0

@Faro nie ma klauzuli a kontrakt aktualny do 2024

2

@QQL5 skad ty to kurna wziąłeś gahahahaha

1

@michal2007 bo jesteś za Polonia

1

Kolejny farmazone


0

@escarabajo to bzdura jest bo Al Hilal walczy o ziela

0

@whoocash19841 wg idiotów którzy podają takie plotki, a nie wg xaviego

0

@escarabajo brak wzmianki o Zielisnkim, to co to za raport

0

@TheNekro94 w moim przypadku na pewno ja nie usunąłem bo post wisiał z 30 minut już a po takim czasie chyba nie mozna samodzielnie usunac

1

@mrboom ja chciałem obdarować jak najwięcej osób, niestety fcbarca.com ma wywalone na takie zabawy, może któryś z tych co polajkował naskarżył albo przyczynił się do usunięcia, więc przykro mi, koniec zabawy

0

Panowie jakby co to nie ja usunąłem post, tylko jak zwykle nasza kochana administracja :)
Do mnie nie miejcie pretensji, to oni usuneli post z moją propozycją :)

0

@dAvi_2 ooo too chodzi. Bernardo to moj kuzyn napisał na whatsie

0

Biegnij szybciutko

0

@dAvi_2 od bernardo

3

Bernardo Silva lada moment przedłuży umowę z Manchesterem City :) wreszcie niekotrzy zejdą na ziemie z tym podniecaniem sie.
Nikt więcej do barcy nie trafi, mogą jedynie odejść

2

moje cudowne miasto


1

Dajcie swój głos :)

0

Zaraz się pojawia plotki jak co roku, niezarejestrowany Gundogan zaraz będzie wolny agentem

0

@NsKi napisałem ze chce a nie odejdzie

1

@Legenda naiwniacy czytający bzdury z tlitera mogą to łykać, ty modlić się o rejestracje pilakrzy

0

@Herato why always me

5

Do Barcelony nie trafi ani
Bernardo silva
Cancelo
Foyth
Neymar

1

@mrboom nie ma pojęcia o walkach mma, poziom komentarzu jest tragiczny

0

@OskP konkurencja rozrabia

1

Neymar nadchodzi

0

Ależ piąteczek
Jednego dnia kupiliśmy Bernardo Cancelo mlodziaka z Niemiec i jeszcze Roque przychodzi teraz

6

@MESSIah16 gośc jest mega kotem, zarąbisty ruch. Można zazdrościć im napadziora

0

@Emhyr gość jakich tysiące

6

@Messiah10 psychotestów nie przeszedł

11

Dalej piękniejszy stadion niż ten 2-ligowy Espanyolu



0

Obawiam się ze pójdzie sprzedaż Christensena za jakieś 30/40/50 mln w lecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?