0

@Encore bzdura zwykła

0

@Domin7777 nie i jesscze pewnie poczekamy

2

Wreszcie odszedł


8

tryplet to bedzie malo z taka paka + ten geniusz


4

@Sysia11 jedyne co zerwał to jej gwint

0

@lucas/catalan swędzi ewidetnie

2

@AlexDark00 wstyd byłoby mieć taka kobite

0

@tbas masz kobite ?

9

Rozumiem ze to kolejny z braci ?

0

@leonek160 Stary nie słuchaj kogoś niech ci głowa i serce podpowie, najbliższe otoczenie, nie szukaj odpowiedzi u obcych

1

@Drozdu7 tak jak ja w mojej byłej, jest mi obojętna ale mógłbym podać

1

@MesQueUnClub96 who is that

0

@TylkoBarca7273 rejestracja jako pierwszy zawodnik z numerem 3 pozostaje

16

@AllBundy w poprzednim sezonie był cudowny

2

@Rust_Cohle hahah wiem wiem :) tylko obawiam się że pewnie który z moderatorów który to usunął też polajkował xD

0

@MesQueUnClub_87 brałem ryzyko na siebie

0

@Emhyr teraz to sobie mogą przywrócić, byłby rekordowy post, a przywracanie go po usunięciu gdy wisiał 40 minut na stronie nie przyniosło efektu wzbogacienia wszystkich :)

1

@Emhyr sam nie rozumiałem, bo była spoko zajawka ale niestety nie wszyscy się tu dobrze bawimy

1

@MesQueUnClub96 trochę w życiu zarobiłem ;) a nie wierzyłem w te transfery

0

@Dari0G gardze nimi, złotówki bym im nie dał za to zachowanie z usunięciem posta

0

@Bobo25 no niestety, mogli nie usuwac :)

1

@Emhyr ja niczego nie usuwałem

1

@mrboom dokładnie, usuneli mi post w momencie 55 a byłaby rekordowa wypłata czuje :)

3

drodzy kochani przyjaciele, ja oczywiście nie migam się od wypłaty, bo to nie jest problem. Natomiast, ja żadnego postu nie usuwałem i chętnie bym wypłacił wszystkim, ale nasza kochana administracja przy 55 lajkach + usunęła mój post.

0

300 mln miesięcznie to koszt utrzymania Ukraińców wyliczony przez NFZ.

6

@DonCarletto no no, takie bzdury mogą sobie opowiadać

1

@Messibestplayerintheworld dokladnie, takim zapchaj dziurą był kiedyś darmozjad Roberto, tylko ze wersja dla ubogich a cancelo to wersja premium na LO PO i nawet w srodku pola

15

Chciałbym jak najszybciej usłyszeć HERE WE GO w kotnekście Cancelo, najbardziej potrzebujemy gościa na prawą obronę. Nie mogę się go doczekać

0

@ElTomas niech sobie dadzą wspólnie za nieogarnianie forum

0

Kurde, rano wstaje a tu nie ma bana a wczoraj trochę się oberwało dla pary Choroszczy czytaj: Roberto + Alonso

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?