a4tech
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gosciu to nie jest sad, zeby targowac sie na argumety. Nara
0
niby malo cie wzorst ochodzi, a za chwile podajesz 2 nie wiele wyzszych po zlatanie. Widze, ze nie dasz sie przegadac, Pozdro.
0
Heh, pokaz mi 2 pilkarza ktory przy takim wzroscie ma taka technike jak ibra, dla mnie jest jednym z najlepiej wyszkolonych pilkarzy technicznie. Naprawde widac, ze nie znasz sie na pilce, jak mozna oceniac pilkarza po polowie sezonu? Pobiegaj troche za pilka, a dopiero potem krytykuj
0
Wiesz nie bede z Toba gadal bo widze, ze nie pamietasz tego okresu i szukasz informacji na necie. Chodzi mi tylko o to ze wtedy barca grala ladna, dobra pilke i nic nie zdobywala i nie mow mi ze dla barcy liczy sie styl bo w tamtym okresie nie patrzyliby w jaki sposob graja tylko brali by w ciemno jakis tytul ;p Poprostu nie pamietasz jako "kibic" barcy lat, w ktorych barca mimo dobrej gry nic nie mogla zdobyc, dlatego szukasz dziury w calym ;p
0
akurat i riquelme i overmans grali za van gaala i grali ladna dla oka pilke, poczekajmy zobaczymy jak przyjdzie taki czas, ze barca nie zdobedzie nic przez dluzszy czas to wtedy pogadamy
0
van gaal slaby trener? riquelme, overmans zly pilkarz? Nie doceniacie tego co macie, jakby barca nie wygrala nic przez dluzysz czas to inaczej bedziecie gadac.
0
hahaha tak napewno, a czy barca grala brzydka pilke za czasow gasparta? i wcale nie zwolnili go za dlugi tylko za btrak wynikow. Pozdro
0
w pilce noznej nie ocenia sie stylu ;p
0
Tylko szybkosc, powiedz mi co robi eto w reprezentacji i w interze, juz nie pamietasz jak wszyscy narzekali, ze nie wykorzystuje sytuacji? Druzyna gra dobrze, wygrywa a ty narzekasz, cos nie tak. i zeby nie bylo ja jestem "kibice" reaku lo
0
Inter za czasow ibry gral bardziej dynamiczna pilke ;p Hmmm, to raczej pretensje powiniscie miec do trenera, ze go wystawia jak "nic nie gra", a nie do zawodnika ;p
0
Widzisz, nie trzeba biegac zeby grac efetkynie;p
0
oczy widzialy co braly ;p kazdy wiedzial ze ibra czasami lubi grac chamsko ;p
0
Bardzo duzo? Nie ma chwilowo formy to nie znaczy, ze jest slaby. Moze mi powiesz, ze eto jest lepszy?
0
Sorry barca ma jednego z najlepszych zawodnikow na swiecie i wy jeszcze narzekacie,
0
Bykunn
Gdybys kibicowal 10 lat barcelonie to bys sie cieszyl z jej gry i wynikow, a nie takie rzeczy pisal. Pozdro oceniaj dalej transfery po polowie seoznu :)
0
No w hiszpani ludize na mecze przychodza jak do teatru, ale coz taka ich mentalnosc
0
Glowek_FCB
Napisalem tylko, ze nikt nie wie jak bylo ;]
0
vares999
Bo valdes wie co zrobi piqe ;] Ty to moze valdes byl natchnieniem dla reklamy platkow sniadaniowych, Alfonsinio normalnie
0
ale czy ja powiedzialem jak bylo, Nie, bo nikt nie wie jak bylo dlatego bez sensu jest takie gadanie o czyms co moglo byc,
0
Glowek_FCB
Dla mnie mozesz nawet wierzyc w swieta krowe, ale nie ma pewnosci czy tak bylo, rownie dobrze mogli to wymylec katalonczycy, aby zrobic taka etykiete madrytowi ;p
0
vares999
a w ktorym to bylo sezonie, ze to pamietasz? to ty masz chyba ze 100 lat juz :)
0
Glowek_FCB
a co ma do tego jakis brukowiec? Nie ma pewnosci czy tak bylo bo to bylo bardzo dawno temu, jest bardzo duzo klamstw politycznych to dlaczego to akurat jest prawda? przeciez wszyscy wiedza jaki jest stosunek katalonczykow i baskow do madrytu ;p
0
Glowek_FCB
Hmmm skad ta pewnosc, ze tak bylo? byles w tedy w szatni?
0
arucia
Jezeli real nic nie znaczy, a jest 2 w tabeli, tak samo jak w poprzednim seoznie to co to za wyczyn wygranie tak slabej ligi?
0
To juz chyba o tym zapomniales, widzac co mowisz o realu
0
arucia
Pamietasz barce przed przyjsciem davidsa?
0
vares
doswiadczenie, a nie zgranie.
0
Po to jest mozliwosc komentowania, aby to robic. Za ta storne nie placisz wiec sie nie odzywaj. Admin decyduje czy leci ban czy nie,
0
za co? obrazam kogos? a moze obrazam wasz ulubiony klub?
0
za co? obrazam kogos? a moze obrazam wasz ulubiony klub?