abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Balde to do Barcy B
0
Podnieś to pod ladę
2
Real nie ma napastnika a Barcelona tez
0
Niech oni zamkną się i zaczną grać bo w normalnych warunkach powinni już mieć żółte za machanie tymi rączkami
0
@Lisek to nie jest powód do rzutu karnego na tym poziomie. Za miękki faul. Koniec dyskusji
3
Bellingham ma w tym momencie gola a Pedri chciał mieć asystę
Różnica klas
0
Drewno z Polski, Lewandowski
0
@Lisek ta w gierce 8latkow chyba
1
Dla wszystkich piszących ze to rzut karny.
To nie jest rzut karny.
0
Cieszmy się, bo będzie łatwiej się dostać na mecz. A tak wszyscy płakali ze będzie ciężko
2
Było narzekanie na 4 pomocnikow to wyszedł 5
0
Ależ tragiczna ławka
6
Kalestwo sędzina stoi metr od akcji i nie widzi reki, nawet do tego się nie nadają
Powinna powiedzieć domyśl się jak to baba hahahahahahah
6
@Rust_Cohle o tej co światek
0
Balde przez cała karierę takiego gola nie strzeli
24
Falszywa 9 idealnie brzmi w kontekście kobiet
3
@joloskyy była najsłabsza na placu w półfinale
8
Boże, kobieta komentująca piłkę nożną to coś strasznego xd
Ile ona gada ….
0
@stickie pedri jak beli
0
Chciałbym żeby kiedyś był tak skuteczny
0
@Antajbandaj jakie kurna mecze? ty jestes nieprzytomny? użyj słownika albo opcji edytuj post
0
Di marzio to farmazone kolejny
0
@barcelonaLM czyli nie przyjdzie
2
Numer po neymara przejęty, zostało jesscze lozko w szpitalu przejąć
1
@Kvothe07 ja wyszedłem w połowie
0
Kapitaaaan wraca na PO, kolejny remis
0
@macio_944 świentego Oppenheimera? mega przeciętny film i najbardziej przehajpowany w tym roku. Barbie jest jeszcze gorszym tworem.
0
Jechać z nim do spodu
0
@HighestInTheRoom tylko ze strzału lepszy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika