abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten Jude jest cudowny
Zazdroszczę realowi kasy
4
Victor Roque Here we go.
Victor Roque przychodzi do nas w styczniu !!! (Fabrizio Romano)
Vitor Roque will join Barça in January, agreement now confirmed with all sides
Roque’s agent Andre Cury: “The plan is clear, he will arrive in January as Barça and player side agreed”
“It’s all good with Paranense, he will be there in three months — he’ll recover from injury in 3 weeks”
0
@KmN islam jest #1 p4p jak dla mnie, w lekkiej nikt nie ma podjazdu
2
@KmN najblizej 21 prime pozniej 28 clout
a gamrot tylko dla picu :) tam się nic nie wydarzy, ale chociaż pojedzie na gale i dostanie kasę za zrobienie wagi :)
0
Real jak zwykle na picu, wynik lepszy od gry
0
@Domin7777 nie ma prawa dostać mvp gość, gdzie jego kumpel z boiska ma 2 bramki
6
Bardzo dobrze powiedział Cwiakala
bellingham to najlepszy piłkarz świata w tym momencie
0
Panowie i Panie potrzebuje szybkiego info, kto ostatnio był na meczu Barcelony i jak to jest z widocznością.
Kupuje zaraz bilety na PORTO rewanż u nas i coraz mniej biletów i zastanwiam się czy brać te najlepsze wysoko czy nie ma az takiej tragedii np z 1st goal albo 2nd corner
0
Ma ktoś informacje albo widział coś ile można spodziewać się dofinansowania rzadu Hiszpanii na przebudowę Camp Nou, które będzie bardzo waznym gospodarzem podczas imprezy w 2030 roku
12
Bez
Pedriego
De jonga
Raphinhi
Lewandowskeigo od 35 minuty
A te …. W studio madrkuja i narzekają
0
Ter stegen w siatkówkę gra
5
Czemu ten Yamal nie uderza z dystansu
0
Genialny Xavi i jego ostatnie sklady
1
@matirix20 0,46
0
Oo kolejny żałosny przepis
0
@Sawik_10 przywołaj słowo badania w tamtym akapicie, wystrzeliłem jakieś dane, których nie powineneś poruszać w kontekście takiej obrzydlwej afery
0
@Pogba Stanowski o Janoszek chyba zrobił większe liczby
16
Dzień dobry
5
@Sawik_10 o czym ty chłopie mówiśz, dziewczyny w wieku 10-15 lat?
nie rozróżniasz cienkiej granicy będzie dziewczynkami/dziećmi a dziewczynami.
Jak możesz wrzucać do jednego do wora dziecko 10 letnie i 15 letnie.
Rzygać mi się chce jak to czyta.
To, że laski 17/18 lat mają przebiegu to też patola ale nie porównywalna do pedofilii
0
Ale ten bramkarz Napoli to ręcznik
0
@MesQueUnClub96 chciałbym ale to dwa różne levele
7
Ciężko mi to przechodzi przez usta ale Bellingham jest pare poziomów dojrzałości nad Pedrim
0
ale słabiutko dzisiaj siatkarze
8
Mamy takie zaplecze i spokój na lata, że jestem dumny z bycia culers
yamal 2007
pedri 2002
gavi 2004
fermin 2003
balde 2003
araujo 1999
+ torres 2000
+kounde 1998
+ de jong 1997
1
Remontada Atletico
Wielkie atleti wielka forma
0
Remontada, odrobi Atleti
1
@skype77 okłady zimne i to ile wlezie lód lód lód okłady, starać się ruszac noga, przeciwbólowe a najlepiej blokadę
0
Siadaj na dupe simeone
2
@_barti "bez zmian" czyli partia rządząca
3
I tak wiemy, ze będzie bez zmian :)
Wielcy nie potrzebują marszu