abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro nie ma klauzuli a kontrakt aktualny do 2024
2
@QQL5 skad ty to kurna wziąłeś gahahahaha
1
@michal2007 bo jesteś za Polonia
1
Kolejny farmazone
0
@escarabajo to bzdura jest bo Al Hilal walczy o ziela
0
@whoocash19841 wg idiotów którzy podają takie plotki, a nie wg xaviego
0
@escarabajo brak wzmianki o Zielisnkim, to co to za raport
0
@TheNekro94 w moim przypadku na pewno ja nie usunąłem bo post wisiał z 30 minut już a po takim czasie chyba nie mozna samodzielnie usunac
1
@mrboom ja chciałem obdarować jak najwięcej osób, niestety fcbarca.com ma wywalone na takie zabawy, może któryś z tych co polajkował naskarżył albo przyczynił się do usunięcia, więc przykro mi, koniec zabawy
0
Panowie jakby co to nie ja usunąłem post, tylko jak zwykle nasza kochana administracja :)
Do mnie nie miejcie pretensji, to oni usuneli post z moją propozycją :)
0
@dAvi_2 ooo too chodzi. Bernardo to moj kuzyn napisał na whatsie
0
Biegnij szybciutko
0
@dAvi_2 od bernardo
3
Bernardo Silva lada moment przedłuży umowę z Manchesterem City :) wreszcie niekotrzy zejdą na ziemie z tym podniecaniem sie.
Nikt więcej do barcy nie trafi, mogą jedynie odejść
2
moje cudowne miasto
1
Dajcie swój głos :)
0
Zaraz się pojawia plotki jak co roku, niezarejestrowany Gundogan zaraz będzie wolny agentem
0
@NsKi napisałem ze chce a nie odejdzie
1
@Legenda naiwniacy czytający bzdury z tlitera mogą to łykać, ty modlić się o rejestracje pilakrzy
0
@Herato why always me
5
Do Barcelony nie trafi ani
Bernardo silva
Cancelo
Foyth
Neymar
1
@mrboom nie ma pojęcia o walkach mma, poziom komentarzu jest tragiczny
0
@OskP konkurencja rozrabia
1
Neymar nadchodzi
0
Ależ piąteczek
Jednego dnia kupiliśmy Bernardo Cancelo mlodziaka z Niemiec i jeszcze Roque przychodzi teraz
6
@MESSIah16 gośc jest mega kotem, zarąbisty ruch. Można zazdrościć im napadziora
0
@Emhyr gość jakich tysiące
6
@Messiah10 psychotestów nie przeszedł
11
Dalej piękniejszy stadion niż ten 2-ligowy Espanyolu
0
Obawiam się ze pójdzie sprzedaż Christensena za jakieś 30/40/50 mln w lecie