abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale ten Ez Abde jest cudowny a Raphinha znowu pudłuje
19
tera to już chyba ruszy
0
@karolszymek nic nie wiadomo
2
jak ktoś jest fanem boksu to trwa właśnie jedna z lepszych walk w tym roku
Inoue - Fulton
2
25.07.2023 a Fede Valverde chodzi bezkarnie po ulicach
4
Chłop po marzenia
0
@Xpert77 a jaki był ten dżony łolkier? P..........
21
Jezu ale to będzie chodziło.....
Bernardo Lewy Mbappe a z tyłu będzie Kimmich ciasteczka grał, Rodri go zaasekuruje a na wahadełku Cancelo, chyba tryplet wróci do Barcelony
0
@prison118 utkaj
1
@wasacz chłopie nie masz zielonego pojęcia.
Żadna stacja TV/ streamingowa w USA nie pokazuje (na żywo czy z odtworzenia) meczu finałowego Ligi Narodów z udziałem ich drużyny narodowej: jest tylko na stronie federacji ale o tym wiedzą tylko ultra fani siatkówki
9
W stanach pewnie nawet nie wiedzieli ze był jakiś mecz a w Polsce święto
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 jego matula mi powiedziala
0
Kylian Mbappe NIE JEDZIE na obóz przygotowawczy z PSG do Japonii
2
A co tu się stało, komuś się trochę ulało
Mieszany mieszany
https://x.com/puyifcb/status/1682089700276707348
1
@Antimadridista_WR krotko z .::
5
VIAPLAY sie skomrpomitowało
1
@Nazio_87 przyjdzie tak czy siak
4
Here we go gvardiol
0
@Pawlak1992 city po odejściu mahreza go nie puści
0
@tristan87 jedno jest pewne City nie odda Bernardo
0
@skubi99 może się towarzystwo wypaliło
0
@partymaker pół roku nie był bo odszedł wcześniej był kluczowy
1
@DonCarletto nie wiem czy masz 5 lat ze musisz dawać iks De na końcu każdego zdania ?
3
Jeżeli po Gundoganie,Mahrezie, a są w planach odejścia Walkera Cancelo Bernardo to dla mnie Arsenal staje się faworytem do wygrania PL
1
@GadulkiGembulki_FCB myśle ze 50 % la rambli na codzień ogląda bajke z tej prezentacji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tomasson81 Oriol przynajmniej ma jaja
0
Barcelona zapłaciła 3,4M euro za Oriola Romeu