1

@DonCarletto prawie jak enzo

0

rodri jest najlepsza 6 na świecie

0

Czekam aż Arsenal zabierze Cancelo bo wypadł im Timber
Jedyna wiara w tym ze City nie wzmocni rywala o mistrza

2

@Barceloniarz0 bardzo dobrze, niech wraca chłop do gry

0

@Mixtape oczywiście ze tak, dlatego nie zostaniemy mistrzem. Atut camp nou to było coś wielkiego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@zeko0 ta kolejna dźwignia

0

@partymaker ja bym im wszystkim w pysk z….

1

Żałosne to jest

0

Każde zagranie lewandowskiego jest złe

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lewandowski jest dramatyczny

0

Boże Abde już powinienem mieć dwa gole a później każdy wini trenera

2

I tak był spalony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale Raphinha jest nieodposiwlnym typem. Żeby zawiesili go ja 5 meczów

2

Dembele nie grając jest lepszy od Raphinhi

1

Z 5 metrów chłop nie umie strzelić …..

1

Czemu ten Suarez z Getafe ma na koszulce Damian a nie hijo de puta

0

@Ilovefcb_95 ty już jesteś

0

Niech te ….. spadną ligi wreszcie

3

Faul i żółta kartka ale ten pseudo sedzia nie widzi

0

Ale ten Kounde jest wolny

0

1 skład na boisku

0

@BoreekxD nie, bez zmian

1

Gdzie ci naiwniacy od Neymara? Halo?

2

Senyera dzisiaj

33

@szkutnik91 chyba jakiś błąd w grafice bo nie ma Bernardo Cancelo Neymara

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Barca1922 oj to były czasyy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?