0

Balde to do Barcy B

0

Podnieś to pod ladę

2

Real nie ma napastnika a Barcelona tez

0

Niech oni zamkną się i zaczną grać bo w normalnych warunkach powinni już mieć żółte za machanie tymi rączkami

0

@Lisek to nie jest powód do rzutu karnego na tym poziomie. Za miękki faul. Koniec dyskusji

3

Bellingham ma w tym momencie gola a Pedri chciał mieć asystę
Różnica klas

0

Drewno z Polski, Lewandowski

0

@Lisek ta w gierce 8latkow chyba

1

Dla wszystkich piszących ze to rzut karny.
To nie jest rzut karny.

0

Cieszmy się, bo będzie łatwiej się dostać na mecz. A tak wszyscy płakali ze będzie ciężko

2

Było narzekanie na 4 pomocnikow to wyszedł 5

0

Ależ tragiczna ławka

6

Kalestwo sędzina stoi metr od akcji i nie widzi reki, nawet do tego się nie nadają

Powinna powiedzieć domyśl się jak to baba hahahahahahah

6

@Rust_Cohle o tej co światek

0

Balde przez cała karierę takiego gola nie strzeli

24

Falszywa 9 idealnie brzmi w kontekście kobiet

3

@joloskyy była najsłabsza na placu w półfinale

8

Boże, kobieta komentująca piłkę nożną to coś strasznego xd

Ile ona gada ….

0

@stickie pedri jak beli

0

Chciałbym żeby kiedyś był tak skuteczny

0

@Antajbandaj jakie kurna mecze? ty jestes nieprzytomny? użyj słownika albo opcji edytuj post

0

Di marzio to farmazone kolejny

0

@barcelonaLM czyli nie przyjdzie

2

Numer po neymara przejęty, zostało jesscze lozko w szpitalu przejąć



1

@Kvothe07 ja wyszedłem w połowie

0

Kapitaaaan wraca na PO, kolejny remis

0

@macio_944 świentego Oppenheimera? mega przeciętny film i najbardziej przehajpowany w tym roku. Barbie jest jeszcze gorszym tworem.

0

Jechać z nim do spodu

0

@HighestInTheRoom tylko ze strzału lepszy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?