a4tech
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego valdes nie dostal czerwonej kartki!!!!??? Barca pokazala, ze nie poreafi przegrywac.
0
I dla czego czerwonej kartki nei dostal valdes? Kpina!!!!!!!
0
Bykunn
Ty juz kiedys napisales, ze klocisz sie nawet wtedy gdy nie masz racji, bo chcesz zobaczyc jak sobie poradzisz, dlatego dam Ci dobra rade odpusc sobie...
0
Wiecie co smiejecie sie ze strony rm.pl, ale tam przynajmniej jest odrobina obiektywizmu, a tu za grosz! Statystyka w tym artykule o wrzutkach w pole karne mnie najbardziej smieszy...To jest bardzo zalosne, jeste te zwalanie na sedziego...
0
Tacy byliscie pewni juz mistrzostwa, a po jednym remisie oczywiscie nie mozna wynic pilkarzy, tylko wszystkiemu winny jest sedzia, ludzie pilka nozna to nie szachy.
0
Barcelona juz widze wygrala z vfb, zal mi was
0
Smiejecie sie z "kibicow" realu, a sami jestescie jeszcze gorsi, ludzie naprawde jest sie z czego cieszyc. Widac teraz na jakims slabiutkim poziomie jest la liga, Moze sie na kibicowanie Lyonie przerzucicie?
0
Poczekamy co ten wasz Pep osiagnie zajakies 10 lat,jak mozna oceniac trenera po 1 sezonie? Jeszcze z gotowa druzyna? Nie mowie, ze jest slaby, ale narazie napewno nie jest na poziomie wegnera, fergusona, a nawet jose. Tak pisaliscie, ze fabregas przejdzie do barcy bo w arsenalu nie ma szans na sukcesy, w arsenalu jak i w barcelonie ma taka sama szanse na trofea...Wy naprawde myslicie, ze barca bedzie tak grala i wygrywala przez najblizsze 5 lat? Heh a co miala robic almeria jak sie nie bronic, jak barca grala taka wolna i przewidywalna pilke? To ze druzyny sie bronia duza iloscia graczy jak graja z barca to tylko wina barcelony, bo gra wolona pilke...
0
Widze, ze wiesz wszystko
0
a dlaczego mialyby nie grac te zespoly?
0
a dlaczego ma nie powstac liga katalonska?
0
Hmmm, a moze wkoncu powstanie kraj katalonia i bedziecie mieli swoja lige i reprezentacje?
0
Nie potrzebnie wdalem sie w ta idiotyczna "dyskusje" po tylko wyszedlem na kretyna;p
0
widze, ze ty wiesz wszystko, a teraz przepraszam musze wraca do pracy. Nie kazdy jest no lifem ;p
0
Ogarnij sie Ty moj maly psychologu, kazdy kto gral duzo w pilke i wie naczym ta zabawa polega, docenia geniusz ibry, a TY SIE KLOCISZ Z KAZDYM KTO MA INNE ZDANIE OD CIEBIE.
0
Jezeli ktos sam czegos nie robil to nie powinien oceniac, moze miec wiedze na ten temat ale teoretyczna, lecz praktycznycznej nie bedzie nigdy mial, a dla mnie wiedza praktyczna liczy sie duzo bardziej od teori
0
Dzienikarz to taki zawod, w ktorym sie ocenia i krytykuje, taka praca. dalej uwazasz ze nie wszyscy trenerzy to byli pilkarze?
0
Nie widzisz tego ze klocisz sie z kadym ktory ma inne zdanie od Ciebie?
0
hahahah koelgo gubisz sie;p
0
Pilkarza a nie czlowieka, ktora gral kiedys w pilke
0
Daj przyklad trenera nie pilkarza,
0
Daj przyklad trenera nie pilkarza,
0
Jose to akurat byly pilkarz;p Nie za dobry, ale pilkarz :)
0
Coraz bardziej sie kompromitujesz :) heh chyba kazdy trener byl pilkarzem, daj mi jakis przyklad trenera nie pilkarza
0
Kolejny Twoj komentarz, ktorym coraz bardziej mi udowadniasz, ze mam racje. Czlowieku Ty sie z kazdym klocisz kto ma inne zdanie od ciebie, a jakbys chcial zauwazyc ja nie.
0
wraz z kolejnymi komenatarzami dalej uswiadmiasz mnie w mojej tezie;p a co do spacerku to wlasnie siedze w parku:) Pobiegaj troche za pilka a dopiero potem krytykuj pilkarzy ;p
0
Widze, ze dalej sobie tlumaczysz tak jak chcesz to widziec, czlowieku idz na spacer i wszystko przemysl...
0
Hahaha kazdy kto ma chociaz troche pojecia o pilce wie ze to byl faul, widze ze masz swoj swiat i swoje kredytki i wszystko sobie tlumaczysz tak, jak ty chcesdz zeby bylo.
0
Dalej uwazasz, ze nie bylo faulo na casillasie przy bramce ?
0
Jedno jest pewne, ze w zyciu malo grasz w pilke. a co do tej dyskusji ze valdes powininen grac w reprezentacji to uwazam ze del bosqe zna sie 100 razy lepiej na pilkce od nas tu wszystkich razem i wie co robi, Stary nie wiem moze masz jakies kompleksy ze lubisz sie tak klocic? Niby jestes "kibicem" barcy a tylko sie klocisz, powinienes sie cieszyc z wynikow.
Ps. jestem "kibicem" realu;p