2

Zemsta jest słodka

2

Ale ten Lewandowski jest drewniany

3

@matirix20 idź do lekarza

0

Hahahahahahaha nie chcą Roberto hahahahaha

0

Później się dziwią ze są wyzywani od najgorszych ze względu na wiadomo ci

0

Wielki TER STEGEN
Cudowna parada

2

Daj in kolejnego karnego, pseudo sędzino z orksgowki co za pajac

1

A teraz to co to ma znaczyć. To dawaj odrazu Roberto za Araujo

1

Lewandowski nie czyta gry dzisiaj coś

0

Fryzjer za realem sędziuje

2

Saka
Vinicius
Barcelonie się karnych nie strzela

0

Araujo kalestwo drugi mecz dwa karne co za gość
Jeszcze hipokryta pokazuje Var co za dzban

0

@HypeR proste to jest napadzior a Balde na pusta jie trafiłby

0

Szkoda ze Lewy zabrał Balde ale z drugiej strony Balde i tak by gola nie strzelił ze swoją nieskutecznością

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ależ przydupil Oriol

0

Dajcie przykłady czołowych ale naprawdę top klubów świata gdzie kapitanem jest gość który nie łapie się do pierwszej 11.
I nie mam na myśli sparingu itd tylko ważnych meczów gdzie taki Roberto nie powącha placu

0

A ten nieudacznik Alonso dalej w klubie

0

teraz już człowiek nie ma żadnych oczekiwań.
Geniusz alemany taaa

0

Odejdzie Dembele nikogo dobrego nie ściągniemy No i dobrze przynajmniej człowiek nie będzie marzył o wynikach w Europie i wrócimy na 3 miejsce znowu w lidze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mrboom spokojnie, myśle ze przed czasem wygra

0

@DIPENSE jakby wygrał to walka o pas coraz bliżej

4

Oficjalnie
Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev walką wieczoru gali UFC Fight Night 23 września w UFC Apex


9

Komentarz usunięty

0

Remontada Legii

0

@MesQueUnClub96 jak pewnie większość szrotu w tym klubie a później budzimy się z ręka w nocniku jak przyjdą 3 kontuzje

0

Jeżeli w tym okienku nie dojdzie zmiennik dla Balde i w klubie zostaną
Dest Alonso Eric Garcia Lenglet +marzenie (S.roberto)to nigdy więcej nie powiem dobrego słowa o Alemanym

0

@Lisek na prawej obronie mamy do roszady Kounde i Araujo i wtedy kombinacja z inigo i christensenem bo nikt inny się nie nadaje na poważnych rywali a na lewej tylko Balde, boje się znowu o walkę w Europie. Dopóki nic się nie zmieni w kadrze

0

@Lisek dokładnie, ściągamy piłkarzy i dalej jesteśmy w dupie na niektórych pozycjach żeby walczyć w Europie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?