0

Dlaczego valdes nie dostal czerwonej kartki!!!!??? Barca pokazala, ze nie poreafi przegrywac.

0

I dla czego czerwonej kartki nei dostal valdes? Kpina!!!!!!!

0

Bykunn

Ty juz kiedys napisales, ze klocisz sie nawet wtedy gdy nie masz racji, bo chcesz zobaczyc jak sobie poradzisz, dlatego dam Ci dobra rade odpusc sobie...

0

Wiecie co smiejecie sie ze strony rm.pl, ale tam przynajmniej jest odrobina obiektywizmu, a tu za grosz! Statystyka w tym artykule o wrzutkach w pole karne mnie najbardziej smieszy...To jest bardzo zalosne, jeste te zwalanie na sedziego...

0

Tacy byliscie pewni juz mistrzostwa, a po jednym remisie oczywiscie nie mozna wynic pilkarzy, tylko wszystkiemu winny jest sedzia, ludzie pilka nozna to nie szachy.

0

Barcelona juz widze wygrala z vfb, zal mi was

0

Smiejecie sie z "kibicow" realu, a sami jestescie jeszcze gorsi, ludzie naprawde jest sie z czego cieszyc. Widac teraz na jakims slabiutkim poziomie jest la liga, Moze sie na kibicowanie Lyonie przerzucicie?

0

Poczekamy co ten wasz Pep osiagnie zajakies 10 lat,jak mozna oceniac trenera po 1 sezonie? Jeszcze z gotowa druzyna? Nie mowie, ze jest slaby, ale narazie napewno nie jest na poziomie wegnera, fergusona, a nawet jose. Tak pisaliscie, ze fabregas przejdzie do barcy bo w arsenalu nie ma szans na sukcesy, w arsenalu jak i w barcelonie ma taka sama szanse na trofea...Wy naprawde myslicie, ze barca bedzie tak grala i wygrywala przez najblizsze 5 lat? Heh a co miala robic almeria jak sie nie bronic, jak barca grala taka wolna i przewidywalna pilke? To ze druzyny sie bronia duza iloscia graczy jak graja z barca to tylko wina barcelony, bo gra wolona pilke...

0

Widze, ze wiesz wszystko

0

a dlaczego mialyby nie grac te zespoly?

0

a dlaczego ma nie powstac liga katalonska?

0

Hmmm, a moze wkoncu powstanie kraj katalonia i bedziecie mieli swoja lige i reprezentacje?

0

Nie potrzebnie wdalem sie w ta idiotyczna "dyskusje" po tylko wyszedlem na kretyna;p

0

widze, ze ty wiesz wszystko, a teraz przepraszam musze wraca do pracy. Nie kazdy jest no lifem ;p

0

Ogarnij sie Ty moj maly psychologu, kazdy kto gral duzo w pilke i wie naczym ta zabawa polega, docenia geniusz ibry, a TY SIE KLOCISZ Z KAZDYM KTO MA INNE ZDANIE OD CIEBIE.

0

Jezeli ktos sam czegos nie robil to nie powinien oceniac, moze miec wiedze na ten temat ale teoretyczna, lecz praktycznycznej nie bedzie nigdy mial, a dla mnie wiedza praktyczna liczy sie duzo bardziej od teori

0

Dzienikarz to taki zawod, w ktorym sie ocenia i krytykuje, taka praca. dalej uwazasz ze nie wszyscy trenerzy to byli pilkarze?

0

Nie widzisz tego ze klocisz sie z kadym ktory ma inne zdanie od Ciebie?

0

hahahah koelgo gubisz sie;p

0

Pilkarza a nie czlowieka, ktora gral kiedys w pilke

0

Daj przyklad trenera nie pilkarza,

0

Daj przyklad trenera nie pilkarza,

0

Jose to akurat byly pilkarz;p Nie za dobry, ale pilkarz :)

0

Coraz bardziej sie kompromitujesz :) heh chyba kazdy trener byl pilkarzem, daj mi jakis przyklad trenera nie pilkarza

0

Kolejny Twoj komentarz, ktorym coraz bardziej mi udowadniasz, ze mam racje. Czlowieku Ty sie z kazdym klocisz kto ma inne zdanie od ciebie, a jakbys chcial zauwazyc ja nie.

0

wraz z kolejnymi komenatarzami dalej uswiadmiasz mnie w mojej tezie;p a co do spacerku to wlasnie siedze w parku:) Pobiegaj troche za pilka a dopiero potem krytykuj pilkarzy ;p

0

Widze, ze dalej sobie tlumaczysz tak jak chcesz to widziec, czlowieku idz na spacer i wszystko przemysl...

0

Hahaha kazdy kto ma chociaz troche pojecia o pilce wie ze to byl faul, widze ze masz swoj swiat i swoje kredytki i wszystko sobie tlumaczysz tak, jak ty chcesdz zeby bylo.

0

Dalej uwazasz, ze nie bylo faulo na casillasie przy bramce ?

0

Jedno jest pewne, ze w zyciu malo grasz w pilke. a co do tej dyskusji ze valdes powininen grac w reprezentacji to uwazam ze del bosqe zna sie 100 razy lepiej na pilkce od nas tu wszystkich razem i wie co robi, Stary nie wiem moze masz jakies kompleksy ze lubisz sie tak klocic? Niby jestes "kibicem" barcy a tylko sie klocisz, powinienes sie cieszyc z wynikow.

Ps. jestem "kibicem" realu;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?