a4tech
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
vares999
Moze byla usmarowana gownem, ale to nie zmienia faktu, ze byl faul. Tak wiem ze del bosqe powinien powolac wszystkich hiszpanow, ktorzy graja w barcelonie, ale widocznie uznal, ze casillas jest lepszy od valdesa, a ma wiedze o pilce ze 150 razy wieksza od nas tu wszystkich. Wiesz co to doswiadczenie w pilce, a szczegolnie u bramkarza?
0
konrad
Polska wolny kraj, wiesz po Tobie by tu tez raczej nikt nie plakal,
0
konrad
heh mi tam rybka czy barca wygrala czy przegrala, bo jestem "kibicem" realu, ale wkurza mnie takie narzekanie na gre, jezeli sie nie ma zielonego pojecia o pilce, a i nie pamieta slabych czasow gry barcy...
0
Widze, ze sie nie dogadamy. Ty wiesz swoje ja wiem swoje. Pozdro
0
Cris
a jak maja grac jak barca gra wolna pozycyjna pilke. Barca gra wolna pilke, dlatego takie duze ma posiadanie pilki, zobacz sobie np jak gra manu czy milan, a jak barca? barca gra jak na treningu w dziadka...Co nie zmiena faktu, ze sa naprawde mocni i maja przede wszystkim charakter.
0
cris
Cytujac ten komentarz udowodniles swoj poziom, jest taki sam jak poziom tego kto napisal ten komentarz, a co do 10 oborncow to co mial robic inter jak barca grala wolna pilke?
0
a wiesz co to doswiadczenie w pilce? szczegolnie u bramkarzy?
0
Widze, ze wiekszosc tutaj nie pamieta barcelony przed davidsa, bo Ci ktorzy by pamietali to by sie cieszyli, a nie narzekali
0
kolejny przyklad, ze nie znasz sie na pilce. Gra na czas? 1-1 na wyjezdzie to super wynik?
0
zerowe pojecie o pilce....Tymi meczami barca pokazala swoja klase, ale widze ze nie masz pojecia o czym mowie
0
i widze, ze sie gowno znacie na pilce. Powiniscie sie cieszyc, ze barca pokazala charakter i w tym meczu i w meczu ze stutgartem. Takimi meczami sie wygrywa lige, a przede wszystkim pokazuje charakter druzyny. Tego charakteru zabraklo realowi w 1 meczu z lyonem.
0
Ile widzieliscie meczow reiny? a co do casillas, Ludzie on jest kapitanem reprezentacji....gra od 9 sezonow na swiatowym poziomie i ma ogromne doswiadczenie, a valdes mimo 2 ostatnich dobrych sezonow, nie dorasta mu do piet, troche obiektywizmu sa jeszcze dobrzi pilkarze na swiecie oprocz tych z barcelony, nawet w realu...
0
Wy myslice, ze barca bedzie tak grala i wszystko wygrywala przez 5 sezonow? Zamiast sie cieszyc to wy szukacie dziury w calym. Nie rozumiem was, duzo bym dal, zeby real byl teraz na miejscu barcy, nie mozna miec wszystkiego, wiec trzeba sie cieszyc tym co sie ma. pozdro ;p
0
Blad ikera? wyrazny faul na nim, co on mial zrobic? jest duzo takich sytuacji w czasie rzutow roznych i sa odgwizywane faule na bramkarzu.
0
Kompleks realu :)
0
a co maja statystyki do zycia? Jezeli wierzysz tak w statystyki to napewno zarobisz fortune na obstawianiu meczy :). Tak klazula wynosi 200 mln, a przejda za 90 ml napewno :)
0
Podobno perez niszczyl "rynek transferowy" nie ziemskimi sumami za transfery, ale gdy Laporta daje takie klauzule to jest wszystko ok, cos nie tak? Kompleks druzyny z madrytu. Ludzie prosze was troche obiektywizmu, jestem ciekaw ile ludzi sie tak podniecalo barcelona przed przyjsciem edgara davidsa?
0
wszystko super, ale gdyby nikt nie odszedl z wielkiej 3 to gedzie bedzie grac?