abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
transfery z klubu
DGriezmann: €20m.
Trincão: €7m + 50%.
Busquets: Free.
Alba: Free.
Umtiti: Free.
Collado: Free + 25%.
Nico: €8.5m + 40%.
Torre: Loan.
Araujo: Loan.
Kessie: ≈€15m. ⏳
Dembélé: €25m+. ⏳
Lenglet. ❓
Dest. ❓
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
67
Dołączył do klubu za darmo.
Zmniejszył pensję.
Zdobył kluczową dla mistrzostwa bramkę w El Clasico.
Rozegrał kilka niezłych meczów.
Odchodzi i pomaga klubowi z FFP.
Przynosi opłatę transferową w wysokości € 15M.
Zapamiętam go bardzo dobrze, na równi z Luukiem De Jongiem. :)
1
@AdiKingu96 otrząśnij się
0
@tbas Około 15 na pewno nie nic poniżej 10 jak pisało kilku petów
0
@OnlyCules lengleta trzeba się pozbyć nawet za 5/8/10 mln gość zarabia tyle ze to jest ogromny ciężar dla Barcy
3
Mamy klepnietego
22
Dziękuje Ci za tego gola
0
@Chaoss mlody talent idący do dobrej drużyny PL, zaskoczenie ze idzie za okolice 12/15 mln euro. Normalnie szok
0
Co myślicie ?
1
Luis Enirque po całym zamieszaniu odnośnie Mbappe i Camposa chce odejść z PSG
0
@Medium grzecznie
16
@lucca87 Can + Celo ?
0
Arsenal powinien nam dołożyć z 30 mln ze tak chcemy ich rywala rozebrać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A nasz farmazone Romero ani słowa o Kessim. Jaki pech znowu zero info co się dzieje w klubie
0
@yoli nie trzeba nam nikogo za kessiego
0
@Korek365 dokaldnie ze szrotu zostali nam Dest i Lenglet wiadomo jeszcze Roberto ale niewykonalne
2
@Krzywy95 dlstego ze nas nie stać
0
@Xxxbarca4ever kessie ma 9 mln brutto rocznie plus ewentualne bonusy na poziomie 4 mln brutto
0
@Jarek92Barca malcom jest wyjątkiem
1
@Firestone araby paradoksalnie nie dają za pilakrzy jakichś wielkich pieniędzy, dają im indywidualnie sporo ale klubom aż tak nie rzucają
3
Kessie to cudowny transfer, przyszedł za darmo, dał nam radość w El clasico i teraz odejdzie za ładną kasę
1
@gimmeq1
Ter stegen
Cancelo Araujo Kounde Balde
Gundogan Romeu Pedri De jong
Raphinha Lewandowski
To skald na najmocniejszych przeciwników.
A na słabszych zmiana i Romeu ławka a w jego miejsce Gavi Torres Fati
ja tak to widzę
0
@MarcepanowyKsiaze bayern go wypożyczył i są zlotowami chytrusami którym szkoda na pilakrzy dużych pieniędzy. A City ma ludzi do grania na takim poziomie na bokach obrony ze nie odczują brak Cancelo.
1
@MarcepanowyKsiaze ładnie się odkleilo, gościu zagrał 17 meczów w City i 15 w Bayernie czyli był podstawowym graczem w Lidze w ekipach które są dużo lepsze od Barcelony. Także faktycznie poziom jest podobny. A o toksyczności wyczytali wszyscy od pseudo dziennikarzy i wierzą w ich brednie
0
@DIPENSE hHahahah
7
Trzeba mieć naprawdę nierówno pod sufitem porównywać Fresnede, kolejnego przeciętniaka o którym nikt by nie słyszał gdyby nie te plotki ze strony Barcelony do gościa pokroju Cancelo. Śmiać się chce z tych ludzi, chcecie dalej przeciętności i kolejnych grajków typu Dest Semedo Emerson to podniecajcie się 3 sortem ogórków
47
@kiper09 rozumiemy, że nie wiesz co to znaczy odpoczynek po ciężkim okresie przygotowawczym + podróże z USA do Hiszpani *jetlag...
0
Real pewnie w meczu o stawkę przeszedłby się po Juventusie