jest fair play. Co wloch musial powiedziec, zeby go tak zdenerowowac? Brak fari play to ma wlasnie barcelona, podam 2 przyklady. Sergio w meczu z intrerem i zachwoanie po przegranym meczu z interem, te zraszacze to byl taki chwyt z podstawowki. Smiejemy sie z realu, ze nie moze przejsc przez 1/8 a my sami nie potrafimy przegrywac...

0

zbiku

wymien mi pare sytuacji w ktorych zidane zachwol sie nie fair play... chociaz jedna, bo nie moge sobie jakos przypomniec

0

dla mnie najlepszy pilkarz swiata, uwielbialem patrzyc na jego gre. Dla mnie to prawdziwy profesor na boisku.

0

Jezeli to byla prowokujaca wypowiedz mou, to co powiecie o zraszacze wlaczone odrzu po przegranym meczu z interem...

0

bramkarz karnego nie broni, tylko pilkarz, zle strzela. kazdy kto gral troche w pilke to przyzna mi racje ;]

0

Szkoda, ze odszedl ibra. Wraz z villa mogli stworzyc atak marzen

0

Socios 16

Zalezy jak rozumiesz pojecie gwiazda, jezeli Ci chodzi o najwyzszy poziom pilkarski to wlasnie tak bylo, ze ci pilkarze byli juz gwiazdami. Deco poprowadzil porto do zwyciestwa w PUEHA i LM, r10 zachwycal swoja gra w lidze francuskiej i w reprezentacji, a co do gry Yaya w monaco w ligue 1 to naprawde bylo cos, on prowadzil ten zespol. Wiem bo interesuje sie liga francuska od czasu gdy gral tam Bąk ;p

0

hahah ze ronaldihnio, deco czy yaya stali sie gwiazdami dopiero w barcelonie? Dzieki za powod do smiechu :)

0

Ja sie tylko pytam po co takie newsu! to przypomina znana poolska gazete Fakt ;p

0

dla mnie mou jest najlepszy na swiecie, ale Pep naprawde powli dorasta do jego poziomu. Mou mogl tylko pomarzyc o takiej slawie w takim wieku jak jest Pep. xD co nie zmienia faktu ze i mou i Pep to naprawde scisla czolowka na swiecie, oczywiscie moim zdaniem xD apeluje tylko jeszcze o szaczunek do klubu z Madrytu, bo naprawde lepiej kibicowac kultulatranie niz, klocic sie jak dzieci :)

0

a kto to zamieszcza? Po co takie prowokacje? Dla mnie real to tak samo wielki klub jak barca, szanuje go tak samo jak barce. W koncu to najwiekszy rywal w lidze, a rywala sie nalezy szacunek i moim zdaniem taki news to tylko zwykla, chamska prowokacja....

0

Yeah messi najlepszty w ping ponga, po cholere taki news, za chwile pewnie pojawi sie news, ze fabregas gra w pesa barcelona...albo co messi je na sniadanie...

0

ale ta strona jest prowkacyjna i antmadrycka. Panowie redaktorzy tym news sie zachwoliscie jak dzieci w piaskownicy...Przypominam, ze jestem kibicem barcy od 2001 roku. Bylem na 1 el clasico osobisice i nie zauwazylem nienawisci kibicow pomiedzy realem, a barca.

0

Widzisz bo ludzie nie znaja calkowice czlowieka a go oceniaja, tak sie nie powinno robic.

0

No bylo naprawde glupie zachowanie...jezeli sa takimi patriotami to niech zaloza reprezentacje kataloni...Graja w barwach hiszpani i wygrywaja, a ciesza sie z flagami kataloni, cos nie halo...

0

Nie mnie to oceniac czy ronaldo ma cos w glowie, bo go nie znam..i daje sobie reke uciac, ze Ty tez :) Widze, ze uwaznie ogadales mecze realu i portugali na tym mundial. Dla mnie najbardziej poszkodowanym na tym mundialu byl wlasnie ronaldo, strasznie go przekopali, a sedziowie nie reagowali w wiekszosci przypadkow. a co do nagrody fair play to mnie najbardziej rosmieszylo, ze dostali to wlasnie hiszpanie, za te symulacje inesty w finale? Co mnie jeszcze bardziej wkurzylo to ciesznie sie po meczu z flaga kataloni. Grasz w barwach hiszpani, a ciesszysz sie w rekach z flaga kataloni? DLa mnie cos nie halo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?