abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore bzdura zwykła
0
@Domin7777 nie i jesscze pewnie poczekamy
2
Wreszcie odszedł
8
tryplet to bedzie malo z taka paka + ten geniusz
4
@Sysia11 jedyne co zerwał to jej gwint
0
@lucas/catalan swędzi ewidetnie
2
@AlexDark00 wstyd byłoby mieć taka kobite
0
@tbas masz kobite ?
9
Rozumiem ze to kolejny z braci ?
0
@leonek160 Stary nie słuchaj kogoś niech ci głowa i serce podpowie, najbliższe otoczenie, nie szukaj odpowiedzi u obcych
1
@Drozdu7 tak jak ja w mojej byłej, jest mi obojętna ale mógłbym podać
1
@MesQueUnClub96 who is that
0
@TylkoBarca7273 rejestracja jako pierwszy zawodnik z numerem 3 pozostaje
16
@AllBundy w poprzednim sezonie był cudowny
2
@Rust_Cohle hahah wiem wiem :) tylko obawiam się że pewnie który z moderatorów który to usunął też polajkował xD
0
@MesQueUnClub_87 brałem ryzyko na siebie
0
@Emhyr teraz to sobie mogą przywrócić, byłby rekordowy post, a przywracanie go po usunięciu gdy wisiał 40 minut na stronie nie przyniosło efektu wzbogacienia wszystkich :)
1
@Emhyr sam nie rozumiałem, bo była spoko zajawka ale niestety nie wszyscy się tu dobrze bawimy
1
@MesQueUnClub96 trochę w życiu zarobiłem ;) a nie wierzyłem w te transfery
0
@Dari0G gardze nimi, złotówki bym im nie dał za to zachowanie z usunięciem posta
0
@Bobo25 no niestety, mogli nie usuwac :)
1
@Emhyr ja niczego nie usuwałem
1
@mrboom dokładnie, usuneli mi post w momencie 55 a byłaby rekordowa wypłata czuje :)
3
drodzy kochani przyjaciele, ja oczywiście nie migam się od wypłaty, bo to nie jest problem. Natomiast, ja żadnego postu nie usuwałem i chętnie bym wypłacił wszystkim, ale nasza kochana administracja przy 55 lajkach + usunęła mój post.
0
300 mln miesięcznie to koszt utrzymania Ukraińców wyliczony przez NFZ.
6
@DonCarletto no no, takie bzdury mogą sobie opowiadać
1
@Messibestplayerintheworld dokladnie, takim zapchaj dziurą był kiedyś darmozjad Roberto, tylko ze wersja dla ubogich a cancelo to wersja premium na LO PO i nawet w srodku pola
15
Chciałbym jak najszybciej usłyszeć HERE WE GO w kotnekście Cancelo, najbardziej potrzebujemy gościa na prawą obronę. Nie mogę się go doczekać
0
@ElTomas niech sobie dadzą wspólnie za nieogarnianie forum
0
Kurde, rano wstaje a tu nie ma bana a wczoraj trochę się oberwało dla pary Choroszczy czytaj: Roberto + Alonso