abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rust_Cohle bym go miał w bocznej, dosiadzie i gardzie w 10 sekund a później bym go przekonał do przelania mi z 10 mln euro
0
@partymaker amortyzacja Ferrana 40 mln euro
2
Ale tego Felixa to bym chętnie przytulił
9
Pablo Torre już oficjalnie w Gironie
0
@MesQueUnClub96 lataja niusy ze barca zainteresowana i bardzo chętnie przyjmie kejna latem za darmo 2024
1
Kane latem 2024 za darmo gahaha
0
@JimMorrisonFCB bayern zrobił bardzo mocne ruchy i ścięgnie wreescie kejna
1
Cv będzie napakowane
2
witamy na pokładzie
0
@vangoor na pewno nie po angielsku
0
@MessiForeverTheBest ale Raphinha nadrabia asystami
7
Abde przyspiesza swój powrót o tydzień i jutro będzie w Ciudad Deportiva del Barça
Xavi go ceni , a Abde pojedzie w środę na tournee po Stanach Zjednoczonych
0
@Emhyr nie widziałem jakiejkolwiek informacji od Fabrizio dotyczących szczegółów transakcji. Myślę, że ta kwota jest przypuszczeniem, ale Fabrizio nie podał takiego newsa
0
@xVENUMx podróba
1
szybko usunął tego Bernardo
1
@Maciek069 o chłopie, włącz klime albo wiatrak bo coś tam ewidetnie się pregrzało
2
Gundogan dziękujący Cruyffowi który był dużą częścią tego, że znalazł się w Barcelonie :)
2
Prezentacja Gundogana poniżej
1
@Faro proszę
1
@Survier i dla rotacji Gavi albo w 3 ofensywnej
0
@barcelonaLM oczywiście, że tak ja się cieszę. Wiadomo każdy by chciał Rodriego, Kimmicha ale niestety nie stać nas. Nie było szans walczyć o Brozovica itd
2
Będziemy z niego dumni, zobaczycie :)
1
@BulaKG wypożyczenie mordeczko
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Toffik nie ma takiej opcji, pokazał poprzedni sezon jak swietnie radzi sobie de jong obok typowej 6 i tak samo bedzei w tym sezonie. Kessie odejdzie i bedzie luz
0
Pablo Torre już dzisiaj poleci do Girony na wypożyczenie Jutro ma trenować z Gironą
0
Najważniejsze ze pojedzie na tournee Oriol
0
Alcaraz po wygrana!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika