2

@matirix20 LItwa Czarnogóra nie jest pewna. A Polska vs Wyspy Owcze spokojnie -2.5 handicap

0

@Emhyr wszystko jak należy

1

@Emhyr honorowy człowiek. Dzięki

0

@Emhyr honorowy zawodnik jesteś ;) poszło na priv

0

@Emhyr tego się spodziewałem, 10 to za ciężki numer dla gościa wypożyczonego :)
Podrzucę na priv numer do blika, bo dopiero wrocilem z bana

0

Transfery Cancelo i Felixa będą oficjalne około godziny 21/22 wtedy klub wypuści oficjalne komunikaty. ( G.ROMERO)

0

@Lordzi oo fajniutkie

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@Emhyr obyy rzucili coś dobrego

0

@Dayan016 zimą przychodzi Roque: )

0

@Emhyr nie ma co się spodziewać dużych sum w kontekście Barcy :(
myślę że 25 mln to max a nawet 20 wszystko powyżej to sukces

0

@MarcelNJ11 za co? myslisz ze atletico dałoby go za grosze? tam pewnie z 50/70 mln trzeba

0

@aspr1me nie, bo wtedy byśmy nie dostali grosza za Dembele

0

Cancelo wylądował w Barcelonie. Czekamy na pierwsze zdjęcia :)

0

@Kulakula to nie wierz chłopie, super robotę zrobili. zobaczysz :) uwierz im. Kto to jest Abde? Kto to jest szklany Fati? niech idą się ogrywać/odbudowywać.

0

Abde odejdzie do jednego z 4 klubów
Osasuna, Real Betis, Wolverhampton & Nottingham Forest

1

@KrwawiaceoczyVEB jeżeli ciągle mają być nasi stoperzy połamani to nic nie poradzimy na to, jest Mika Faye + mamy zimowe okienko. 4 stoperów na 2 pozycje. CALMA
Kounde
Araujo
Christensen
Inigi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Aby Manchester City zgodził się na wypożyczenie João Cancelo, Barça musiała dać zielone światło na wypożyczenie Erica Garcii do Girony, która należy do City Football Group.


Eric Garcia wypożyczony do Girony!!!!

1

tym leci Cancelo. Powimien być pare minut po 18, ok 18:10
https://www.flightradar24.com/Blocked/31d7f855


0

@BoreekxD nawet w ciągu 30 minut

0

@BoreekxD uwierz mi byczku :)

0

@ranger3120 najlepsze źródło :)

0

J.Cancelo ma wylądować o 18:00 na lotnisku w Barcelonie!!
Spokojnie :)

15

Wierzę w ciebie chłopaku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TR3YWAY on o 18 będzie

15

Wylądował FELIX


0

@YAMAL2007 pewnie ich nie zarejestrują do tego momentu, a jeżeli tak to i tak nie do grania są. oni nie trenowali na najwyższych obrotach w szczególności Cancelo

8

@partymaker jego ego w drugim busie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?