0

transfery z klubu

DGriezmann: €20m.
Trincão: €7m + 50%.
Busquets: Free.
Alba: Free.
Umtiti: Free.
Collado: Free + 25%.
Nico: €8.5m + 40%.
Torre: Loan.
Araujo: Loan.
Kessie: ≈€15m. ⏳
Dembélé: €25m+. ⏳
Lenglet. ❓
Dest. ❓

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

67

Dołączył do klubu za darmo.
Zmniejszył pensję.
Zdobył kluczową dla mistrzostwa bramkę w El Clasico.
Rozegrał kilka niezłych meczów.
Odchodzi i pomaga klubowi z FFP.
Przynosi opłatę transferową w wysokości € 15M.

Zapamiętam go bardzo dobrze, na równi z Luukiem De Jongiem. :)

1

@AdiKingu96 otrząśnij się

0

@tbas Około 15 na pewno nie nic poniżej 10 jak pisało kilku petów

0

@OnlyCules lengleta trzeba się pozbyć nawet za 5/8/10 mln gość zarabia tyle ze to jest ogromny ciężar dla Barcy

3

Mamy klepnietego



22

Dziękuje Ci za tego gola


0

@Chaoss mlody talent idący do dobrej drużyny PL, zaskoczenie ze idzie za okolice 12/15 mln euro. Normalnie szok

0

Co myślicie ?


1

Luis Enirque po całym zamieszaniu odnośnie Mbappe i Camposa chce odejść z PSG

0

@Medium grzecznie

16

@lucca87 Can + Celo ?

0

Arsenal powinien nam dołożyć z 30 mln ze tak chcemy ich rywala rozebrać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A nasz farmazone Romero ani słowa o Kessim. Jaki pech znowu zero info co się dzieje w klubie

0

@yoli nie trzeba nam nikogo za kessiego

0

@Korek365 dokaldnie ze szrotu zostali nam Dest i Lenglet wiadomo jeszcze Roberto ale niewykonalne

2

@Krzywy95 dlstego ze nas nie stać

0

@Xxxbarca4ever kessie ma 9 mln brutto rocznie plus ewentualne bonusy na poziomie 4 mln brutto

0

@Jarek92Barca malcom jest wyjątkiem

1

@Firestone araby paradoksalnie nie dają za pilakrzy jakichś wielkich pieniędzy, dają im indywidualnie sporo ale klubom aż tak nie rzucają

3

Kessie to cudowny transfer, przyszedł za darmo, dał nam radość w El clasico i teraz odejdzie za ładną kasę

1

@gimmeq1
Ter stegen
Cancelo Araujo Kounde Balde
Gundogan Romeu Pedri De jong
Raphinha Lewandowski

To skald na najmocniejszych przeciwników.
A na słabszych zmiana i Romeu ławka a w jego miejsce Gavi Torres Fati

ja tak to widzę

0

@MarcepanowyKsiaze bayern go wypożyczył i są zlotowami chytrusami którym szkoda na pilakrzy dużych pieniędzy. A City ma ludzi do grania na takim poziomie na bokach obrony ze nie odczują brak Cancelo.

1

@MarcepanowyKsiaze ładnie się odkleilo, gościu zagrał 17 meczów w City i 15 w Bayernie czyli był podstawowym graczem w Lidze w ekipach które są dużo lepsze od Barcelony. Także faktycznie poziom jest podobny. A o toksyczności wyczytali wszyscy od pseudo dziennikarzy i wierzą w ich brednie

0

@DIPENSE hHahahah

7

Trzeba mieć naprawdę nierówno pod sufitem porównywać Fresnede, kolejnego przeciętniaka o którym nikt by nie słyszał gdyby nie te plotki ze strony Barcelony do gościa pokroju Cancelo. Śmiać się chce z tych ludzi, chcecie dalej przeciętności i kolejnych grajków typu Dest Semedo Emerson to podniecajcie się 3 sortem ogórków

47

@kiper09 rozumiemy, że nie wiesz co to znaczy odpoczynek po ciężkim okresie przygotowawczym + podróże z USA do Hiszpani *jetlag...

0

Real pewnie w meczu o stawkę przeszedłby się po Juventusie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?