abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonCarletto prawie jak enzo
0
rodri jest najlepsza 6 na świecie
0
Czekam aż Arsenal zabierze Cancelo bo wypadł im Timber
Jedyna wiara w tym ze City nie wzmocni rywala o mistrza
2
@Barceloniarz0 bardzo dobrze, niech wraca chłop do gry
0
@Mixtape oczywiście ze tak, dlatego nie zostaniemy mistrzem. Atut camp nou to było coś wielkiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@zeko0 ta kolejna dźwignia
0
@partymaker ja bym im wszystkim w pysk z….
1
Żałosne to jest
0
Każde zagranie lewandowskiego jest złe
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lewandowski jest dramatyczny
0
Boże Abde już powinienem mieć dwa gole a później każdy wini trenera
2
I tak był spalony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale Raphinha jest nieodposiwlnym typem. Żeby zawiesili go ja 5 meczów
2
Dembele nie grając jest lepszy od Raphinhi
1
Z 5 metrów chłop nie umie strzelić …..
1
Czemu ten Suarez z Getafe ma na koszulce Damian a nie hijo de puta
0
@Ilovefcb_95 ty już jesteś
0
Niech te ….. spadną ligi wreszcie
3
Faul i żółta kartka ale ten pseudo sedzia nie widzi
0
Ale ten Kounde jest wolny
0
1 skład na boisku
0
@BoreekxD nie, bez zmian
1
Gdzie ci naiwniacy od Neymara? Halo?
2
Senyera dzisiaj
33
@szkutnik91 chyba jakiś błąd w grafice bo nie ma Bernardo Cancelo Neymara
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barca1922 oj to były czasyy