abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zemsta jest słodka
2
Ale ten Lewandowski jest drewniany
3
@matirix20 idź do lekarza
0
Hahahahahahaha nie chcą Roberto hahahahaha
0
Później się dziwią ze są wyzywani od najgorszych ze względu na wiadomo ci
0
Wielki TER STEGEN
Cudowna parada
2
Daj in kolejnego karnego, pseudo sędzino z orksgowki co za pajac
1
A teraz to co to ma znaczyć. To dawaj odrazu Roberto za Araujo
1
Lewandowski nie czyta gry dzisiaj coś
0
Fryzjer za realem sędziuje
2
Saka
Vinicius
Barcelonie się karnych nie strzela
0
Araujo kalestwo drugi mecz dwa karne co za gość
Jeszcze hipokryta pokazuje Var co za dzban
0
@HypeR proste to jest napadzior a Balde na pusta jie trafiłby
0
Szkoda ze Lewy zabrał Balde ale z drugiej strony Balde i tak by gola nie strzelił ze swoją nieskutecznością
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ależ przydupil Oriol
0
Dajcie przykłady czołowych ale naprawdę top klubów świata gdzie kapitanem jest gość który nie łapie się do pierwszej 11.
I nie mam na myśli sparingu itd tylko ważnych meczów gdzie taki Roberto nie powącha placu
0
A ten nieudacznik Alonso dalej w klubie
0
teraz już człowiek nie ma żadnych oczekiwań.
Geniusz alemany taaa
0
Odejdzie Dembele nikogo dobrego nie ściągniemy No i dobrze przynajmniej człowiek nie będzie marzył o wynikach w Europie i wrócimy na 3 miejsce znowu w lidze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mrboom spokojnie, myśle ze przed czasem wygra
0
@DIPENSE jakby wygrał to walka o pas coraz bliżej
4
Oficjalnie
Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev walką wieczoru gali UFC Fight Night 23 września w UFC Apex
9
Komentarz usunięty
0
Remontada Legii
0
@MesQueUnClub96 jak pewnie większość szrotu w tym klubie a później budzimy się z ręka w nocniku jak przyjdą 3 kontuzje
0
Jeżeli w tym okienku nie dojdzie zmiennik dla Balde i w klubie zostaną
Dest Alonso Eric Garcia Lenglet +marzenie (S.roberto)to nigdy więcej nie powiem dobrego słowa o Alemanym
0
@Lisek na prawej obronie mamy do roszady Kounde i Araujo i wtedy kombinacja z inigo i christensenem bo nikt inny się nie nadaje na poważnych rywali a na lewej tylko Balde, boje się znowu o walkę w Europie. Dopóki nic się nie zmieni w kadrze
0
@Lisek dokładnie, ściągamy piłkarzy i dalej jesteśmy w dupie na niektórych pozycjach żeby walczyć w Europie.